אקס בוקס 360 שווה קניה בארץ? אם כן איפה? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אקס בוקס 360 שווה קניה בארץ? אם כן איפה?

DrizziTx

Recommended Posts

כיוון שבאופן מפתיע יש לי גישה לספרייה שלמה של משחקי 360 מקוריים בשיטת Pal התחלתי להתלבט אם שווה כבר לקנות כזאת קונסולה בארץ. העניין שאם כן אז איפה כי מה שבעיקר מפחיד אותי היא בעיית המוות הידועה (Ring of Death) ואני מוכן לקנות רק בתנאי שיחליפו לי את הקונסולה במקרה כזה (או במקרים בעייתיים אחרים). על כן החלטתי לשאול את חברי הפורום המכובדים בנושא 8)

1.) איפה כדאי לקנות? (ראיתי פה מישהו שכותב שהוא קונה בבאג בשביל האחריות, האם זה באמת כך? האם באג באמת יעמדו מאחורי כל תקלה ב-100%?)

2.) אם אני רוצה אופציה לשחק במשחקים מגובים (לא רוצה לקלקל את הדיסקים המקוריים שכן גם כזאת בעיה יש לבוקס) האם אני צריך צ'יפ או ששינוי firmware לכונן סידירום מספיק?

3.) האם שינוי של firmware של סידירום הוא משהו שאני עושה בקלות לבד?

3.) האם שינוי של firmware של סידירום הוא הפיך לגמרי כדי להחזיר הקונסולה למצב "כמו מהמפעל"

ולהערת אגב, אין לי שום עניין ב-Multiplayer או Marketplace אז זה לא ממש משחק תפקיד בשיקול למרות שייתכן שבעתיד זה כן יעניין (סרטונים מ- לבעלי 360 וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי בבאג ת360 שלי ואחרי יומיים קיבלתי טבעת מוות( :bash:), אבל לפחות החליפו לי די מהר. אחרי זה גם הלך הספק כוח וגם אותו החליפו לי בלי בעיה ..

הם נותנים אחריות טובה, רק תזכור שאם אתה פורץ תקונסולה הלכה לך האחריות(ועם הטבעות מוות האלה זה לא כדאי)

אתה יכול גם לקנות יד שניה פרוץ ואז אם תהיה לך בעיה תתקשר לעמית(איזה אחד שמתקן את הטבעת מוות ב-400 שקל) שיתקן לך(אין לי תמספר שלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא היתי קונה בארץ בגלל הסיכונים והמחיר

אם אין לך עניין במולטיפליר אולי תנסה לקנות אחד משומש אם באן מהLIVE בזול

וככה אם הקונסולה תילך לא תפסיד הרבה

בעניין באג סבבה כרגע הם יתנו אחריות אבל עד מתי?

בערך 30% מהקונסולות נידפקו עד היום וזה רק אחרי שנה ו7 חודשים בשוק

אני לא יודע עד כמה זמן באג באמת תעמוד באחריות

חוץ מיזה בחורף כניראה תיצא גירסה בלי הבעיות ואז זה יהיה הרבה יותר מישתלם

אם תיקנה במחירי חול

יתר הדברים חרושים בפורום תעשה חיפוש

ודרך אגב כניראה תיהיה ירידה במחיר בקרוב (בחול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היו פעם דיבורים שזה יצא ב2007

אבל מאז כלום לא הוכרז

גם לXBOX הראשון היו שמועות וכלום לא קרה ככה שאני לא חושב שיהיה יבוא רישמי לארץ

לפחות לא בתקופה שהמכשיר יהיה שווה קניה

למעשה כרגע יש יותר סיכוי שהWII יגיע לארץ מאשר ה360

בגלל האפשרות למכור אותו בחנויות צעצועים כמו טויס ר אס שמיבאת אותו כרגע ביבוא אפור

אבל גם פה הסיכוי די נמוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...