מה אתם אומרים על המחשבים האלה עד 4500 שח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על המחשבים האלה עד 4500 שח

davido

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מחשב דרג נמוך בהרצה של

יותר מיזה במחיר הזה אני לא חושב שתשיג

חוץ מיזה אני מעריך שהבעיה העיקרית נובעת מהארד דיסק

כי שהתוכנות כבר רצות לא ראיתי אף בעיה במהירות

וכניראה בטעינה מהארד דיסק יש צוור בקבוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני מודע לזה שיש כאן עליה ברמה אז אל תנסו להשוות למחשבים הקודמים

טוב

אז מה אתם אומרים על המחשב הזה האם הוא חזק? כמה כדאי לשלם עליו ?

דגם: E500-SPINE.

מעבד: T7100 זיכרון: 2 גיגה שידרוג דיסק קשיח: 120 גיגה. כרטיס מסך מיוחד וחזק: NVIDIA® GeForece® 8400M G. מצלמה מובנת 1.3M מסך 15.4" WINDOWS VISTA.

http://hye.co.il/catalog/product_details.aspx?catid=56&subcatid=81&prodid=227&keySearch=

ויש עוד הצעה

Dell Inspiron E1505/6400, Core 2 Duo T7200 2Ghz, 1GB DDR2 RAM, 120GB SATA HDD, 15.4 Wide-screen, Windows Vista

צורב DVD Double Layer, כרטיס מסך ATI 256MB RADEON X1400, Wireless 802.11b/g, המחשב חדש סגור בתוך הקופסה מארה"ב עם אחריות של שנה כלומר אין אחריות על חלפים

ומה אתם אומרים על זה

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/genericDocument?docname=c00771060&cc=us&dlc=en&lc=en&jumpid=reg_R1002_USEN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין להם בעיות הם פשוט בדרוג בניה נמוך משל ן אבל הם סבירים לחלוטין :xyxthumbs:

וכן יש לי מחשב נייד ישן יחסית של ( יותר נכון לאחותי יש ;) ) והיא ביקרה אצלהם כבר פעמיים ( לא תקלות רציניות ) ונתנו לה אחלה של שירות באמת VIP :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK

אז בעזרת ה' אני אלך היום בבוקר כדי לקנות את הE500 של אם למישו יש משו לומר לי בקשר למחשב אני יהיה בפלא *צונזר* תודה לכל הפורום התותח הזה שעזר לי להבין יותר טוב את תחום המחשבים הניידים

:yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap:

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...