שאלה בשביל חבר.. אפשר ויסטה עם 1G ראם - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בשביל חבר.. אפשר ויסטה עם 1G ראם

prager

Recommended Posts

ולמשתמש שמשחק בעיקר משחקים כבדים (עם כנראה 8800GTX), עובד עם תוכנות לעריכה ועיבוד אודיו ולפעמים פוטושופ ברמה חובבנית?

יש לי 1GB 2-2-2-5, מתכנן על אולטימט או מינימום הום פרימיום, עם ממשק אירו וכל הבולשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 2 וזה עובד "בסדר" לא יותר.

לא יודע לגבי 1.

עובד "בסדר"? אתה חושב שזה בגלל הכמות ה"קטנה" של הראם או משהו אחר?

כלומר, נראה לי שיש איזה 5000 מחשבים אישיים בעולם מיועדים למשחקים עם 3G ראם... מה עוד אפשר לבקש מאיתנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה לא בדיוק משפט מתאים להגיד בנושא הזה, אבל עדיף ציפור אחת ביד מאשר שתיים על העץ

יענו XP עם ג'יגה מאשר עם 2...

דיייי הויסטה הזה זה כשלון של מיקרוסופט, יש להם מזל שמוכרים עם מחשבים חדשים אחרת אף אחד לא היה קונה את זה.

אני ממליץ לחכות איזה שנה וחצי לפני שמתקינים , המערכת הזאת עדיין לא הסתגלה לאויר העולם.

וגם העולם עוד לא הסתגל אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה לא בדיוק משפט מתאים להגיד בנושא הזה, אבל עדיף ציפור אחת ביד מאשר שתיים על העץ

דיייי הויסטה הזה זה כשלון של מיקרוסופט, יש להם מזל שמוכרים עם מחשבים חדשים אחרת אף אחד לא היה קונה את זה.

אני ממליץ לחכות איזה שנה וחצי לפני שמתקינים , המערכת הזאת עדיין לא הסתגלה לאויר העולם.

הייתי קטן מידי כדי לקרוא כתבות ות'ראדים בפורומים, אבל אני משער שאותו דבר קרה עם . ביצועים פחותים, ובכלל, היא עדיין לא בשלה וכו'.

אנשים לא אוהבים שינויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא קצת ידיעות ברשת, המערכת המסריחה הזאת נמכרת בעולם טוב, לא כמו שציםו אבל נמכרת.

ולהריץ עם 1GB זה אפשרי ביותר, ללא הרצת משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא קצת ידיעות ברשת, המערכת המסריחה הזאת נמכרת בעולם טוב, לא כמו שציםו אבל נמכרת.

אלא מה ציפית? כמו שאין היום מחשבים פרטיים שמשתמשים בהם בקביעות עם ME או 98, ככה עוד מעט מאוד זמן לא יהיו כאלה עם .

והמכירות עוד יכפילו את עצמן עם יציאת SP1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...