תהיה מלחמה או לא ? - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תהיה מלחמה או לא ?

aviv00

Recommended Posts

בידי שמיים?

חוץ מעננים ואוויר אין שם כלום...

אני לא מאמין שפלוץ מנטלי גרם לי לנצח במלחמה...

אתה לא מקשיב אחי [לא קורא]. ברור שצריך ללכת להילחם והכל. מי אמר שלא צריך ללכת להילחם ושלא צריך להיות צבא? אמרתי השילוב של ללכת למלחמה ולימוד תורה. [גשמי ורוחני]. אתה קודם כל צריך ללכת להרצאה לגבי אם יש אלוקים תשאל שם מה שבא לך. אחרי זה נדבר על דברים אחרים. האמת אני יכול לחפש הרצאות לגבי זה ולתת לך קישור וקצת תראה חברה כמוך תשאלות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה לא מקשיב אחי [לא קורא]. ברור שצריך ללכת להילחם והכל. מי אמר שלא צריך ללכת להילחם ושלא צריך להיות צבא? אמרתי השילוב של ללכת למלחמה ולימוד תורה. [גשמי ורוחני]. אתה קודם כל צריך ללכת להרצאה לגבי אם יש אלוקים תשאל שם מה שבא לך. אחרי זה נדבר על דברים אחרים. האמת אני יכול לחפש הרצאות לגבי זה ולתת לך קישור וקצת תראה חברה כמוך תשאלות שלהם.

האם אתה מבין את הביטוי

"אני לא מאמין באלוהים"?

או שזה כל כך קשה לראש הדתי השטוף לחלוטין שלך להבין שמישהו לא מאמין בגיבוב שטויות הזה שאתה קורא לו תורה/דת/מושיע היהודים ומנצח המלחמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה מבין את הביטוי

"אני לא מאמין באלוהים"?

או שזה כל כך קשה לראש הדתי השטוף לחלוטין שלך להבין שמישהו לא מאמין בגיבוב שטויות הזה שאתה קורא לו תורה/דת/מושיע היהודים ומנצח המלחמות

תראה עד הסוף אחי אבל עד הסוף [אני לא ראיתי חיפשתי ויש עוד] זה חלק א http://switch5.castup.net/Customers/arachim/V_black_800x600/Design_1024x768.asp?clipurl=http%3A%2F%2Fswitch3%2Ecastup%2Enet%2Fcunet%2Fgm%2Easp%3FClipMediaID%3D391254%26ak%3Dnull

חלק ב

http://switch5.castup.net/Customers/arachim/V_black_800x600/Design_1024x768.asp?clipurl=http%3A%2F%2Fswitch3%2Ecastup%2Enet%2Fcunet%2Fgm%2Easp%3FClipMediaID%3D387954%26ak%3Dnull

אני יודע שזה כבר הרצאה מאוחרת. חלק כאן צריכים מהיסוד להתחיל [אבל באתר אין הרבה אם תרצו להכנס תעשו בגוגל ערכים וזה ימצא ישר .ותרצו לראות צפייה ישירה תלחצו על זה הרבה לחיצות עש שיפתח דף חדש עם ההרצאה.]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא טוען שאמונה לא קשורה לבריאה להאם יש או אין אלוהים

בגלל שלא משנה אם נאמר שאנחנו מאמין שיש או אין זה לא משפיע על המציאות...

הוא יוצר חוק יסוד שידוע לנו אם אלוהים ברא את העולם או רצץ אירועים אחר אבל במציאות איננו יודעים

אין אפשרות להוכיח אף אחת מהטענות ולכן מה שהוא אמר בכלל לא רלוונטי...

הוא פשוט נותן לך הרגשה שהבנת את המושג "אמונה" אבל בעצם ההסברים שהוא נותן חסרי כל חשיבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא טוען שאמונה לא קשורה לבריאה להאם יש או אין אלוהים

בגלל שלא משנה אם נאמר שאנחנו מאמין שיש או אין זה לא משפיע על המציאות...

הוא יוצר חוק יסוד שידוע לנו אם אלוהים ברא את העולם או רצץ אירועים אחר אבל במציאות איננו יודעים

אין אפשרות להוכיח אף אחת מהטענות ולכן מה שהוא אמר בכלל לא רלוונטי...

