קצת על מעבדים ישנים/חדשים ועזרה במפרט למחשב חדש 2500 שקלים~ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת על מעבדים ישנים/חדשים ועזרה במפרט למחשב חדש 2500 שקלים~

adak

Recommended Posts

ראשית שלום לכולם :D

אני מחפש מחשב שישמש בעיקר לגלישה באינטרנט, ממש לא מחשב למשחקים (אלא אם דיוק ניוקם או wolf3d נכנסים כאן בקטגוריית המשחקים למחשבי ;D)

אני אתחיל ממה שאני יודע שאני רוצה ואמשיך לגבי מה שאני לא סגור עליו..

הארד דיסק ענק - 250 GB ומעלה במידה וקיים יחס אמינות-מחיר הגיוני, לא של - ניסיון רע מאוד עם מספר קוויארים שקרסו.

זיכרון- 1 או 2 ג'יגה לדעתי של קינגסטון (שבטי או לא שבטי?) ראיתי שהמחירים היום לסטיק של 1 ג'יגה קינגסטון ddr667mhz הם 180 ש"ח

כרטיס קול- אני משתמש כרגע ברמקולים מאוד פשוטים אבל מתכנן לקנות מערכת פשוטה בכ-100$ כנראה אלטק לנסינג(סאב+2) או חברה אחרת(סאב+4) - כיום אני מחזיק בsound blaster live! ct4760שקניתי לפני כ-6 שנים ועובד עדיין טוב.

כרטיס מסך- מאוד הייתי רוצה לקחת משהו פשוט ולא און בורד למרות שאני לא בטוח שאני ממש זקוק לאחד כזה- אני לא גיימר. בעתיד הקרוב מאוד מתכנן לקנות מסך LCD לכן חשוב שיתמוך ביציאת DVI - אולם כיום אני עדיין משתמש במסך CRT פשוט של - לכן חשוב שיתמוך גם בחיבור מסוג זה.

מתלבט לגבי - כמה וואט אני צריך? לגבי אני מוכן להשקיע עוד קצת כסף בקירור בתנאי שיחזיק ליותר זמן ויהיה שקט וכמובן לא אצטרך להשאיר את המארז פתוח כדי שיינשום - המחשב דלוק 24 שעות ביממה כמעט 7 ימים בשבוע רצוף ואני ישן ממש בסמוך לו, לכן חשובה גם פונקציית הפחתת הרעש.[br]פורסם בתאריך: 28.06.2007 בשעה 05:54:58

המשך------- שאלה גדולה יש לי כאן. אבי רכש לפני כחצי שנה מהחנות שלדעתי אסור להזכיר כאן את שמה(שמם דומה לשמה של מדינה אפריקאית) מערכת מחשב שאינני זוכר בדיוק את מפרטה- אך אני זוכר בבירור שהמעבד היה מסוג intel pentium 4 dual 3.4G. מחיר המערכת (ללא מסך כמובן) היה בסביבות 2500-3000 ש"ח (ייתכן שבניכוי הנחה לנכי צה"ל-אני לא בטוח בקשר לזה) אולם כיום אני רואה שלל דילים עדכניים (ולא זבליים של 1500 ש"ח למערכת שמשום מה לא מוזכר שם אף שם של חברה יצרנית) אלא דילים בסביבות 2000-3000 שקלים חלקם גם במפרטים כאן- כאשר מדובר על 1.8D !!!!! הכצעקתה?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לקבל מפרט עם כרטיס מסך חיצוני יהיה עלייך להגדיל התקציב.

הכרטיס המינימלי היום הוא 8500GT או שאתה מוותר על כרטיס כזה למען לוח עם כרטיס גראפי OB.

בחלק מהלוחות הנ"ל קיימת יציאת DVI וHDMI גם כן.

קיט של 2GB עולה 396 שקלים, חבל לא לנצל מחיר כזה.

3800X2 של יהיה מצויין כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה על תגובתך יותם

לגבי כרטיס המסך אני לא בטוח שאני צריך כרטיס חיצוני, כיוון שאני לא ממש הולך להריץ משחקים אלא קצת וידאו (אולי אפילו שימוש ביציאת TVOUT של הכרטיס בכדי לצפות בסרטים בטלויזיה), אבל כנראה שאני אלך עליו (475 ש"ח לכרטיס זה מתוצרת Leadtek).

לגבי יציאת - אני לא ממש יודע מה זה, אבל למקרה שאני מתכנן לרכוש מסך LCD (כנראה של BENQ או SAMSUNG) חדש בעוד מספר חודשים מועט- האם אני זקוק ליציאה זו?

לגבי קיט הזכרונות במידה ואכן אקח 2 ג'יגה בסופו של דבר, השאלה היא מדוע לקנות 2 ב396 כאשר ניתן לרכוש רק 1 ב180

לגבי המעבד אם תוכל לתת לי את מספר/שם הדגם כדי שאוכל לברר לגביו עוד פרטים לצורך מידע כללי והשוואות בביצועים.

מודה לך מקרב לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי נתחיל מתחלה:

HDMI כניסה דיגיטאלית שתמצא ברוב מסכי הLCD החדישים היום.

זהו תקן שמסוגל להעביר קול ותמונה באיכות גבוהה.

בקשר לזכרונות אם תוכל להפנות אותי ללינק של זיכרון 1GB במהירות 667 שעולה 180 ש"ח זה יהיה מעולה.

דגם המעבד הוא כמו שאמרתי 3800X2 של בסוקט AM2 כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...