PS3 מפורסם ב KSP ב 3490 ש"ח.. איזה קונסולה מקבלים ? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PS3 מפורסם ב KSP ב 3490 ש"ח.. איזה קונסולה מקבלים ?

jacko_il

Recommended Posts

לא רק בלו רי גם סירטי ומשחקי PS1 ו2 מוגנים אזורית

או במילים אחרות למשחקי PS3 זה לא משנה כלום אבל כן משנה לכל הפורמטים האחרים

האמת לא נראה לי שזה מטריד מישהו.. כאילו שמישהו הולך לשחק בעידן של היום במשחקי PS2 .. שלא לדבר על PS1..

יש אולי 6 אנשים בארץ שזה אכפת להם.. חוץ מזה, סביר להניח שלמי שיש משחקים של PS1/PS2 אז יש לו גם את הקונסולה..

מה שכן, סרטים בעתיד יהוו באמת בעיה אם כי לא רצינית בכלל.

לא יודע מה איתכם, אבל אני כבר מזמן הפסקתי לשכור/לקנות סרטים ב כשיש אותם להשאלה בחינם מהאינטרנט באיכות HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד עם אחריות של ישפאר ואחד בלי.

מה שאומר כנראה שהזול יותר מיובא בצורה אישית והוא יפני סביר להניח והשני הוא ייבוא רשמי ואירופאי...

אני מניח כאן - לא משהו שבדקתי.

נסה אצל CSO. אני סומך עליו בעיניים עצומות.

http://cso.co.il/product_info.php?cPath=92_93&products_id=426

רשום גם בזול יותר שיש אחריות של ישפאר ורשום שהוא מולטיזון כך שהוא קורא גם NTSC אם זה באמת ככה אז בשביל מה לקנות את היקר?

לדגם היפני יש עיצוב שונה השלט ארוך יותר והוא כסוף לכן לא נראה לי שזה יפני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום גם בזול יותר שיש אחריות של ישפאר ורשום שהוא מולטיזון כך שהוא קורא גם NTSC אם זה באמת ככה אז בשביל מה לקנות את היקר?

o_rly.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין למשחקי PS3 אין הגנה אזורית ביכלל ככה שבעיקרון כל PS3 הוא מולטיזון למשחקי PS3

ההגנה זה רק לדברים אחרים והשאלה אם זה חשוב לך

לדוגמה אם אתה משחק משחקי PS2 או חושב ליצפות בסירטי בלו רי בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ..זה כל כך ברור אבל שלמכשיר יפני/אמריקאי לא תהיה אחריות של ישפאר - כי הם לא הייבואנים של זה.

ישפאר מייבאים את הגרסא האירופאית של ה PAL כמו שמתאים לאזור של ..(למרות שזה כבר לא משנה איזה שיטה קונים בערך משנות ה 90 כבר..)

אני, בלי קשר למחיר כרגע, מחכה עם קניה של PS3 עד שייצאו משחקים ראויים שמצדיקים את הקניה. ייתכן מאד שזה לעולם גם לא ייקרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג על איזה WAREZ אתה מדבר בדיוק.. אבל שיהיה..

קראתי כרגע שוב את חוקי הפורום רק ליתר בטחון ולא מצאתי שם מגבלה שמונעת ממני לרשום משהו שרשמתי..

בכל מקרה שיהיה המשך שבוע נעים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...