הוא פשוט נותן לך הרגשה שהבנת את המושג "אמונה" אבל בעצם ההסברים שהוא נותן חסרי כל חשיבות

ההרצאה שעתיים למה לא ראית הכל? אני כרגע רק רואה. תראה הכל ואז תגיב אחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, אני שמעתי הרצאה של רב גאון, הוא אסר ללכת לים בשבת בגלל כמה דברים גאוניים

1) מחשש שתסחוט את הבגדים שלך (אסורה סחיטה בשבת)

2) אסור לצייר בשבת, והרגליים שלך מציירות על החול :screwy:

אכן, הלכה חזקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, אני שמעתי הרצאה של רב גאון, הוא אסר ללכת לים בשבת בגלל כמה דברים גאוניים

1) מחשש שתסחוט את הבגדים שלך (אסורה סחיטה בשבת)

2) אסור לצייר בשבת, והרגליים שלך מציירות על החול :screwy:

אכן, הלכה חזקה.

אתה מתכוון שהרב אמר שאסור ללכת על החול כי זה מצייר? מה קשה להבין אחי מה לצייר זה רק בידיים? שאתה הולך בחול אתה מצייר עקבות של רגלים. זה לא משנה עם זה ברגל או יד או עם האף תכלס זה מצייר? כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע

וזה בדיוק מראה את האבסורד הפתטי של הדת ושל ההלכה בעיקר.

הרי למה אסור למשל להדליק אש בשבת? כי זאת היתה מלאכה ועבודה רבה.

הבעיה שלקחו את זה יותר מידי רחוק, להדליק אש בשבת היום זאת לא מלאכה ולא עבודה, בעקרון מותר, ההלכה אסרה.

היום אפילו אסור להדליק אור כי זה יוצר ניצוץ קטן :screwy:

קיצר עזוב, זה ויכוח מיותר.

ותחזור לנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^אפשר לקחת את הקיצוניות המפגרת של הדתיים עד לקצה של הקצה ולהגיד שבשבת אסור לנשום כי אז מתרחשת שריפה בתאי הגוף (כן כן, כל אחד ואחד מהתאים המפגרים שלך מפר את מצוות האל)..

לכן עשה לכולנו טובה - תכבד את מצוות האל ואל תנשום בשבת הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע

וזה בדיוק מראה את האבסורד הפתטי של הדת ושל ההלכה בעיקר.

הרי למה אסור למשל להדליק אש בשבת? כי זאת היתה מלאכה ועבודה רבה.

הבעיה שלקחו את זה יותר מידי רחוק, להדליק אש בשבת היום זאת לא מלאכה ולא עבודה, בעקרון מותר, ההלכה אסרה.

היום אפילו אסור להדליק אור כי זה יוצר ניצוץ קטן :screwy:

קיצר עזוב, זה ויכוח מיותר.

ותחזור לנושא.

אחי אתה טועה. אסור להדליק אש כי אסור לברוא אש בשבת לא משנה שזה עבודה ולא משנה עם זה לחיצה. עצם שאתה עושה כאן דבר שלא היה לפני זה אסור מבין? עכשיו לא היה אש ועכשיו עשית אש זה אסור. חסר לך הרבה דברים אחי לכן אדם מגיע לשאלות כאלה. הרבנים עונים על שאלות כאלה בקלילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, יש פסוק שאומר "לא תבערו אש בשבת", הדבר נובע ובא אחרי הפסוק של המלאכה. מבחינה לוגית אסור לבער אש כי זאת עבודת מלאכה.

שמע אחי אני מצטער שאני לא מרצה שיודע הכל חחח כי הייתי שופך לך תשובות. אבל תאמין לי אחי מהכל הלב אני אומר לך שאם תשאל מישהו שמבין באמת הוא יתן לך תשובות והוכחות. תראו את הסרטון שנתתי אבל עד הסוף. מה איכפת לכם תראו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, יש פסוק שאומר "לא תבערו אש בשבת", הדבר נובע ובא אחרי הפסוק של המלאכה. מבחינה לוגית אסור לבער אש כי זאת עבודת מלאכה.

חחח דרך הגב אני בקטע השני של ההרצאה והוא ממש נותן שם תשובה למה שאמרת. שאתה חושב שאתה מבין את הפסוק אבל האמת הפסוק אומר אחרת. ממש בהתחלה. כי מה שכתוב בתורה או בתנך זה נכון שזה דומה לעיברית שאנחנו מדברים אבל זאת שפה טיפה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוח ה"תחזור לנושא":

יאללה הימורים!

תהיה מלחמה או לא?

10GaZ - שם 100 (אגורות) שלא תהיה מלחמה*.

*תקף ל3 שבועות בלבד. עוד 3 שבועות אהיה רשאי לשנות את דעתי.

המנחש נכונה יקבל סופ"ש זוגי בצימר מופגז בצפון מתנת הרשות הלאומית הסורית לפיתוח רמת הגולן הכבושה.

בנוסף, הזוכה המאושר יקבל מנוי אישי לבלוקבסטר כדי שיוכל להחזיר את הסרטים שהוא חי בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...