סנהייזר HD25 או AKG K81DJ ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סנהייזר HD25 או AKG K81DJ ?

KoM

Recommended Posts

מדובר כרגע לאוזניות ניידות יותר שמתחברות ל-ZVM.

כרגע יש לי את ה-HD25 ואני מאד מרוצה, אני לא אודיופיל מטורף אבל אוהב איכות, למרות זאת ראיתי שהרבה מסתובב פה על ה-K81(שאגב זולות יותר בחו"ל) ורציתי לקבל השוואה בינהם, ובנוסף לדעת האם ניתן לשדרג אולי את ה-HD25 שכבר יש לי כדי לקבל קצת יותר מהן ?

שומע בעיקר רוק, מטאל כשאני בתנועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישך hd 25 או hd 25-sp ??? למה הראשון עולה בערך פי 2 .

יש הרבה הטוענים שה hd 25-1 הם אחד האוזניות הכי טובות להתנייד איתם(לא כולל iem) ,מה שכן הבנתי שהכבל של האוזניות הנ"ל

הוא מאוד קקה,במיוחד לדגם הsp -התקמצנו והכבל הוא ברזל ולא נחושת אפילו.

אקיצר שידרוגים אפשריים -כבל אחר,מגבר .

אהה ולגבי הנוחות אני הרגשתי שהאוזניות הללו מאוד לא נוחות אפשר להחליף את הרפידות שלהם לוולור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דגם של ה-25 יש לך? יש להן 2 גרסאות. אמרת לי שאבא שלך החליף שם או משהו, לא? הם זהים למקוריים?

אני לא חושב שה-81 יהיו טובות יותר, ולשדרג תמיד אפשר. השאלה עד כמה זה יוסיף והאם בכלל כדאי לך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי HD25 SP, הדרייברים מקוריים (הוחלפו בזמנו כמו שנטולי הזכיר לדרייברים של HD25 לא SP) זה לא אותו דרייבר אגב ? דיי שנאתי את עיצוב הקשת הכפולה של ה-HD25 הרגילות...)

ואתה צריך להגיד לי אם לשדרג יעזור ואם זה בכלל כדאי לי... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחליף את הכבל ברזל המקורי מאוד כדאי -לפחות לאיזה כבל פשוט מנחושת ,שערוריה שאוזניה במחיר כזה באה עם כבל כזה.

בהייד פיי יש הרבה דיווחים על שידרוג הכבל תעשה חיפושון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מבין מכל כאן שלא עדיף להסתכל על ה-AKG כתחליף ?

הסתכלתי על הכבל ויש לו מעין חיבור נשלך כזה... איך בדיוק אני יכול לקמבן לזה בכלל כבל חדש ? והאם נסאונד ישתפר ? כסף זה לא בעייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב ה81 הם שידרוג לאוזניות שלך,במיוחד כאלה שלא עברו מוד(אם אתה רוצה אפשר להפגש שתשמע תזוג שלי)

לגבי החלפת הכבל ,הכבל אכן נשלף ,מצד אחד יתרון כי ניתן ככה להחליף את הכבל בקלות ללא הלחמות ,אבל,זה די מחייב אותך לקנות

כבל מוכן עם מחבר מתאים וזה מיקר קצת תסיפור.

המחבר הזה של סנהיזר נמצא בכל הדגמים הללו -HD25, HD265, HD445, HD525, HD535, HD545, HD565, HD580, HD600, HD650

כלומר יש המון אפשריות ,מכיון שהרבה חברות מייצרות כבלים חלופיים לסדרת hd6XX של סנהיזר(שוב בדר"כ יקר),או שאתה יכול אפילו לקנות את הכבל סטוק של ה650 הוא נחשב לא רע ,ולא יקר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כרגע משתמש בכבל הברזל שמקבלים בHd-25sp אז כן בודאות.

אתה יכול לשדרג לכבל סטוק של hd-650 צריך לצאת בערך 20 דולר -ובוודאי יש אותם ב"אדר" (היקרנים).

וכמובן שאתה יכול לשרוף גם 300 דולר על כבל zu mobius מתלהב אבל אני לא ממליץ :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...