מהו נגן המוזיקה שלכם (במחשב) ? - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו נגן המוזיקה שלכם (במחשב) ?

night-fire

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שום דבר.

תוכנה שבאה עם ממשק פשוט ביותר,די מסובכת,וכמו שאמרת צריך לקנפג אותה עד שהיא תתאים לך.

וכל זה במקום פשוט להשתמש בItunes.

ביטלתי את כל האפשרויות של הitunes ועשיתי אותו נגן רדיו ומוזיקה בלבד.

הכי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוסיקה- WMP11

סרטים - VLC/WMP11

עברתי מitunes לWMP11 כשWMP11 יצא. הסיבה קצת טיפשית, אבל זה בגלל שלא אהבתי את הtoolbar של itunes (זה שעל הtaskbar), כי אי אפשר לראות איזה שיר מתנגן...

בכל מקרה, כבר התרגלתי לממשק של WMP11 והוא סבבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוסיקה וקליפים- iTunes

מכמה סיבות: 1. הכי נוח לסנכרן אותו עם האייפוד והimate jam שלי

2. הוא הכי נוח לשימוש (כל מי שאומר שWMP11 נוח פשוט טועה או שלא ניסה להשתמש בiTunes ניסיתי להשתמש בwmp11 אחרי iTunes פשוט אסון לא נוח בשיט!, נסו לנכרן איתו משהו או ליצור רשימת השמעה אוטומטית, זה פשוט קשה לעומת אייטיונס).

3. הוא מסדר את השירים בצורה הכי טובה ממיין אותם הכי טוב, יש cover flow שזה נחמד.

4. הוא עובד עם הקליפים שאני מוריד מגוגל ישרות (אפשר להוריד מגוגל ישירות סרטים בלי שימוש בשום תוכנה או אתר זר, ישר מהאתר של הוידאו, שזה מצוין למי שרוצה להוריד קליפים של "דברים" ולסנכרן אותם עם הipod).

לסרטים- BSplayer

לקולנוע ביתי- MediaPortal.

נ.ב.- לכל מי שמודד כמה MB מהראם שלו לוקחת תוכנה פשוט עושה מדידה לא נכונה זה לא כ"כ משנה 16 מ"ב או 2 מ"ב משנה כמה הוא משתמש במעבד זה החלק היותר קריטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

winamp יותר נוח מאייטיוס. כי כשקניתי ת'אייפוד התחלתי להשתמש בזה אייטיונס וזה פשוט לא נוח ואז הגיע הישועה, הwinamp התחיל לתמוך באייפוד! מאז הכל טוב ויפה.

והוינאמפ עושה לי 1-2% שימוש במעבד בניגוד לשאר התוכנות (לא כולל FOOBAR כי לא ניסיתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...