בעיה בפרוייקט ב C++ - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בפרוייקט ב C++

eli33

Recommended Posts

זה כנראה הולך להיות הרבה לקרוא אבל אני מבקש שתשקיעו קצת זמן כי זה פרוייקט שעבדתי עליו הרבה זמן ויש לי עליו מבחן בקרוב ,אז תודה מראש למי שיעזור.. :)

אני עושה פרוייקט ב c++ win32 API

יש לי בעיה עם ההתקן תצוגה נראה לי..

אני אסביר קצת יותר לעומק ואולי תבינו..

אני עושה משחק של כובש שטחים

ויש את האוייבים שהם בנתיים סתם עיגולים ירוקים אבל כשהם זזים לכל אורך ורוחב המסך אחרי בערך חצי דקה או דקה הם פתאום משתגעים ויוצאים מתחום המסך ומשאירים אחריהם שובל של עיגולים שלא נמחקו (והיו אמורים להמחק) ולא רק זה גם התפריטים למעלה משתגעים ולא רואים מה כתוב בהם וגם לא רואים את ה X והמזעור בצד פתאום כל זה קורה אחרי בערך חצי דקה -דקה..

חיפשתי בספר ומצאתי שצריך להחליף את ה style של החלון זה קצת עזר בכך שלאחר השינוי זה הראה את הצבעים גם לאחר שזה "השתגע"

אם תוכלו לעזור לי או סתם לזרוק רעיונות מה יכולה להיות הבעיה אני אודה לכם מאוד

יש עוד את קבצי ה H של המחלקות אם תרצו תבקשו אני אשים אבל אני לא חושב שהבעיה שמה..

הבעיה כנראה קשורה איכשהוא ל HDC נראה לי אבל אולי זה באמת משהו אחר.

אני מעלה גם את הקובץ המלא של התוכנה http://www.f2h.co.il/241157

ואם למישהו זה חשוב אני משתמש ב Visual C++ 2003

משום מה אני לא מצליח להעלות את הקוד זה מביא לי איזה אתר של SPD או משהו כזה..אולי הוא ארוך מדיי?

משום מה גם לא הצלחתי לעשות צילום מסך למה שקורה אז צילמתי במצלמה אתם יכולים להבחין ב"עיגולים" שאמורים להיות בתוך התחום של הקוים האדומים בצדדים אבל הם יוצאים ומשאירים אחריהם שובל של עיגולים..קצת קשה לראות

dsc00669444444444qh8.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך שם הרבה בעיות, ואין סיכוי שאני הולך לדבג את זה, אז אני אצביע על כמה בעיות עיקריות:

1) תגיד enum או #define (עדיף enum) ותשתמש בהם. אל תכתוב כל מני מספרים כמו 5 או 7 או 8 ישר בקוד. תשתמש בקבועים שהגדרת.

2) ב-enemies.cpp בשורה 108 שמת את הפרמטר 7. לדעתי התכוונת ל-6. יותר נכון, התכוונת לכתוב RIGHT_DOWN. אם היית שומר על כלל (1) שכתבתי לעיל, זה לא היה קורה.

3) הדרך שבא אתה בודק אם צריך לשנות כיוון היא לא טובה במיוחד. אתה בודק את צבע הפיקסלים במעגל שלם סביב הנקודה אליה אמור "האוייב" לזוז. זו שיטה בעייתית. במקום זה פשוט תבדוק את מיקום האוייב ביחס למיקום הקירות (שנמצאים תמיד באותו מקום - מלבן אחד מסביב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה שלך

בקשר ל 1 אתה צודק ועליתי על השיטה הזאת לבד כבר פשוט עדיין לא יישמתי אותה בכל הפרוייקט

בקשר ל 2 אני אבדוק (עריכה : בדקתי זה בסדר שזה 7 )

בקשר ל 3 לא הבנתי מה הפתרון שלך הרי יש גם את השטחים שאני סוגר חוץ מהקירות הקבועים והשטחים האלה לא קבועים.

בכל מקרה המורה שלי הצליח לעלות על הבעיה ואמר לי שהבעיה היא בפונטים שאני מגדיר ? יש למישהו פיתרון שעדיין אני אוכל להשתמש בפונטים וגם לא תהיה בעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...