IPHONE מתי מתחילים למכור אותו שעון ישראל - עמוד 13 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IPHONE מתי מתחילים למכור אותו שעון ישראל

lo_toda

Recommended Posts

• תגובות 195
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אי אפשר להפעיל משחקי ג'אווה ולפי מה שאני זוכר, כרגע אין .

הדבר היחידי שאתה יכול לעשות זה ישום מבוסס AXAJ.

ראית כבר את הרשימת אנשי קשר שלי? היא ממש מגניבה, שניה .. אני אפתח את הדפדפן .. אני רק מתחבר, חכה שניה.. הנה עלה! תראה איזה יופי זה עובר בין השמות, בלי לטעון את הדף!!!!!!! eat that :smile1:

אבל .. העיקר האבטחה :nixweiss:

ושוב, מכשיר חדשני שמציג דברים שלא היו קודם אבל היה אפשר לעשות את זה יותר טוב.. הרבה יותר.

בקשר למחיר, רציתי לרשום 499 ויצא 400 :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכל היתרונות שאת המציין.. הם כעין וכאפס לעומת החסרונות. אתה מציין יתרונות תיאורטיים. מה יעזור לי מסך כזה ענק ו/או מאיץ גרפי כל כך חזק שאני לא יכול לפתח לו תוכנות או משחקים?

נחיה ונראה, אני בהחלט מאמין שיש סיבה שאפל שמו את זה שם.

מה יעזור לי מלא או VISUAL VOICE MAIL כשרוחב הפס בEDGE נמוך ויש לא מעט תלונות שבWIFI הוא לא מצטיין, מה גם שרוב נקודות הWIFI יעלו לך כסף..

קודם אני לא שמעתי שום דבר רע על ה WIFI שלו אני שמח אם אתה יכול לתת לינקים, ובנוסף ממתי נקודות WIFI עולות כסף? לפחות בירושלים יש לפחות 5 אלחוטיות ציבוריות בכמעט כל מקום נתון במרכז העיר. וחוץ מכל זה ממתי EDGE זה כזה דבר איטי? זה בערך שליש מהמהיירות של קו ADSL סטנדרטי ולעומת קו ADSL רגיל בפלאפון אתה רק גולש. ולבסוף: מה הקשר בין רוחב פס ל VISUAL VOICE MAIL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הוייפיי - זה שבארץ רוב הנקודות חינם, לא אומר שבארה"ב, איפה שכרגע או משווק, או בכל העולם בכלל, הן בחינם. רוב ההוט ספוטס עולות כסף. וכן, גם בארץ יש לא מעט שעולות כסף.

בקשר לאיטיות שלו:

http://www.pocket.co.il/community/showthread.php?t=176359&highlight=%E0%E9%E9%F4%E5%EF

הדפדפן איטי מאוד, אפילו בגלישה אלחוטית.

ט300KBS זה לא מהיר, אם אתה רוצה לגלוש ולהוריד סרטונים מיוטיוב כמו שצריך. לעומת הHSDPA שיש למקבילים, 300 ק"ב זה כלום בכל מקרה.

לגבי הוויס מייל - טעות שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיבת דואר הקולית או מה שזה לא יהיה, זה פשוט קורא לך SMSים או אימיילים? אם כן, בE65 שעולה פחות זה קיים וגם כשמישהו מצלצל הוא קורא את השם, אפילו אם זה בעברית. זה שימושי לעומת זאת

3. למצלמה יש יישום פשוט שבו רק כפתור אחד:צמצם. נראות בסדר במכשיר, אבל על מסך המחשב לא נראות טוב במיוחד, במיוחד אם התמונה הייתה נסיון לתמונת מאקרו.

אפילו אין זום דיגיטאלי?

12. אין עורך מסמכים ואין אפשרות לצפות במסמכים, ניתן לצפות אך ורק אם הם נשלחים אליך באימייל.

אפילו באיזה מסכן שנכנס לאחרונה באורנג' זה קיים :nixweiss:

15. אין חיוג קולי.

16. אין חיוג מקוצר

:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשה לי טובה...

כמו שרוב האנשים שקונים איפוד לא מתקינים עליו רוקבוקס או תוכנת צד שלישי אחרת שתוסיף לו פיטצ'רים, אף אחד לא "יפרוץ" את האיפון היקר והנוצץ שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על האקים, הNEO הוא הדבר המתאים לזה, מערכת פתוחה, ג'אווה ועוד מלא דברים.

הקטע שהוא גם כרגע לא הכי טוב, אין ואין עוד דברים אבל אנחנו בדרך.. נקווה שבגרסא הבאה כבר יסדרו הכל 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיבת דואר הקולית או מה שזה לא יהיה, זה פשוט קורא לך SMSים או אימיילים?

ה Visual voice mail זה פשוט יישום שעובד מול התא הקולי של המכשיר שמראה לך את ההודעות כאילו זה אימייל ואתה יכול לשמוע אותן באיזה סדר שאתה רוצה וכו'

מה שכן אני מתחיל לחשוב שהם פשוט חשבו עליי ובנו פלאפון לפי מה שאני משתמש\לא משתמש בו, כל האופציות שאין לו זה הדברים שאני לא משתמש בהם גם ככה בסימביאן שלי וכל הדברים שיש בו זה הדברים שכן רציתי כל הזמן בסימביאן.

מה לעשות שאני בן אדם מוזר ולבנות את פלאפון החלומות שלי זה לא בדיוק פלאפון החלומות של כולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן אני מתחיל לחשוב שהם פשוט חשבו עליי ובנו פלאפון לפי מה שאני משתמש\לא משתמש בו, כל האופציות שאין לו זה הדברים שאני לא משתמש בהם גם ככה בסימביאן שלי וכל הדברים שיש בו זה הדברים שכן רציתי כל הזמן בסימביאן.

מה לעשות שאני בן אדם מוזר ולבנות את פלאפון החלומות שלי זה לא בדיוק פלאפון החלומות של כולם...

אני בדיוק כמוך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...