Ghost Recon Advanced Warfighter 2 - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ghost Recon Advanced Warfighter 2 - הדיון הראשי

Liran3331

Recommended Posts

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה לעזאזל קורה עם המשחק הזהה צץ לי קראש חדש

Crash in application version: 30292.2673

data\lib\units\ai\soldier\sdriverlogics.dsf(-1): cant find member: slot in type <destroyed c++class>

SCRIPT STACK:

data\lib\managers\aihivebrain.dsf(0)

data\lib\setups\setup.dsf(0)

data\level\level.dsf(0)

Renderer: threaded

Physics : threaded

מה זה אומר עכשיו מישהו נתקל בזה?? זה יוצא מהמשחק כשאני מפוצץ טנק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק לא קל ולפעמים אף מאתגר.

לא הייתי מגדיר אותו קשה.

אולי המשימה האחרונה תהיה קשה.

תלוי גם ברמת הקושי שאתם משחקים.

לשחק על הכי קשה הפתיע אותי שרמה הלא קשה שלו.

עוד דבר שחשוב זה לדעת איפה כדאי לחזור אחורה כי לפעמים נתקעים קדימה במצב כמעט בלתי אפשרי.

אבל,לחובבי ההישרדות במשחקים ,אני בעד.

למי שגם רמות קושי נמוכות קשות לו,יוכל להיעזר ב GAME GUIDE

פורסם היום אגב:

http://guides.gamepressure.com/ghostreconadvancedwarfighter2/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזאזל קורה עם המשחק הזהה צץ לי קראש חדש

Crash in application version: 30292.2673

data\lib\units\ai\soldier\sdriverlogics.dsf(-1): cant find member: slot in type <destroyed c++class>

SCRIPT STACK:

data\lib\setups\setup.dsf(0)

data\level\level.dsf(0)

Renderer: threaded

Physics : threaded

מה זה אומר עכשיו מישהו נתקל בזה?? זה יוצא מהמשחק כשאני מפוצץ טנק

קורה כמעט לכולם..קריסה..אולי פיצוץ טנק זה גרפיקה גבוה מדי שהמערכת שלך לא עומדת בה..נסה להוריד הגדרות גרפיקה לקטע הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורה כמעט לכולם..קריסה..אולי פיצוץ טנק זה גרפיקה גבוה מדי שהמערכת שלך לא עומדת בה..נסה להוריד הגדרות גרפיקה לקטע הזה..

לא נראה לי שזאת הבעיה כי יש לי 6800GS עם PD3.0 וזה מספיק למשחק הזה .. בכל זאת פתרתי את הבעיה פשוט לא פוצצתי את הטנק הרגתי את מי שעליו וזהו :D:D:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אנשים ראיתי שיש אנשים שנתקעים במשימה למרות שהם עוברים אותה ואפילו מקבלים ציון A אז הינה הפיתרון!

קרדיט גדול לShelomo מליונטאורק על הפיתרון!

זה באג ידוע במשחק.

אם אתה מתחיל משימה ואתה לוחץ על "Play Mission" אז בעצם המשחק מחשיב את זה כמצב "skirmish" והוא ייתן לך רק לחזור לתפריט הראשי כי הוא חושב שאתה רק רוצה לנסות את המשימה עוד פעם, ולא תוכל להמשיך, ולכן לא היית צריך ללחוץ על השם של המשימה, אלא היית צריך פשוט ללחוץ על Continue. (בשביל לפתור את זה בפרופיל שלך זה יהיה קצת מסובך, כי צריכים למחוק מהתיקייה savegames את הקבצים שמתחילים בsingle ולהמיר את האחרון לקובץ mission03_1.dsl).

לכן יש פיתרון יותר פשוט:

תוריד את הקובץ הבא:http://www.gameburnworld.com/Trainers/GhostReconAdvancedWarfighter2Unlocker.rar

כנס לתיקייה Ghost Recon Advanced Warfighter 2 ותגבה את הקבצים.

לאחר מכן פתח את קובץ הראר שהורדת ותעיתק אותו לתיקייה Ghost Recon Advanced Warfighter 2 ותחליף בין הקבצים הקיימים (YES TO ALL), לאחר מכן כנס למשחק תבחר בפרופיל Unleashed, תלחץ על Campaign, תבחר משימה וחשוב שתלחץ על Continue ולא על שום דבר אחר כדיי לשחק.

הקובץ יפתח לך גם את המשימות הבאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד, זה מסדר את הבאג, מצד שני, אם אתה נתקע, אתה מדלג משימות, ואז מפספס את הפוטנציאל של המשחק.

תשמע מי שבאמת רוצה לא ידלג זה החלטה של השחקן :nixweiss:

אבל אני עשיתי משהו אחר.... פשוט נכנסתי לפרופיל של השחקן ההוא והעתקתי את הקובץ mission03_1.dsl לפרופיל שלי עוד לא שיחקתי בשלב כי אין לי זמן(ממושך) אבל אני חושב שזה יעובד כי הוא פתח לי את המשימה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נמצאת בשלב בו אני צריכה לשים EMP במבנה שנראה כמו SILO באמצע הגשר. אחרי שאני מפעילה את ה EMP מגיעים 2 מסוקים ועושים לי "בית ספר". מיקמתי את שלושת החיילים שלי במגדלי שמירה שמצידי הגשר שיהיו מוגנים ולקחתי תת מקלע/מ"ג מאחד החיילים שהרגתי, אבל למרות שאני יורה ללא סוף, הם לא מתפוצצים - רק מוציאים עשן שחור. אני ממש אבל ממש לא רוצה להתחיל את המשחק מחדש על מנת לקחת רקטה (מה גם שאפשר לקחת רק אחת ויש שני מסוקים).

מה עושים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את בטח בשלב שאני נמצא בו.

ACT III

CODENAME FARALLON

אם זה השלב,

איך יש לך שלושה חיילים????

התחלתי את כל השלב עם חייל אחד בודד.

עכשיו שאני חושב על זה אולי יש מצב ששמרתי בטעות בתחילת השלב מצב בו אחד החיילים מת "סתם" .

עדיין מנסה לעבור את השלב במשימה כמעט בלתי אפשרית (בהתאם למצב שלי)

אני קרוב לייאוש :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני בשלב הזה, אני עם 3 חיילים כי אני לא נותנת להם לעשות שום דבר - עברתי את רב השלבים עד עכשיו לבד, כיף יותר ככה. הבעייה שגם עם 3 חיילים ואני אני לא מצליחה לחסל את המסוקים. האם נשקים "רגילים" פוגעים בהם או שחייב מטולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...