והיום על שולחן הניתוחים - גרמניות שמראות הכל :D - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

והיום על שולחן הניתוחים - גרמניות שמראות הכל :D

anatoli

Recommended Posts

אין הרבה מה לראות :)

מבחינה חיצונית הן דומות מאוד לזוג שלא נגעו בו. ההבדלים היחידים הם הפאדים, הכבל, והגרילים שבחלק הפנימי שאותם לא רואים בתמונות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתייחס למה שכן רואים (כעקרון המפצלים, הכבלים והקונקטורים).

מבחינה אסטטית העדפתי בהרבה את הקונקטור ממתכת מאשר את הקונקטור מעץ, אבל את המפצל שדווקא באוזניות בעלות הקונקטור בציפוי עץ.

בנוגע לכבלים, הסיכוך נראה זהה לכמה עבודות קודמות שלך, האם זה המצב? או שעשית משהו שונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכוך? איפה אתה רואה אותו? הסיכוך מוסתר עמוק בפנים מתחת לשכבות של דברים :)

זה זהה לזוג ששלחתי להולנד לפני מספר שבועות, ההבדל היחיד הוא הצבע של הכבל למטה. שחור לעומת כחול, וזהו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כזה מבין גדול בכל העניין של אבל הייתה לי שאלה...

אם החוט זה עניין שכל כך מפריע לחלק מהאנשים וזה הרי חיבור 3.5 למה אתה פשוט לא הופך את האוזניות לאוזניות בלו טות' אם תשים מתאמים משני הצדדים זה אמור להיות מעולה יש ל OMIZ שני מכשרים (אחד זכר 3.5 והשני נקבה) ולדעתי עם הגודל של האוזניות אפשר להכניס את הנקבה לתוך האוזניות ואת הזכר רק לחבר למקור המוזיקה... אני ישמח לדעת למה זה בילתי אפשרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שזה אפשרי,אבל לא מעניין אף אחד ,פה מדובר באוזניות יוצאות מן הכלל באיכות הסאונד שלהם.

הפסיקו את היצור שלהם לפני שנים רבות ועם זאת הם מוצר מאוד מבוקש,וזאת בעקבות הסאונד המיוחד שלהם ושילוב של דריבר דינמי ואלקטרט.

חיבור של בלוטוס רק יוריד את איכות הסאונד אז בשביל מה :kopfpatsch:.

כל המודים הללו כולל החלפת הכבל הם בשביל הסאונד והאסטטיקה ופחות בשביל נוחות(חוצמה ממתיחת הגומיות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מצופה. סך הכל הציפוי שקוף. כמו שכבר הסברתי לא פעם בדיון הזה. השקוף גמיש יותר ולכן זה נוח יותר. מעבר לזה, יופי זה עניין של טעם אישי, קיבלתי המון תגובות חיוביות על השקוף ולכן אני משתמש בו. גם הבחור הנורווגי ששלחתי לו תמונה היה מאוד מרוצה מאיך שזה נראה. ושוב, במקרה הכי גרוע אפשר לצפות את זה שוב. סך הכל 2 הלחמות בכל צד, וזהו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכוך? איפה אתה רואה אותו? הסיכוך מוסתר עמוק בפנים מתחת לשכבות של דברים :)

זה זהה לזוג ששלחתי להולנד לפני מספר שבועות, ההבדל היחיד הוא הצבע של הכבל למטה. שחור לעומת כחול, וזהו.

Anatoli.

טעות שלי, הכוונה היא לציפוי הכבלים. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...