7600GT AGP - עוד דיון! (נכון כיף? ;) ) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

7600GT AGP - עוד דיון! (נכון כיף? ;) )

Judas Iscariot

Recommended Posts

*הערה: לפני שאפילו תחשבו על פשוט לכתוב כאן הודעה בסגנון של "קרא את הFAQ/דיון מומלצים/תעשה חיפוש בפורום Noob! חחח אני כ"כ מרושע ומצחיק", עשיתי את כל הצעדים האלה, ועדיין אני מוצא לנכון לפתוח דיון, Shocking הא?

שלומות,

ברשותי כרטיס מסך נפלא אשר שמו SE-1890-3046-7943, או בשפה אנושית - PowerColor Radeon 9800Pro אשר שירת(ומשרת, בערך) אותי נאמנה במשך שנים רבות במשחקים רבים על הגדרות בינוניות - גבוהות.

לאחרונה, כיבלות ברגליים לאחר הליכה ממושכת(אני מוצא את הדימוי של פטריות לאחר הגשם קלישאתי) צצים להם משחקים רבים אשר הכרטיס פשוט לא יכול להריץ, רק בגלל שהוא לא תומך בSM 3.0 :'(

נראה שהמצב הנוכחי רק יילך ויחמיר, ולכן, בצער וביגון רעב, אני חושב שאני אאלץ לקנות כרטיס מסך חדש.

המפרט שלי:

Pentium 4 Northwood C 2800MHz
MSI 875P Neo
A-DATA 512Mb DDR 400 * 2 (=1024Mb RAM)
PowerColor Radeon 9800 Pro(כפי שכבר ציינתי)
Sweex 350W PSU
Western Digital 80Gb 8Mb buffer

אצתי רצתי לי לפורום "תצוגה וגרפיקה" המהולל של HwZone ושם מצאתי את הדיון "כרטיסי מסך מומלצים" ולאחר עיון בו אני חושב שהכרטיס המתאים לי ביותר הוא הGeForce 7600GT AGP(מכיוון שהלוח שלי הינו אפיק AGP 8X, לא PCI-E מרושע ונבזי).

הלינק בדיון מומלצים מוביל אותי לאתר ZAP המהולל קצת פחות, ל"דף מוצר" של LEADTEK 7600GT AGP 256Mb, שם אני רואה כי טווח המחירים הוא בערך בין 750 ל800.

נחמד.

קצת יקר, אבל מה לעשות, צריך לשלם.

עכשיו הגיע שלב השאלות(הת'כלס של הדיון, הבשר על העצם, איבר המין של הכלב - העיקר!):

1. יש לי משהו לעשות עם ה9800Pro לאחר ההחלפה? אני אוכל אולי למכור אותו בטיפ'לה כסף(200-400 ש"ח) בשביל להוריד קצת את ההפסד בקניית הכרטיס החדש?

2. האם ה7600GT כה עוצמתי עד כי יווצר לי צוואר בקבוק במחשב?

3. המסך שלי מחובר בחיבור VGA(מה לעשות, LCD ישן אך איכותי) וראיתי שהLEADTEK המדובר מגיע רק עם חיבורי DVI... קצת בעייתי לא? יש משהו שאני יכול לעשות בנידון חוץ מלהתכרבל עם סכין יפנית ולדמם למוות?

4. ראיתי שהX1950 PRO עולה סביבות ה1000 ש"ח, האם שווה לי להשקיע את העוד 200 ש"ח האלה בכרטיס הזה? שניהם תומכים בSM 3.0 ולא בDirectX 10 נכון?

5. האם יש עוד חברות שמוכרות 7600GT AGP חוץ מLeadTek? האם יש חברה שמציעה משהו מיוחד בנושא? באנדל מגניב במיוחד או איזה קירור שקט וחביב כזה?

6. חרא ממשלה הא? אולמרט המניאק הזה...

*הערה:

הכוונה שלי היא להיות מסוגל להריץ משחקים "חדשים"(Double Agent, , Rainbow Six Vegas וכד') על הגדרות בינוניות ורזולוציה של 1024X768, לא אכפת לי מפריים אחד לשנייה יותר פה או שם, או הביצעים תחת רזולוציה של 1024 טריליון על 768 טריליון יחד עם , BLOOM ופילטרים עד הסוף.

*עוד הערה:

לא, אני לא מתכוון לעשות אפילו של מה"צ אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוי האבתי אותך גבר (אני לא הומו D:)

כאילו את הגישה מזכירה את שלי P:

ומפרט דומה לשלי

כן צדקתה מאוד הכרטיס 7600GT יהיה בחירה מעולה אם אתה לא עושה OC

ואם כן אז ה7600GS SONIC של אם OC הוא אותו דבר ואף עובר אותו...( הכול אותו דבר רק תדרים נמוכים יותר לסוניק)

לאומת הGS הרגיל יש לו GDDR3 ולא 2...

