לבעלי XBOX ו PS3 - לאיזה מסך הקונסולה מחוברת - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לבעלי XBOX ו PS3 - לאיזה מסך הקונסולה מחוברת

humus10

Recommended Posts

לכל בעלי הקונסולות החדשות,

יהיה נחמד אם כל אחד מאיתנו ירשום לאיזה מסך מחוברת הקונסולה ומה שביעות רצון מהתמונה המתקבלת על אותו מסך.

חיברתי את ה 360 שלי ל 37C3000 של . תמונה נחמדה אך חסר גוונים כהים. לדעתי מסך 32 אינצ' אפילו מאותו דגם יתן תמונה יותר חדה.

תמשיכו... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-XBOX 360 שלי מחובר ב-HD למסך פלזמה Q7H "42 עם רסיבר של Harman Kardon ורמקולים וסאפ וופר כמובן.

התמונה שמתקבלת מדהימה לדעתי.

בעיקרון מסכי ה-LCD מגיעים לרזולוציות גבוהות יותר אבל משום אני רואה גם הרבה YES אז חיפשתי איכות טובה יותר ממסכי ה-LCD וגם ראיתי כמה מהם בתצוגה כולל הפלזמה שלי שאיכות התמונה שלה הייתה טובה הרבה יותר,בעניין הרזולוציות הנמוכות של הפלזמות (הפלזמות על הרזולוציות הגבוהות עולות הרבה מאוד) אז מצאתי את זו עם רזולוציה של 1024X768 והתמונה שמתקבלת כאמור משביעה את רצוני.

צבעים חיים יפים וחדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר אלך לבדוק את התמונה של 360 ב TOSHIBA 37WL68 אצל חבר.

טושיבה מדגם WL68 נחשבת ( לפחות בישראל ) כטלויזיה הכי טובה וגם הכי יקרה של .

הרבה אומרים שתמונה הכי טובה מהקונסולות מתקבלת ב סמסונגים ( למשל R81, R71 ) שבהם משתמשים בחו"ל להצגת תוכן מהקונסולות.

לגבי 37C3000 כבר כתבתי שלדעתי תמונה לא משהו ( חסר צבעים כהים - אין גוונים ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי את ה XBOX 360 שלי ל 37C3000 של טושיבה. תמונה נחמדה אך חסר גוונים כהים. לדעתי מסך 32 אינצ' אפילו מאותו דגם יתן תמונה יותר חדה.

אני מקווה שחיברת עם כבל קומפוננט או והגדרת את הקונסולה שלך להוציא 720P או 1080I שאני חושב שהמסך שלך תומך בה. עדיין אני קראתי איפה-שהוא שלLCD יש בעיה עם גוונים קהים אבל ממש אין לי ממש ניסיון עם זה . בשביל תמונה יותר טובה אני לרוב מרכיב 8) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן , זה הולך ליהיות כואב

אצלי , הWII והPS3 מחוברים ל25" של אסטרה... ולא , לא LCD. (אתם יכולים לצחוק .... עכשיו)

אצל ההורים - PS3 מחובר ל32WL67 של - תוצאות מרשימות ביותר.

מחכה לשארפ 37 שלי.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הXBOX360 שלי מחובר למקרן OPTUMA H27 ברזולוצית 720P. וגם למסך 24 אינ'ץ LCD 1080P מדגם DELL2407W

ורואים מצוין. אני משתמש במסך של הדל גם בתור מסך מחשב ולכן הוא רק 24 אבל הוא FULL HD.

לגבי לשחק במקרן זה מאוד נחמד כי התמונה מאוד גדולה וזה גם דיי מרשים. אבל במשחקים שיש בהם הרבה סצנות כהות למשל GEARS OF WAR

פחות נהנים. מסך LCD זה האיכות הכי טובה לשחק עם הXBOX.

בקשר למסך DELL2407W משהו מאוד חשוב לגביו, בחיבור הקונסולה בVGA צריך לשנות את הגדרות הSHARPNESS ל-30. ברירת המחדל היא 50

והיא גורמת לפסים קטנים ודקים בצד המסך, בהתחלה חשבתי שזאת בעיה בקונסולה או בכבל ולקח לי זמן לגלות שזאת הייתה הבעיה, כשמעבירים ל30 עובד תקין.

