למה ההבדל במחיר של ה 22' מול ה 24' כל כך גדול ? ממש יותר מכפול... - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה ההבדל במחיר של ה 22' מול ה 24' כל כך גדול ? ממש יותר מכפול...

Sting

Recommended Posts

תודה על ההסבר המפורט

זה נראה לך שהגיוני, שיש בקושי מסכי LCD TV שתומכים בFULL HD ואם יש, רובם זה ה40' + .

ופתאופ יוצא לו מסך 22\24 שך שתומך FULL HD?

לך לחנויות תתחיל לבדוק לפי העין. אם זה היה ככה, חנויות קולנוע ביתי היו מוכרות את , עובדה אף חנות מקצועית של ביתי שמעה עליו.

בטח שהגיוני ! , הלקוח הישראלי לא יודע בכלל מה זה High Definition / 720P / 1080P ושאר הגדרות בלעז ... הוא קונה פשוט את הדבר הכי זול והכי גדול שהוא מצליח ושמח עד הגג איך הוא דפק את העולם ואחותו, מה גם שרוב המוכרים בעצמם לא יודעים בכלל את המושגים הנ"ל, יש לי אפילו חבר שעובד במשביר ומוכר מלא טלוויזיות כששאלתי אותו על המושגים האלה לא היה לו מושג על מה אני מדבר... ועוד לא דיברתי על זה שהם מוכרים שם רק מוצרי מדבקה ושבכלל לא קונים טלוויזיות בחנויות בגדים ובשמים :s07:

במחיר של ה אתה בקושי יכול להשיג 32' נורמלי שלא משתווה באיכות אך עדיין רוב האנשים יעדיפו את הגודל על פני האיכות...

אצלי האיכות משחקת תפקיד חזק מאוד בשיקולי הבחירה גם עם זה יהיה על חשבון הגודל, אני מעדיף מכונית יוקרה מעולה וקטנה מאשר מכונית בינונית

בנוגע לשוני החד ברזולוציות... רזולוציות מחשב היו תמיד הרבה יותר גבוהות מהרזולוציות בטלוויזיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה נראה לך שהגיוני, שיש בקושי מסכי LCD TV שתומכים בFULL HD ואם יש, רובם זה ה40' + .

ופתאופ יוצא לו מסך 22\24 שך DELL שתומך FULL HD?

לך לחנויות תתחיל לבדוק לפי העין. אם זה היה ככה, חנויות קולנוע ביתי היו מוכרות את DELL, עובדה אף חנות מקצועית של קולנוע ביתי שמעה עליו.

בFULL HD שם המשחק הוא הרזולוציה ולא הגודל.

תראה בארץ שטלביזיה שתתמוך ברזולוציה האמיתי של HD 1080P (שזאת הרזולוציה של הDELL)

תעלה משהו כמו 25,000 ולא טלביזיה של היטאצ'י בחנות של "קולנוע ביתי".

אז כן, זה נראה לי מאוד הגיוני...ואין טלביזיות בחנויות שתומכות בFULL HD, אין!

הנה דוגמא לטלביזיה כזאת:

http://p.zap.co.il/model.asp?model_id=577214

תבין משהו מהחיים שלך לפני שאתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EvilSt!ng

מסכים איתך, אני גם מחפש את הדבר שרואים בוא הכי טוב, גם את זה כרוך בגודל קטן. אם היה לי כסף הייתי משקיע יותר כסף, אבל התקציב גם חשוב פה.

אי אפשר להשתגע עם התקציב ולהגדיל אותו.

Lev0

מותק שלי, לפני שנתים קנינו פלזמה לסלון + מערכת חדשה, בוא נגיד שבמשך 4 חודשים התעניינתי, הסתכלתי ,החכמתי ובסוף קניתי.

טלויזיה נועדה להיות טלויזיה, אמנם בLCD TV רואים בהרבה פחות טוב בתור שידורי יס והוט מאשר פלזמה, ואמנם בLCD יש את הקטע של פיקסלים מתים, ובפלזמה יש את הצריבות.

