משהו מרגיז עם המחירים של ידע מחשבים - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו מרגיז עם המחירים של ידע מחשבים

Recommended Posts

מה זה מאק?

שאלה שמעסיקה גם אותי דיי הרבה זמן...מה ההבדל בין מאק למחשב PC למשל יש את הניידים של מאק ויש ניידים רגילים של וכאלה מה ההבדלים ביניהם??

אפשר להריץ על מאק XP? יש למישהו הסבר קצרצר בשבילי הרבה זמן אני מנסה להיתעמק טיפה ולהבין מה זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מאק" זאת חברה שמייצרת איפור או משהו, מה הקשר למחשבים או למקינטוש? אם אתה רוצה איפור, לך לפורום איפור תפוז.

קיצור של מאקינטוש. או מאקבוק....... קיצור :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב שאלתי שאלה אם אין לך משהו מועיל להגיד ולהוסיף לעיניין פשוט שתוק לא ביקשנו את ההערות שלך ולא את ההיתחכמויות שלך..אפשר לרשום גם מאקינטוש וגם מקינטוש...אם רושמים ממש כמו ששומעים באנגלית אז זה "מאקינטוש"!

אז אם אין לך משהו עינייני להוסיף עשה טובה תחסוך ממני את ההיתחכמויות האלה.. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב שאלתי שאלה אם אין לך משהו מועיל להגיד ולהוסיף לעיניין פשוט שתוק לא ביקשנו את ההערות שלך ולא את ההיתחכמויות שלך..אפשר לרשום גם מאקינטוש וגם מקינטוש...אם רושמים ממש כמו ששומעים באנגלית אז זה "מאקינטוש"!

אז אם אין לך משהו עינייני להוסיף עשה טובה תחסוך ממני את ההיתחכמויות האלה.. :screwy:

בשום שפה זה לא מאק, רק כאן בפורום. ממליץ לך לקפוץ למורה לאנגלית לבקש ממנה הסבר על תרגום והבנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו בצד מתחת לכינוי שלך רשום macOS ובתור אחד שסיים בגרות 5 יחידות אנגלית בציון 95 אני חושב שאני יודע קצת...הייתי בניו יורק ולוס אנג'לס במשך חודשיים רצוף בחיים לא שמעתי "מקינטוש" מבטאים את זה מאקינטוש.או באנגלית בשבילך: Macintosh (הדגשה: Macintosh)

אז אני אישית את הוויכוח הטיפשי הזה סיימתי איתך...שנה טובה אני מצפה לתשובה לשאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשום שפה זה לא מאק, רק כאן בפורום. ממליץ לך לקפוץ למורה לאנגלית לבקש ממנה הסבר על תרגום והבנה.

חבוב, אתה צריך לצאת מהכוך שאתה נמצא בו. כל העולם קורא למחשבים של חברת מאק-. לא לחינם נקרא המחשב

הנייד שלהם MacBook-מאקבוק, או הMacMini-מאקמיני.

בכל העולם זה נקרא , אולי פעם הם נקראו מקינטושים, אבל התקופה הזו כבר עברה מן העולם.

בקשר לנושא, האם התקבלה כבר תגובה מידע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב בכול מקרה להסברון קצרצר מה ההבדל בין מאק לPC רגיל שוב הרבה זמן אני בתחום המחשבים אבל לא יצא לי להיתעסק עם מאק...אפשר הסברון מה ההבדלים וכאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שהם עברו למעבדי , אפשר להתקין . אז חלק מההבדלים נעלמו

אבל בגדול מדובר בחומרה אחרת עם אחרת. עד כדי כך שהשאלה לא ברורה.

משום החומרה היחודית - השמועה היא ש - הכל עובד- אין התקנות ואין בעיות תאימות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...