IPHONE מתי מתחילים למכור אותו שעון ישראל - עמוד 11 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IPHONE מתי מתחילים למכור אותו שעון ישראל

lo_toda

Recommended Posts

• תגובות 195
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפל האמת עובדים בכומה - מוציאים מוצר נכה במידה מסויימת לאנשים שמחפשים משהו כזה, הם קונים ונהנים ואז אחרי תקופת זמן מסויימת, מוצאים את אותו מוצר רק טיפה שונה (נניח, דור 3), כמובן שגם הוא נכה במידה מסויימת אבל לאנשים לא איכפת מזה ולכן יש לאפל נוסחא מנצחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוד של זה לשווק useless gimmicks כמשהו שאתה לא יכול לחיות בלעדיו.

"תראו איך פתחנו מסך שהתמונה מתהפכת ביחד עם המכשיר"...ו? מה אני אעשה עם זה?

אולי אם אני אתמסטל תחת ערב אחד זה ייספק לי שעשוע ל-4 שעות, לא מעבר לכך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל האמת עובדים בכומה - מוציאים מוצר נכה במידה מסויימת לאנשים שמחפשים משהו כזה, הם קונים ונהנים ואז אחרי תקופת זמן מסויימת, מוצאים את אותו מוצר רק טיפה שונה (נניח, דור 3), כמובן שגם הוא נכה במידה מסויימת אבל לאנשים לא איכפת מזה ולכן יש לאפל נוסחא מנצחת

EDGE זה לא נכה ...זה יותר ממספיק ! וזה מותאם לשוק המרוקאי :) ש ה GSM הרבה יותר נפוץ מאשר ה HSDPA

8GB זה לא נכה לטלפון סוללרי -זה חדש

מסך מעל 3 אינט +מגע זה לא נכה ....זה חדש

זה אומנם מוגבל כדי ליצור שוק כלכלי נוסף אבל המוצר הזה לא נכה בראייה טכנולוגית ..המרשים ביותר והפורץ דרך היותר כיום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האדג' - כמו שציינתי קודם, יש כל מיני טענות שזה בכלל לא תלוי באפל, אלא בגלל הסכם השיווק שלה עם AT$T..

8GB? ב-N91 אם אני לא טועה יש 8GB..

3 איצ'? למה 2.5 לא מספיק? 2.5 זה סטנדרט היום ד"א..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספאמר.

8)

:iamstupid:

סתם אני מסכים עם הרעיון שיש מנגנון שמכריח אותך לקנות דבריים חוקיים ....WINDOWS ...מוזיקה...סרטים ...אולי לנו לישראלי זה נראה מוזר ..אבל אני יכול להבטיח לך שאצל מרוקאים ;D זה די מקובל לשלם על מוצרים עם רשיון רוחני ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...