מה זה WDDM והאם אני צריך בכל זאת להתקין את קטליסט? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה WDDM והאם אני צריך בכל זאת להתקין את קטליסט?

ofirrjd

Recommended Posts

היי,

לאחר התקנת הותקן הדרייבר לכרטיס מסך (X1600) באופן אוטומטי. ברשימת ההתקנים מופיע ליד השם של הכ"מ גם WDDM. המשחקים רצים והכל בסדר. השאלה אם התקנה של קטליסט החדש ייתן יותר ביצועים.

אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

לאחר התקנת הותקן הדרייבר לכרטיס מסך (X1600) באופן אוטומטי. ברשימת ההתקנים מופיע ליד השם של הכ"מ גם WDDM. המשחקים רצים והכל בסדר. השאלה אם התקנה של קטליסט החדש ייתן יותר ביצועים.

אופיר

אולי כן ואולי לא, בכל מקרה לא נראה לי שזה יזיק. מה אכפת לך לעדכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Windows Display Derive Model, אין דרייברי לוויסטה שהם לא כאלה.

דובי, להריץ חיפוש בגוגל ולמצוא ראשי תיבות גם אני יודע.

מה זאת אומרת "אין דרייברי לוויסטה שהם לא כאלה"? האם הדרייבר של ATI כלומר, זה ש ATI מפיצה, הוא אותו דרייבר?

בנוגע ל"תתקין ותראה מה קורה", ניסיתי את החדש של ATI ובניגוד לזה שהופץ חודש לפני, החדש משום מה "דופק" את התצוגה, היא פשוט נראית מרוחה בלבן.

אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הזה שהופץ חודש לפני היה WDDM אז הדרייבר הספציפי הזה עושה בעיות, BFD

WDDM בין שאר הדברים מאפשר ווירטואליזציה של הכרטיס, מחליף את ממשק הGDI הישן, מאפשר את שכבת התוכנה הנוספת בשביל legacy(כלומר DX9 ומטה בVista) ודברים נוספים, אני דיי בטוח שזה לא באמת מעניין אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הזה שהופץ חודש לפני היה WDDM אז הדרייבר הספציפי הזה עושה בעיות, BFD

WDDM בין שאר הדברים מאפשר ווירטואליזציה של הכרטיס, מחליף את ממשק הGDI הישן, מאפשר את שכבת התוכנה הנוספת בשביל legacy(כלומר DX9 ומטה בVista) ודברים נוספים, אני דיי בטוח שזה לא באמת מעניין אותך.

האמת לא, לא ממש מעניין.

אבל באמת עדיין לא הבנתי, להתקין את ATI או שלא צריך להתקין. כן או לא פשוט יספק.

תודה, אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...