ואינה לך בחירה אם OC או בלי עכשיו כבר אמרתי לך :)

ה7600GT יעשה צאוור בקבוק קטן והסוניק גם אבל ממש קטנים אבל אם תעשה OC למעבד זה ישפר את המצב לצאוור בקבוק עוד יותר קטן... ואף בלי...

ה1950PRם יעשה צאוור בקבוק ענק!!!!!!לא שווה גם ליקנותא ותו הוא כרטיס לא שווה...גם צאוור בקבוק ענק שאפשר לתקן רק אם OC למעבד אם מים או גז, אם אוויר לא אפשרי P:

ככה ש7600GT או 7600GS SONC ......

נ.ב אני ממליץ לאחליף ספק לאחד איכותי 400W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דיון מצחיק :lol:

כל הכבוד על ההשקעה.

עד 850 ש"ח ל - AGP הכרטיס הכי טוב הוא זה - http://www.skypc.co.il/sg_product~28105~8~0.htm

הוא חזק יותר משמעותית מה - 7600GT, צוואר בקבוק קטן יהיה לך אבל עדיין תקבל כרטיס הרבה יותר חזק ועל זה אפשר רק לשמוח.

מומלץ לשדרג ל - 2GB כדי למנוע שיהוקים בהגדרות גבוהות.

ספק הכוח שלך הוא ג'נרי (SWEEX זה ג'נרי אם לא ידעת) וחלש ומומלץ מאד להחליפו.

כרטיסי מסך חדשים מגיעים אם מתאם מ - DVI ל - VGA בשביל בעלי המסכים המיושנים שבינינו.

אתה יכול למכור את ה - 9800PRO (אם הוא תקין) ב - 250 ש"ח.

לא כדאי להוסיף ל - X1950PRO.

סעיף 6 שייך לפורום אחר, אקטואליה ותרבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר שאלה 2007 - גם אני אוהב אותך, וגם אני סטרייט(סתם, יש לי קצת עקמת).

לא הבנתי מילה ממה שכתבת... נסה לכתוב בעברית פעם הבאה :xyxthumbs::silly:

קרפיון - בעצם, דניס.

מממממ נשמע מפתה ה1950 הזה... הוא תומך SM 3.0 נכון? אין משהו חדשני ומדהים שה7600GT תומך בו שה1950 לא, נכון?

ה9800Pro תקין לחלוטין והכל נפלא איתו, הוא פשוט לא מסוגל להריץ משחקי SM 3.0 כמו Rainbow Six Vegas ולכן ברצוני להחליפו.

איפה אני אוכל למכור אותו? ולמי?

מה ההבדל בין ה1950GT לX1950Pro? (אה וזה רק אני או שהשם של ה1950GT נשמע כמו משהו מערוץ הקניות?? Super? הא?)

חשבתי גם על שידרוג הזיכרון ל2G, אבל זה נראה לי קצת מטופש בהתחשב בעובדה שכל המחשב כבר ישן וכנראה בזמן הקרוב(=שנה +- אני מניח) אני כנראה אקנה מחשב חדש ונוצץ, ואני לא אוכל להעביר שום דבר מהמחשב הישן לחדש(DDR 400 לא נכנס בלוחות החדשים של Duo ודומיהם אם אינני טועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PRO יש לו תדרים יותר חזקים(MHZ אם לא הבנתה)

וSUPER בדרך כלל זה אומר 512 זיכרון לכרטיס שבדרך כלל הרגיל הוא 256MB

אם OC ה1950GT מגיע לביצעוים של PRO 512...

כמובן פרו בסטוק וGT בסטוק הPRO חזק יותר....

לפי דעתי זה יותר מידי כסף במערכת ישנה שאתה במילה הולך לאחליף

אם היתה צריך להיות איתה עוד איזה שנתים עד 4 היתי מבין היתי ממליץ לך על כרטיסים כאלה אבל אם עוד שנה ה7600GS הרגיל יספיק לך....או אפילו 7300GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1950GT באמת כרטיס מעולה ביחס למחיר שלו, אבל אם אתה לוקח אותו כדאי לך להחליף גם ספק כוח...

אם אתה רוצה להוציא פחות כסף תיקח 7600GT שאמור להסתדר עם הספק כוח שיש לך:

Palit: http://www.skypc.co.il/sg_product~27388~8~0.htm

Leadtek: http://www.skypc.co.il/sg_product~LV080~8~0.htm

או תיקח 7600GS Sonic שבטוח יעבוד טוב עם הספק הקיים:

http://www.skypc.co.il/sg_product~27383~8~0.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.

בטוח שהספק הנוכחי שלי לא יוכל להחזיק את ה1950GT? אני מתכוון מבחינת כמות הוואטים שהוא דורש... או שאתם פשוט מביעים את הפחד שבגלל שהספק ג'נרי הוא יטגן אותו?

2.

ה7600GS לא כרטיס ממש חלש? :-\

3.

