בעיה בכרטיס קול OB - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס קול OB

WhiteTigerK

Recommended Posts

שלום לכולם,

לא מזמן רכשתי מחשב חדש עם לוח אם P5B, ואני משתמש בכרטיס הקול המובנה שבו.

המחשב מחובר לרסיבר חיצוני בעזרת כבל COAX, ככה שהסאונד מועבר דיגיטלית לרסיבר שמפענח אותו.

הבעיה היא כזו - יש כמה משחקים, שכשאני משחק בהם, הסאונד מלווה ב"טיקים" מעצבנים כאלה, שלא פוסקים.

במוזיקה וסרטים הדבר כמעט ולא מתרחש, ויש משחקים שזה לא מתרחש בהם בכלל.

בכל אופן, הבעיה מאד מאד מעצבנת, ואני יודע שאני גם לא היחיד שסובל ממנה (לחבר עם אותו הלוח יש את אותה הבעיה, וגם יצא לי לקרוא פה ובפורומים אחרים בעבר על אנשים עם בעיה דומה). הורדתי כמובן את הדרייברים החדשים מהאתר של (באתר של SoundMax אין אלא רק הפניה לאתר של יצרנית לוח האם) וזה לא פתר את הבעיה.

אם מישהו יודע על דרך כל שהיא לפתור את הבעיה הזאת, אודה לו מאד.

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע ממה שאתה מתאר ואני רק משאר שקורה לך מה שנקרא בשפה המקצועית "פליקרינג" ,

אם זה באמת מה שיש לך זה אומר שהמכשיר שאתה מחבר אליו חזק מידי לכרטיס או משו בדומה ...

בכל מקרה תיזהר לא לשרוף משו שם ותחכה שמישו שיותר מבין ממני יגיב לפני שאתה ממשיך הלאה (יש לי בדיוק אותו לוח

ואני מחבר אותו למגבר והכל סבבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בעל לוח כזה וזה מה שקורה לי בדיוק... אבל אצלי זה קורה בהכל.. משחקים וגם בחלק מהשירים... אין לי מושג מה לעשות כבר...

עדכנתי ביוס וזה לא עזר.. כנראה שאני אקנה איזה כרטיס חיצוני נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להפחית את ה"טיקים" אם תמניך מהמחשב ותגביר מהרסיבר, אני מכיר את התופעה, זה תוצאה של כרטיס קול נחות.

קנה כרטיס קול איכותי (שדווקא לא כ"כ יקרים בסביבות 300-400 שקל) ותשמע הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...