עזרה בקניית שרת - (תקציב 1000-2000$ ) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית שרת - (תקציב 1000-2000$ )

BmsKlane

Recommended Posts

חשוב מאוד שהשרת יהיה מאוד יציב

השרת יריץ מערכת יעודית לצורך מסוים, השרת יהיה מחובר לשני חיבורי (אחת לגיבוי ) רוב העבודה שלו זה מול הרשת בעברת נתונים מהירה 24/7

אני גם מעונין שהיה RAID (אני לא בטוח איזה אבל זה לא בשביל שהיה יותר מהיר אלא בשביל שהיה גיבוי) פלוס כוננן נפרד בשביל מערכת הלינוקס.

אין לי שמץ של מושג מה עדיף שרת עם מעבד יעודי לזה או מעבד רגיל שרת של או לבנות מערכת משלי.

והכי חשוב זה שהמחשב יהיה מהיר ולא יתקע ליץ

תודה רבה לכל מי שמגיב(אבל בבקשה לא סתם תגובות אלא רק של מי שמבין) :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב מאוד שהשרת יהיה מאוד יציב

השרת יריץ מערכת יעודית לצורך מסוים, השרת יהיה מחובר לשני חיבורי (אחת לגיבוי ) רוב העבודה שלו זה מול הרשת בעברת נתונים מהירה 24/7

אני גם מעונין שהיה RAID (אני לא בטוח איזה אבל זה לא בשביל שהיה יותר מהיר אלא בשביל שהיה גיבוי) פלוס כוננן נפרד בשביל מערכת הלינוקס.

אין לי שמץ של מושג מה עדיף שרת עם מעבד יעודי לזה או מעבד רגיל שרת של או לבנות מערכת משלי.

והכי חשוב זה שהמחשב יהיה מהיר ולא יתקע ליץ

תודה רבה לכל מי שמגיב(אבל בבקשה לא סתם תגובות אלא רק של מי שמבין) :yelclap:

אני לא כל כך יודע לגבי מערך הRAID, את היכול לשאול בפורום המתאים ויענו לך תשובה יותר מקצועית.

מה שכן, שרתי "מותגים" הם בהחלט שרתים טובים ואמינים אך זה בא עם תג מחיר גבוהה, לIBM יש גם מסגרת אחריות (אופציונלית) שהוא בא ישירות לחוות השרתים לתקן את השרת במידה ומשהו קורה.

בכל מקרה, לשרתים מומלץ מעבדי , הזכרונות צריכים להיות מסוג ECC REG.

בקשר ללוח אם, צריך לברר איזה מתאים ל1U.

עם כזו השקעה אני ממליץ לך ללכת לפורום ייעודי של כל חלק ולהתייעץ שם כי יש לך פה תקציב לשרת חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כזו השקעה אני ממליץ לך ללכת לפורום ייעודי של כל חלק ולהתייעץ שם כי יש לך פה תקציב לשרת חזק.

איזה תקציב חזק ???

מעבד נורמלי עם ביצועים יפים יעלה לו בסביבות ה1500$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות

איזה תקציב חזק ???

מעבד נורמלי עם ביצועים יפים יעלה לו בסביבות ה1500$.

ולגבי 1500 דולר למעבד זה בטח לא בישבילי כנראה שאתה לא ממש מבין בתחום ,כי יש שרתים עם כפול ממותגים בפחות מהמחיר שציינת

והיום בדקתי בכמה מקומות ולא כולם המליצו לי על שרת ממותג (היתרון היחיד הוא שירת אצל הלקוח - יתרון חשוב)

אם אפשר בבקשה המלצה לשרת ממותג מסוים או מפרט לשרת לא ממותג זה יעזור מאוד כי אני רוצה לבצע הזמנה עוד השבוע

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...