יש לי שאלה, אם נגיד אני אקנה מסך LCD בגודל 42 אינ'ץ ברזולוציה 720P ולא 1080P אני ארגיש הבדל באיכות בינו לבין 1080P? יראו פחות טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הXBOX360 שלי מחובר למקרן OPTUMA H27 ברזולוצית 720P. וגם למסך 24 אינ'ץ LCD 1080P מדגם DELL2407W

ורואים מצוין. אני משתמש במסך של הדל גם בתור מסך מחשב ולכן הוא רק 24 אבל הוא FULL HD.

לגבי לשחק במקרן זה מאוד נחמד כי התמונה מאוד גדולה וזה גם דיי מרשים. אבל במשחקים שיש בהם הרבה סצנות כהות למשל GEARS OF WAR

פחות נהנים. מסך LCD זה האיכות הכי טובה לשחק עם הXBOX.

בקשר למסך DELL2407W משהו מאוד חשוב לגביו, בחיבור הקונסולה בVGA צריך לשנות את הגדרות הSHARPNESS ל-30. ברירת המחדל היא 50

והיא גורמת לפסים קטנים ודקים בצד המסך, בהתחלה חשבתי שזאת בעיה בקונסולה או בכבל ולקח לי זמן לגלות שזאת הייתה הבעיה, כשמעבירים ל30 עובד תקין.

יש לי שאלה, אם נגיד אני אקנה מסך LCD בגודל 42 אינ'ץ ברזולוציה 720P ולא 1080P אני ארגיש הבדל באיכות בינו לבין 1080P? יראו פחות טוב?

אכן כן, בגדלים כאלה מתחילים להרגיש בהבדל ( מסך גדול משמעותית אך כמות הפיקסלים זהה ).

ועוד מה, גם XBOX 360 פרמיום וגם PS3 מסוגלים לשדר ב 1080P[br]פורסם בתאריך: 8.07.2007 בשעה 23:56:51

מחר אלך לבדוק את התמונה של XBOX 360 ב TOSHIBA 37WL68 אצל חבר.

טושיבה מדגם WL68 נחשבת ( לפחות בישראל ) כטלויזיה הכי טובה וגם הכי יקרה של טושיבה.

הרבה אומרים שתמונה הכי טובה מהקונסולות מתקבלת ב סמסונגים ( למשל R81, R71 ) שבהם משתמשים בחו"ל להצגת תוכן מהקונסולות.

לגבי 37C3000 כבר כתבתי שלדעתי תמונה לא משהו ( חסר צבעים כהים - אין גוונים ).

אז ככה, בדקתי השוואתי, נפרדתי מ C3000 והחלפתי אותה ב WL68.

מסך מדהים, עד עכשיו לא ראיתי אף LCD המתקרב לאיכות כזאת גם לא היטאצ'י LD9000 וגם לא סמסונג R71,R81.

צבעים כהים עמוקים, סצנות שחורות מפורטות. הרצתי את 3 ו GEARS OF WAR פשוט הבדל עצום.

גיליתי פרטים חדשים בתמונה אשר לא היו נראים ב C3000.

יצויין גם שמחירו הוא גם בהתאם, אותו גודל יקר בכ 2000-3000 ש"ח מהדגמים אחרים של טושיבה.

לסיכום, 360 + WL68 = שידוך מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן , זה הולך ליהיות כואב

אצלי , הWII והPS3 מחוברים ל25" של אסטרה... ולא , לא LCD. (אתם יכולים לצחוק .... עכשיו)

אצל ההורים - PS3 מחובר ל32WL67 של - תוצאות מרשימות ביותר.

מחכה לשארפ 37 שלי.

ליביו

ההורים שלך משחקים בPS3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא,

אחי הקטן בן ה19 משחק.

חומוס , חבר את המכשיר לאחד המסכי 37 של שארפ (כולם באים עם אותו פאנל , חוץ מה1080P) ותראה מסך יותר איכותי , ששוב , עולה יותר מהWL68 בכ1500-2000 ש"ח.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...