רציתי לדעת אם הלוח שלי תומך ב מעבדQ6600 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רציתי לדעת אם הלוח שלי תומך ב מעבדQ6600

netanel38121

Recommended Posts

MSI P965 Neo

אני רוצה לקנות את המעבד הנ"ל אבל רציתי להיות בטוח לפני כן שיש לי תמיכה במעבד הזה.

כמו כן איזה אתם ממליצים את הקירור שבא איתו או נפרד שאני יקנה?

בתודה נתנאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז במקום מעבד Q אני יכול לקחת את גירסת האקסטרים לא?

כרגע יש לי 6300 ואני קצת מאוכזב כי אני רוצה שהתוכנות והטענות של דברים יעלו יותר מהר

שמעתי גם בנוסף עוד מעט יוצאים עוד מעבדים של וכל מיני כאלה. בכאלה הלוח שלי תומך הבנתי שהם יהיו קצת יותר מ ה 6600 הנכון להיום.

מה אתם אומרים.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גירסאת האקסטרים היא כפול ליבה בדיוק כמו שיש לך, פשוט עם תדר גבוה יותר, תוכל לחסוך אלפי שקלים אם תעשה OC קל למעבד שיש לך עכשיו ותקבל את אותו מעבד כמו האקסטרים.

לגבי המהירות שלא מספקת אותך, זה נשמע מוזר, המעבד הזה למרות שהוא החלש בסדרת C2D הוא מעבד שנחשב חזק כיום ואמור להפעיל את כל התוכנות שלך במהירות טובה מאוד, אולי כדאי לבדוק מה גורם לאיטיות שאתה מרגיש זה לא בהכרח המעבד, ואם בכל זאת אתה משוכנע שזה המעבד תוכל לקבל את אחד המעבדים הכי חזקים היום אם רק תעשה לו OC ל3GHZ

לגבי QUAD יש הרבה לוחות שכן תומכים, אתה לא חייב לקחת את הלוח הזה דווקא, ולגבי הקירור של QUAD מומלץ מאוד להחליף את המקורי, מעבדי הQUAD הם שני מעבדי C2D מחוברים ביחד מה שאומר שמרובעי ליבה פולטים פי 2 חום מהמעבדים הכפולים, כדי לפתור את בעיית החום פשוט העלתה את מהירות המאוורר שלה למהירות גבוהה מאוד מה שאומר הרבה מאוד רעש, לכן מאוד מומלץ להחליף למשהו שקט יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט ממש מפחד לעשות OC למעבד כי אני לא רוצה להרוס אותו בטעות לכרטיס מסך שלי 8800 עשיתי טיפה כזה ככה אבל למעבד אני ממש לא יודע איך.

קראתי את המדריך ולא כל כך הבנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...