והיום על שולחן הניתוחים - גרמניות שמראות הכל :D - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

והיום על שולחן הניתוחים - גרמניות שמראות הכל :D

anatoli

Recommended Posts

אז למי שלא הבין, הכוונה היא שהן מאוד "חושפניות" :lol:

בקיצור, שני זוגות ה-K340 הגיעו רק אתמול, התחלתי לעבוד על הכבל רק אתמול בלילה, ואת המודים האחרים רק היום בבוקר. אבל הכל כבר גמור. סך הכל תפוקה לא רעה :)

שתיהן זהות כמעט לגמרי. ההבדלים היחידים הם במפצל ה-Y בכבל, הגוף של הקונקטור (עץ מול מתכת), ובמעגל המודפס שבנוי טיפה שונה אבל תאכלס אותו הדבר.

img3056zs0.jpg

img3057wi1.jpg

לצערנו הרב, רק זוג אחד נשאר בארץ הקודש. הזוג השני חוזר למקורות, לנורווגיה :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL למרות הפטריוטיות, זה לא היה מתואם. פשוט החברה מייצרת את הכבל ככה. בכל מקרה, זה כבר אל זוג ראשון שאני עושה ככה, ועל הזוג הקודם קיבלתי בחו"ל המון תגובות חיוביות אז החלטתי ללכת באותו הכיוון. מקסימום, אם רוצים, תמיד אפשר לצפות את זה במשהו. זה סך הכל שרינק שקוף על גבי הבידוד. השקוף יותר טוב ולא בחרתי בו רק בגלל העניין של המראה. הוא גמיש יותר מהשרינקים הצבועים ולכן נוח יותר להשתמש באוזניות עם שרינק שקוף.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם אחרי שדרוגים. זה שני זוגות שונים ששניהם שידרגתי היום (אחד מהם גם דרש תיקון קטן).

בנוגע למה שעשיתי:

>> - screen mod

>> - strech elastics

>> - recable

>> - internal rewire

>> - electret board bypass

>> - replace all solder with cardas silver solder

>> - dual entry

מעבר לזה, פאדים חדשים, ובזוג השני ציפוי עץ לקונקטור.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקט יותר? איזה רעש אתה מדבר? :) זה ציפוי לקונקטור בלבד, לאסתטיקה בעיקר, אם כי אחד מאלה שמשתשמים בכבלים כאלה שעשיתי לו אמר שזה גם נוח יותר עם המגבר שלו כי זה יותר יציב ולא מתנדד מכל מכה קטנה. אישית, אני שם את זה לצורך אסתטיקה בלבד.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרמניות ?? , ידוע לך כמובן שakg היא חברה אוסטרית ,אני יודע מה אתה חושב ,same shit ואתה צודק :jump:

אז שאני אני יבין הזוג שנשאר בארץ הקויידש נשאר אצלך ,או שגם הוא נמכר?

היו בעיות עם הזוג הפגום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא נשאר אצלי. גם כי הייתי חייב למישהו כבר הרבה זמן, וגם כי כרגע לא בא לי עוד . אין לי כסף לזה. יש לי עוד כמה חודשים אוניברסיטה ואני מעדיף לשמור קצת כסף בצד. מה גם שיש לי כבר לבית, עוד זוג בדרך בשביל המעונות, ו-PX100 אצלך :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...