LCD למחשב זה למחשב נקודה! נכון שהמסך של ממש תותח והכל, אבל הוא לא נועד לשימוש כטלויזיה וסרטי HDTV, כי עדיין הגודל שלו זה לא 16:9. אז כן הרזולציה מתאימה, לך תעשה השוואה בעין במקום לבלבל פה ת'מוח. אני גם רציתי ללכת על , אבל בסוף החלטתי 26' כי המרחק צפייה שלי הוא 1.90 וכל שמרחקים רואים יותר טוב, וככל שהמסך יותר קטן רואים יותר טוב. זה הנורמה למרחק 1.90 = מסך של 26'. 32' יהיה ענקי.

הפלזמה שלי תומכת עד 720P ורואים פשוט פצצה! כמובן שלא כמו שיראו במסך 1080P ויצא לי לראות על כזה וגם על מסך פלזמה, אבל עדין אין הבדל ממש ממש , שיהיה לך יותר כסף תקנה LCD תומך 1080P, במקום להתווכח, באמת שהעין שלך זו שתחליט בסוף, אנחנו לא נגיד לך במה רואים הכי טוב, זה אתה צריך להחליט.

אם אתה באזור המרכז EvilSt!ng אני מוכן לבוא איתך כי אני גם מחפש עוד ועוד מקומות נגישים ומקצועיים שאפשר להסתכל, כי ברוב התצוגות ישימו לך קטעי HD סטנדרטים. אני הייתי ב2 חנויות מקצועיות, 1 איפה שקניתי את הפזלמה, והשנייה בהמלצה,שמה הם שמים לך על כל מסך מה שאתה רוצה, יש שירות טוב עד הבית גם.

אבל קצת קשה להגיע לשם זה ברמת השרון.

בקיצור מה שבסוף מנצח זה לא נתונים ייבשים - אלא אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מתמטיקה אי אפשר להתווכח, בזכות הנתונים המתמטיים האלה אני יכול להראות

לך על הנייר שהנה, זה יותר איכותי, נקודה.

במקום לטייל בחנויות לקולנוע ביתי שאף אחד שם לא מבין שום דבר, בדיוק כמו שמוכרים בבאג

לא יודעים מה זה FSB במעבד.

קנית מסך טלביזיה 26", תהנה לך! אבל קח בחשבון שאתה בחיים לא תראה סרט 1080P

באיכות שאני רואה אותו.

קח בחשבון שאתה צריך גם להתרחק יותר מ-2 מ'.

אני יכול לשבת 2 ס"מ מהמסך ועדיין הסרט 1080P ייראה איכותי בהרבה

ממה שאתה רואה בטלביזיה 26" שלך.

והסיבה היא הרזולוציה הטבעית.

וראית שטלביזיה עם רזולוציה טבעית כמו במסך שלי, שמראה True HD עולה בסביבות ה 15, 20 אלף שקל :la:

אז בסדר, קנית בשביל הנוחות טלביזיה, שיהיה שלט והכל.

אבל השאלה מה הצרכים שלך, זאת הנקודה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב... לכל מי שמתכנן לקנות את ה 24 שיחכה לדגם 2407WFP-HC... הוא יצא בסוף חודש שעבר בחו"ל ומכיל כמה שיפורים מהגרסה הקודמת... כמו צבעים חיים יותר ומפרט קצת יותר טוב

נ.ב DAMN הגעתי כבר לביקורות בסינית על המסך הזה !!!! ואני עדיין משתגע עוד מהגרמנית בפורומים של usenext !

כשחיפשתי ברחבי האינטרנט יש מלא דברים שסותרים את עצמם במפרט של המסך.. נגיד יש אתרים שכתוב שתהיה כניסת למסך וכאלה שלא כתוב (כמו האתר של דל)

אז למישו יש מפרט אמיתי של המסך ובמה הוא טוב יותר מהדל הקודם?? (אם לא בכזה הרבה אז עדיף לקנות כבר את הדל הנוכחי)

נכון שהמסך של ממש תותח והכל, אבל הוא לא נועד לשימוש כטלויזיה וסרטי HDTV, כי עדיין הגודל שלו זה לא 16:9.

נכון זה 16:10 .. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה הפשוטה שלא מוכרים/שמעו על הדל בחנויות קולנוע ביתי זה בגלל שהוא מסך מחשב ויחסית ל LCD-TV הוא קטן.

זה לא אומר שהוא לא יציג 1080P הרבה יותר טוב מכל דבר אחר בתקציב שלו(להזכירך 4K).

