אפשר להתיקן ויסטה ואח"כ למחוק אותה ולהתקין XP על אותו כונן ? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר להתיקן ויסטה ואח"כ למחוק אותה ולהתקין XP על אותו כונן ?

ndv

Recommended Posts

אני חיב לפרמט את המחשב ועכשיו גיליתי שהדיסק של הXP הישן והטוב שלי אצל חבר ואני תקוע עם דיסק של הויסטה.

אז נשאלת השאלה, האם אני יכול להתקין את הויסטה ואח"כ לפרמט את הכונן (רצוי לא לפרמט) ולהתקין ?

או שפשוט לחכות לXP שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי התקנתי את הויסטה, עכשיו יש לי כמה דברים שאני לא יודע איך לעשות:

1. לבטל את החלון המעצבן הזה של האבטחה (לא זוכר איך)

2. לעשות את המשתמש לאדמין כדי שאני אוכל להתקין קודקים..

מישהו ?

אהה, שכחתי משהו, יש לי בעיה קטנה (גדולה). אני לא רואה את המשך של הבוט (המשך שבוחרים בין המערכות הפעלה)- המסך נכבה למשך הזמן שאפשר לבחור ביניהן. מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף עשיתי מחיצה נוספת לויסטה כדי לא לפרמט את הXP שיש לי עם כל ההגדרות.

הצלחתי לבטל את החלון המעצבן הזה.

הצלחתי להתקין קודקים אבל אני לא מצליח לראות סרטים באמצעות הBSPLAYER - אני רואה מסך שחור אבל יש אודיו וכתוביות. וזה רק בBS, נראה לי שזה בגלל הAERO, יש איזה נגן אחר שיכול להחליף אותו מבחינת יכולות, נוחות וכתוביות ?

והבעיה של הבוט עדיין קיימת -

A disk read error occurred

BOOTMGR is missing

BOOTMGR is compressed

זה מה שמופיע לי בBOOTSECT שנמצא בכונן C (בכונן C יש ובD יש את הויסטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.נגן אחר מומלץ הוא REALPLAYER

2.הבעיה קנראה נובעת מכך שיש לך שתי מחיצות (ומחיצה C היא מחיצת המאסטר כברירת מחדל ) והמערכת מזהה שיש שתי ממשקי וינדוס אך מפני שהם לא נמצאים על אותה מחיצה אז המערכת לא יכולה לזהות אותם הוודאות ולתת לך את האפשרות לבחור בין שתי המערכות....כונן ה-D מזוהה כנראה כ-SLAVE והוא משמש / ככונן נוסף לאיחסון ולא כונן בעל ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אבל יש לי כונן אחד עם שתי מחיצות.

אז כדי לפתור את הבעיה אני בעצם צריך לקבוע שכונן D יהיה המאסר ושהC יהיה סלייב ? איך עושים את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגדיר מה? זה לא מופיע בביוס.

אם אני מפרמט את כונן C (זה שהXP נמצא עליו) אז הבעיה תיפתר ? או שהקובץ בוט ימחק ואז תהיה בעיה ?

ויש לי עוד שאלה, איך אני עושה בויסטה מדיה סנטר שהכתוביות של הסרט יהיה בחלק התחתון של המסך (בשוליים השחורים) ולא על הסרט עצמו? לא מצאתי שום הגדרות של כתוביות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...