העתקת שירים מהמחשב ל-MD באמצעות יציאה אופטית - עזרה! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העתקת שירים מהמחשב ל-MD באמצעות יציאה אופטית - עזרה!

SuB

Recommended Posts

לפני כשנה וחצי קניתי בצרפת מיני-דיסק של סוני מדגם MZ-R700PC. לפי השם ולפי מה שהסבירו לי אפשרא להעתיק שירים מהמחשב למיני-דיסק הזה אך לאחר ניסיונות והקלטות הבנתי שכל העניין היה שטות ואני חייב לחכות את כל הזמן של ההקלטה בזמן אמת כדי לשמוע את השירים :'( . ההקלטה נעשית באמצעות מתאם USB לכבל AUDIO (שיטה לא איכותית במיוחד, אם הייתי יודע לא בטוח שהייתי קונה) ובנוסף הגיע כבל אופטי ובמיני דיסק יש כניסה אופטית גם כן שכמה פעמים הקלטתי מהמערכת סטריאו למינידיסק.

לפני כשבועיים קניתי מחשב חדש עם כרטיס קול חדש (מובנה)- AVANCE AC'97 על לוח של 8PE667 Ultra 2.

לפתע ראיתי על הכרטיס יציאה/כניסה אופטית והייתי בהלם! חשבתי שסוף סוף אני יוכל להעתיק בצורה נורמלית שירים למינידיסק בעזרת הכבל האופטי בלי לחכות כל כך הרבה זמן, אבל לא מצאתי תוכנה שתעשה את העבודה או מישהו שיעזור לי בעניין.

ידעתי שהפורום עזר לי רבות בבחירת כרטיס המסך ורציתי לדעת אם תוכלו לעזור לי גם בנושא. האם אני יוכל להעתיק שירים בעזרת הכבל האופטי מהמחשב למינידיסק בשיטת העתק-הדבק או שהיציאה לא נותנת לי כלום עם הדגם שיש לי? אני אשמח אם תוכלו לציין את שם התוכנה שעושה את הדבר ואיך משתמשים בה.

דרך אגב, עוד לא הבנתי למה הדגם נקרא עם התמיכה שלו במחשב גרועה ;-(

אשמח אם תעזרו לי ובסופו של דבר אני ינצל את הכסף שהושקע בנגן שאמור להיות יוקרתי בהחלט :-\

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביציאה אופטית המכשיר לבד חותך את השירים כך שאתה יכול להקליט דרך הווינאמפ ותעשה שבין שיר לשיר יהיו 2 שניות של שקט ואתה צריך גם ביציאה האופטית לחכות את זמן ניגון השיר רק שזה הרבה יותר איכותי מאשר כבל אנלוגי.

1.תכוון את המיני דיסק להקלטה

2.תתחיל לנגן

3.תחכה בסבלנות

4. וואלה מיני דיסק מלא שירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל את זה אני ידעת אחי, יש לי תוכנה בשביל זה MP32MINDISC היא מצויינת, אבל רציתי לדעת אם אפשר לעשות העתק הדבק כמו בדגמי ה-NET-MD. מישהו יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלק מהמינידיסקים צריך לכוון את המיני להקלטה מסונכרנת בעזרת כבל אופטי

תבדוק את זה אם לא יעבוד לך

זה אוטומטי במינידיסק שלי Syncdub משהו כזה, אבל אתה מתכוון להעתק הדבק או הקלטה בזמן אמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...