כמה שאלות לפני התקנת אובונטו - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לפני התקנת אובונטו

Recommended Posts

שלום לכולם

אני מתכוון להתקין בימים הקרובים ורציתי לשאול כמה דברים.

אני זוכר שלפני כמה חודשים כשגם חשבתי להתקין אותו קראתי על בעיה שקיימת בהתקנה עם לוחות אם שמבוססים על P965 בגלל הבקר IDE (אצלי הDVD מחובר ל IDE וההארדיסקים הם sata).

חיפשתי עכשיו על הבעיה ונדמה לי שקראתי שהבעיה תוקנה. מישהו יודע אם היא תוקנה? צריך גירסה מסויימת? האם זה תוקן גם בגירסת 32bit (הבנתי מהפורום פה שלא כדאי ללכת על 64bit נכון?) ?

ושאלה נוספת: אני מתקין את אובונטו על הארדיסק נפרד (שכרגע ריק). השאלה שלי היא אם בעתיד אני ארצה להתקין על הכונן גם , איך אני אוכל לסדר את התפריט אתחול (כי מתקינה תפריט אתחול משלה)?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוצא בדיוק את העמוד שקראתי בו משהו על זה. בכל מקרה קראתי בפורומים על אנשים שהצליחו וגם בעמוד הזה:

https://wiki.ubuntu.com/Core_2_Duo_Support

יש כמה אנשים שהצליחו. אבל באופן כללי הבעיה עדיין קיימת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי להעלות את ההתקנה (אחרי הוספת all-generic-ide irqpoll pci=nommconfig לאפשרויות אתחול).

לפני שאני מתקין יש לי שאלה לגבי GRUB:

יש לי שני כונני sata כשעל הראשון מותקן win ואת השני חיברתי כדי להתקין עליו את . השאלה שלי אם GRUB יותקן על ההארדיסק שעליו יותקן אובונטו? אני רוצה לוודא שהוא יותקן שם ולא על ההארדיסק הראשון למקרה שמשהו ישתבש לכן אני לא רוצה שההתקנה "תיגע" בהארדיסק הראשון.

בחלון שמסכם את האפשרויות שחברתי (לפני שמתחילה התקנה עצמה) יש כפתור advanced ושם יש אפשרויות לגבי מיקום ה boot loader ושם כתוב hd0. זה לא אומר שהוא יותקן על הכונן הראשון?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...