בעיה עם Internet Explorer 7 ב-XP - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם Internet Explorer 7 ב-XP

rsigall

Recommended Posts

שלום,

יש לי בעיה מוזרה ב-IE7: כשאני מנסה לפתוח קובץ, כמו קובץ word או pdf מהאקספלורר (למשל דרך gmail) אני מקבל את הודעת השגיאה המצורפת.

ניסיתי להתקין מחדש , אקרובט אך ללא הועיל.

ואז ניסיתי להוריד את IE7 ולחזור ל-6 ואז הבעיה נפתרה. עכשיו, כשהתקנתי את IE7 שוב, הבעיה חזרה.

מה שעוד מוזר, כאשר התוכנה שאיתה הקובץ אמור להיפתח פתוחה (למשל הוורד פתוח) אז הקובץ כן נפתח.

מישהו יודע מה אפשר לעשות?

תודה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה, אבל נשאלת השאלה למה לאקספלורר 6 זה לא מפריע ואילו לאאקספלורר 7 זה כן. ויתרה מכך למה זה לא מפריע כאשר התוכנה המתאימה כבר פתוחה (כלומר כשוורד פתוח אם אני מנסה לפתוח קבצי וורד מהאינטרנט אקספלורר 7, הוא נפתח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fixing IE - superanswer

שים לב בעיקר אל:

"בטל זמנית כל הגנה במחשב (כמו חומת אש, אנטי-וירוס/רוגלה), אם לא עוזר אז הסר זמנית כל הגנה במחשב..."

וגם:

http://forums.ort.org.il/scripts/showsm.asp?which_forum=117&mess=2216355

אם תקרא כל הודעה בכל אשכול שמלונקק מהסופר-תשובה, אתה תמצא את מקור הבעיה ותפתור אותה. 100% ביטחון. ספר לנו באיזה שלב נפתרה הבעיה שנדע להבא לקלוע ישר למטרה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד .

למה אנשים שוברים את הראש כשיש להם בעיות עם אקספלורר?...

תגיד משעמם לך?. לך לשחק פינק פונק כיס, אם אתה לא מסוגל לעזור בבעייה שמישהו מעלה אז שב בשקט, ותן לאחרים לעזור. תמיד יש חכמולוגים כמוך עם הצעות דביליות..."תתקין " תתקין ועוד ועוד. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה על התגובות.

דבר שני, הרבה לפני שראיתי את ההודעות פה, אתמול בבוקר קפצה לי הודעה של ה-zone alarm security suite 6.5 שהיה מותקן אצלי שיש עדכון מומלץ לגרסה 7. החלטתי להוריד ולהתקין, בלי קשר לבעיה שהייתה.

אחרי שהתקנתי את ה-zone alarm security suite 7, הבעיה הסתדרה, אפשר לפתוח קבצים מהאקספלורר 7 בלי שום בעיה!

אז הכי חשוב שהבעיה הסתדרה ותודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...