שאלה בקשר ל- IIYAMA VISION MASTER PRO 454 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ל- IIYAMA VISION MASTER PRO 454

Venom_IL

Recommended Posts

הבנתי שיש קונצנזוס כולל באינטרנט שזהו צג ה-19" הכי טוב בשוק

ישנה רק בעיה אחת - כל הביקורות המהללות אותו, מהללות למעשה את הדגם הישן

כיום ניתן לקנות רק את הדגם החדש של הצג הזה, ובשמו - HM903DT

במידה והוא טוב כקודמו או אף יותר ממנו, אין ספק שאקנה אותו

אך איך אדע ש IIYAMA לא עשו את מה שעשו VIEWSONIC, כאשר החליפו את ה P95 המעולה ב P95+ המאכזב?

יש כאן מישהו שיכול לדבר מנסיון על הדגם החדש ?

זה הדגם החדש:

HM903DT_3.jpg

וזה הישן:

hm903dta.jpg

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרטים זה טוב ויפה, אבל אני צריך ביקורות מקצועיות, או לפחות מישהו שראה את הצג בעצמו ויעיד על איכותו

אני לא יכול למצוא שום ביקורת על הדגם החדש

כבר היו מקרים מעולם של צגים עם מפרטים אדירים, שבשטח היו ממוצעים ומטה, ולא רק בצגים זה קורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה שצרפת כביכול של הדגם החדש לא כלכ כך אמינה לדעתי..

ו HM903DT זהו שמה של השפופרת של המסך ולא הדגם של המסך...

מכיוון שלי יש את המסך הזה והמסך שלי לפי התמונה שלך הוא ישן (לוגו החברה באמצע ולא בצד ימין) ועל אותו המסך שלי כתוב בצד שמאל למעלה HM903DT אני מניח שיש טעות קלה במה שאתה אומר...

אז או שאין דגם חדש ודגם ישן או שיש אבל ההבדלים שציינת אינם ההבדלים בכל מקרה אני דיי מרוצה מהמסך שלי אבל אני לא מבקר מסכים אז דעתי בנושא לא ממש מקצועית. אני נהנה ממנו אין מה לומר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה שצרפת כביכול של הדגם החדש לא כלכ כך אמינה לדעתי..

ו HM903DT זהו שמה של השפופרת של המסך ולא הדגם של המסך...

מכיוון שלי יש את המסך הזה והמסך שלי לפי התמונה שלך הוא ישן (לוגו החברה באמצע ולא בצד ימין) ועל אותו המסך שלי כתוב בצד שמאל למעלה HM903DT אני מניח שיש טעות קלה במה שאתה אומר...

אז או שאין דגם חדש ודגם ישן או שיש אבל ההבדלים שציינת אינם ההבדלים בכל מקרה אני דיי מרוצה מהמסך שלי אבל אני לא מבקר מסכים אז דעתי בנושא לא ממש מקצועית. אני נהנה ממנו אין מה לומר...

כן גם אני מסתכל לפי המיקום של הלוגו

ויש דגם חדש, גם שלחתי מייל לאיימה עצמה עם הכותרת המדויקת "Whats the difference between Vision Master Pro 454's new model and the old one ?" והם אמרו:

454 is all new design and new CRT

אני צריך ביקורת מבוססת על הדגם הזה, או על כל 19" מעולה אחר שאפשר לקנות בארץ

שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מי שאתם קוראים לו הישן הוא ה-451Pro שיש לו עיצוב דומה ל-454Pro הוא לא נעלם מ-K.S.P,

הם מוכרים אותו תחת קטגוריה של "מציאון פריטים מוזלים" והוא עולה 1500ש"ח, תסתכלו בעצמכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתכלים היטב במפרטים הטכניים של שני המסכים ורואים מה איכותי יותר... ::)

שנינו יודעים שאם היינו מקבלים שקל על כל פעם שמפרט היה מסווה לביצועים גרועים בפרקטיקה אז... היו לנו הרבה מאוד שקלים.

אז מה בסוף השם של הדגם החדש? או שאין שם שונה?

[off topic] רוקפורד, החתימה שלך הזכירה לי שבדיון בכיתה ט' או משהו כזה על השטחים אמרתי גם ש"בשביל לעשות חביתה צריך לשבור כמה ביצים" וזה קרע מצחוק את כולם ;D (למרות שהייתי רציני ::) ) [/off topic]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...