היתרון של הדל הוא דיוק צבעים, רזולוציה גבוהה וארגונומיה, מסכי יציגו בהירות גבוהה מאוד וצבעים זוהרים

בשביל למשוך את העין, מהר מאוד תגלה שבלתי אפשרי לכוון טלויזית LCD להציג צבעים נורמליים.

הדל מאוד מתאים בתור מסך ל FULL HD ול HD בכלל, בנוסף הוא גם מסך מחשב, לעומתו טלויזית LCD 26" בתור

מסך מחשב זה הדבר הכי פחות טוב שתוכל לעשות לעיניים שלך וה HD מוגבל ל 720P במקרה הטוב.

אם המטרה העיקרית היא לראות HD במלוא הדר הדל הוא הבחירה הכי נכונה אלא אם יש לך סלון גדול ואתה יושב מרחק

יותר גדול מ 4.5 מטר מהמסך, במקרה כזה תאלץ ללכת על משהו יותר גדול(וככל הנראה בעל רזולוציה יותר נמוכה)

אם כי סביר שלא תצטרך כזו לשימושי מחשב ולכן היא תתאים.

ה 2407HC יגיע ככל הנראה עם מכלול צבעים רחב יותר וזהו, מדובר על 97% מה-NTSC כמו ב 931C של סאמסונג.

עדיין לא מדובר על פאנלים של סאמסונג אשר מצוידים בתאורת LED אחורית המפיקה 114% מה-NTSC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבאמת אני מבואס מהמסך שלי(2407WFP) שהוא יציג

FULL HD רק דרך כניסות הDVI/VGA שלו, אבל לא דרך הקומפוננט(אשר

גם בנוייה לתת איכות כזאת).

יש מתאם לקונסולות שאני יכול לחבר PS3 או WII ליציאת הDVI/VGA שלי?

לגבי כניסת , זאת כניסה הרי שמספקת גם קול וגם תמונה, לא?

למה שתהיה בDELL כניסה כזאת אם אין לו רמקולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א המסך של דל הוא 16:10 ולא 16:9 בגלל סרגל הכלים של הוינדוס... בעיקרון זה לא בעיה לעשות לו תצוגה טבעית של 16:9 עם פס שחור ששם יכול להיות התרגום שזה סבבה מבחינתי ואף עדיף

הנה דיון טרי בפורום אחר על ההשוואה בין הרגיל ל HC

Comparison between Dell 2407WFP and Dell 2407WFP-HC

http://forums.vr-zone.com/showthread.php?t=162570&page=7

נ.ב מה גודל התצוגה של 24' בסנטימטרים רוחב\גובה ?

נ.ב בנוגע למפרט של המסך... גם אני שמתי לב לבילבול ושוני מוחלט בין אתרים במיוחד ישראלים, אני מניח שהאתר של הוא הכי מדוייק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב מה גודל התצוגה של 24' בסנטימטרים רוחב\גובה ?

לפי ארקטנגנס של 10/16 תקבל זוית של 32 מעלות.

"24 כפול 2.54 נותן 60.96 ס"מ לאלכסון.

רוחב המסך זה (32)cos כפול 60.96 שזה 51.6 ס"מ.

גובה המסך זה (32)sin כפול 60.96 שזה 32.3 ס"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אין שום סיבה טובה שהוא יעלה יותר... זה בסך הכל עדכון גרסה ולא דגם חדש לגמרי שמביא שיפור משמעותי

אני מקווה שלא יקח המון זמן עד שזה יגיע, אחרי הכל זה כבר יצא בארה"ב לפני יותר משבוע כבר ויש יבוא סדיר של המסך לארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היבואן הוא דל ישראל והשינוי הכי משמעותי בגירסה האחרונה הוא תוספת של תאורה אחורית בעלת מכלול צבע גבוה יותר.(מה זה מכלול צבע?)

בשביל המשתמש הממוצע זה אומר שתכלס אין הבדל משמעותי בין המסכים, מה שכן גירסאות ה HC נטו להיות בעלות תאורה אחורית

אחידה יותר במקרה של אם כי מהביקורת על ה 2407 שערכנו באתר ניתן ללמוד שרוב מסכי ה 24 הזמינים בשוק אחידים מאוד.

חוץ מכך נראה שה OSD עבר עידכון נוסף והייתי שמח לדעת אם החליטו לתקן את ה Brightness סוף סוף ולתת לנו שליטה על

התאורה האחורית בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...