אם אכן אני אחליף ספק בשביל ה1950GT, אפשר המלצה לספק הכי זול שימלא את התפקיד נאמנה? לא אכפת לי מספר מאוררים, המתח בכל מסילה וכמה הוא יפה ומפתה אלקטרונים, אכפת לי שהוא יהיה המינימום הנדרש.

אז אולי בשביל זה כדאי לציין, שחוץ מ"רכיבי הליבה" ההכרחיים של המחשב(שילוש קדוש+כרטיס מסך), יש לי כונן , צורב והארד דיסק 80G, זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא יצליח לאחזיק אותו הפילו או שיהיה מינימום ואז אחרי יום הוא ישרף P:

ו7600GS לא כרטיס חלש

הוא כרטיס בינוני שמפעיל מישחקים על בינוני +....

אולי חלק מי הפילטרים ועל רזולציות בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי אי אפשר להגיד ב100% שהוא לא יעבוד עם הכרטיס (בכל מערכת ספציפית זה קצת שונה, ככה שאי אפשר להגיד בוודאות ), לפי מה שראיתי באינטרנט דרישות מינימום זה 350W ( באתר הרשמי של הכרטיס אין מידע בנושא ), מה שכן אם אתה מפעיל את הכרטיס אם הספק שיש לך אתה לוקח סיכון ...

7600GS SONIC יותר חזק מ7600GS רגיל, אבל עדיין יותר חלש מ7600GT ( אם אתה לא עושה OC ), בסה"כ כרטיס סביר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הכרטיס הזה בAGP קניתי אותו שבועיים אחרי שיצא וזה כרטיס ממש מעולה... אני לא והוא מספק אותי ממש טוב עד עכשיו מפעיל את כל המשחקים בהגדרות טובות... ואין לי בעיות איתו!!!

מומלץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה7600GS "לא בא בחשבון"... זול בקצת מאוד מה7600GT והביצועים של ה7600GT עדיפים ברמה די גבוהה.

עכשיו השאלה היא, או הLeadtek 7600GT AGP, או ה1950GT Super.

ההבדל מחירים ביניהם "יחסית" זניח(עבודה של פחות מ5 שעות בלאט) אבל לפי מה שאתם אומרים, אם אני רוצה את ה1950GT אני צריך גם ספק כוח חדש, אם אני לוקח את הספק שדניס המליץ עליו, זו תוספת של קצת פחות מ200 ש"ח והנה קופץ לו שידרוג בתקציב מתוכנן של 700-750 ש"ח ל1000 :-\

בטוח שאני צריך להחליף ספק?

Sweex נראית דווקא כמו חברה אמינה והכל, יש לה אתר מקסים ונחמד והכל טוב ויפה איתם...

הנה הספציפקציות של הספק שלי:

Specifications: 

Switched power supply
110/220 V switchable (110 V: 7 Amp/ 220 V: 4 Amp)
+ 3.3 V : 14 Amp
+ 5 V : 30 Amp
+ 12 V : 12 Amp
-5 V : 0.5 Amp
-12 V : 0.8 Amp
- 5 Vsb: 2 Amp
Maximum power: 350 Watt
CE

בוא נניח שמה שכתוב הוא מה שבאמת מתרחש במציאות, אז לא לומר לי ש"על ספקים ג'נרים רשום X ובעצם זה X-A כאשר A הוא פרמטר חיובי גדול מ1", סבבה?

הנה ה"דף מוצר" של הספק שלי באתר של Sweex:

http://www.sweex.com/communicatie.php?sectie=9&subsectie=&item=506&artikel=354&detail=o

אני מבין שההבדל בביצועים בין ה7600GT ל1950GT שווה את הקצת פחות מ100 ש"ח, אך אם אני צריך להוסיף ספק - האם הוא שווה 300 ש"ח? :-\ האם המערכת ה"מעפנה"(עלק מעפנה... מה קרה פתאום המינימום למחשב לגיימר זה שמונה ג'יגה זיכרון... מה עם הימים שבהם אנשים עם 4 MX היו מעלים משחקים בסבבה?) שלי לא תגביל את שני הכרטיסים לבערך אותם ביצועים? אני שוב חוזר שאני לא הולך לעשות אפילו של מה"צ 1, ציונים במבחנים סינטטים(סטייל 3d mark) לא מזיזים לי את הביצה האמצעית(שהורידו בניתוח, סיפור ארוך), כל ה"דרישות" שלי מהכרטיס הן:

1. שיריץ משחקי SM 3.0.

2. הגדרות: בינוניות - גבוהות, על רזולוציה של 1024 על 768, ללא שום פילטרים.

3. שיריץ את הDesktop של הXP Pro בFPS מינימלי של 68!

4. שהPCB יהיה אדום.

5. או ירוק.

6. או צהוב.

7. או חום.

8. או חום צהוב!

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקרוא בסטיקי על חברות הספקים שבפורום ספקים ומארזים ולראות ש - SWEEX היא חברת מדביקה ג'נרית ישראלית.

אגב, הנה 7600GT זול ומשתלם באמת ועם אחריות ארוכה (לעומת פאליט), לינק - http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=8278

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...