סוני תבטל את גירסת ה60 גיגה של הPS3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוני תבטל את גירסת ה60 גיגה של הPS3

stone cold

Recommended Posts

רק התחלתי לחשוב שסוני מתחילה לחזור לעניינים ראיתי היום את זה-

USA PS3 Price Cut is fun while it lasts - just clearing old 60GB stock

SCEE president David Reeves has revealed that the 60GB PS3 price cut in North America was not a long term strategic move, instead it was a way of moving all the old 60GB stock to make way for the new SKU that want to push. Reeves was asked whether European's should also have the luxury of paying less for the PS3 and then Reeves remarked that as from August 1st all North America will have is a $599 PS3 with one game (80GB bundle). He confirmed that it is game over for the 60GB PS3 in America...

אני חושב שבזה תקעה עוד מסמר גדול בארון של הPS3 :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

ולמי שלא הבין הירידה של מאה דולאר נועדה רק לנקות את גירסת ה60 גיגה מהמדפים

בימקום זה תיכנס גירסת ה80 גיגה אם משחק במחיר של 600$

בימקום 500 $ של גירסת ה60 גיגה -ומבחינתי זה טימטום כי הגירסת 60 גיגה ניראת לי עדיפה על גירסת ה80 גיגה

מבחינת עלות תועלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שהם ישלפו את UNDERTAKER מעולם המתים באיזשהו שלב ויכניס להם עוד ניצחון, או שהם באמת לא מודעים למה שהם עושים והם חושבים שהמשחקים שיצאו לPS3 באמת ישכנעו את האנשים לבזבז 600$ אם בקושי בזבזו 500$, לא סתם אב הפלייסטישין פרש מתפקידו :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה זה שהמון דחו את המוצר בשל מחירו הרב(בעיקר בישראל מן הסתם), ושבקושי אנשים קנו אותו לעומת התחזיות של וההצלחה של הPS2(עוד לא ניתן לשפוט הרבה), ואל תשכח כמה אנשים הכריזו על חלקת קבר לPS3 שהוא נועד להיות כישלון ואכן, מכירו הרב פוגע באופן ניכר במכירות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לזיין בשכל פוקימון אתה מקבל 80 גיגה + משחק , ובאירופה מקבלים 80 גיגה + שני משחקים .

שאלה...זה קונסולה עם חומרה חזקה ויקרה מאוד למה אתה מצפים לעזאזל ?! 200$? איפה אתם חיים?! איזה בני אדם חסרי שכל. ופוקימון [קריקין] אתה בן 20+ ומתקשה לקלוט את זה ,גאד איזה רמה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לזיין בשכל פוקימון אתה מקבל 80 גיגה + משחק , ובאירופה מקבלים 80 גיגה + שני משחקים .

שאלה...זה קונסולה עם חומרה חזקה ויקרה מאוד למה אתה מצפים לעזאזל ?! 200$? איפה אתם חיים?! איזה בני אדם חסרי שכל. ופוקימון [קריקין] אתה בן 20+ ומתקשה לקלוט את זה ,גאד איזה רמה :kopfpatsch:

CASKET WILL BE BUILT FOR YOU!!!! לך תמצא את החברים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר פוקימון בכלל?

אני לא תומך בפוקימון וזה לא דיון על נינטנדו

ואני לא קברתי את הPS3 כמו שהרבה חושבים למעשה אני תמיד אמרתי שהבעיה הרצינית ביותר של סוני כרגע

זה התימחור

וחבל שהם לא משאירים את גירסת ה60 גיגה

אז נכון יותר גיגה+עוד ידית+משחק זה סבבה

אבל אף קונסולה לא הצליחה אם תג מחיר גבוה 500$ זה גם גבוה 600$ בכלל מטורף

ואפילו מחירי הנגני -בלו רי\HD- יורדים משמעותית בגלל התחרות

ככה שלהגיד שזה גם נגן בלו רי אולי יחזיק לחצי שנה הקרובה אחרי זה הנגנים יהיו הרבה יותר זולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרך להביע ביקורת וזאת בהחלט לא הדרך שלך, אני מציע לך להירגע אחרת תקבל אזהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש נגני בלו ריי זולים יותר כבר (450 דולר ככה) והמחיר שלהם צפוי לצנוח עוד יותר בעונת החגים הקרובה. חוץ מזה שאני לא מאמין שבלו ריי או HD יתפסו חזק אי פעם. VOD יכנס הרבה לפניהם (ב360 בארה"ב למשל אפשר להשכיר סרטי היידף להורדה. תשווה את הנוחות של להוריד סרט ללכת לבלוק באסטר ולהשכיר אותו או לחנות ולקנות אותו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...