לוחות אם - חשוב - מאיפה הם הגיעו ? איזה תוצרת ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוחות אם - חשוב - מאיפה הם הגיעו ? איזה תוצרת ?

rafip77

Recommended Posts

שלום,

כל הזמן שמדברים על מכוניות, כולנו בקיאים ומכירים היטב כל סוג של אוטו האם הוא יפני , גרמני, אמריקאי וכו'... ויש לזה חשיבות.

והנה יש לי שאלה מעניינת שלמרות שעשיתי חיפוש לא הצלחתי למצוא תשובה עליה...

אולי כאן ידידיי היקרים תוכלו לתרום מהידע הנרחב והמכובד שיש בידכם ?

השאלה:

ASUS , MSI, , , DFI, ALBATRON, וכמובן . (אם תרצו להוסיף לרשימה הרי זה משובח :yelclap::) )

מהי החברה, ואיפה תכל'ס מיוצר הלוח...?

אנא אם תוכלו, השתדלו לענות כך שנבין: לדוגמא הרכב טויוטה קורולה היא חברה יפנית אבל מיוצר בטורקיה.

ולבסוף אחרי שתרמתם כמה שיכולתם(ותבורכו על כך), אנא אימרו את דעתכם על הדילמה הבאה: האם יש לכך חשיבות עבור לוחות אם? כמו במכוניות?

תודה לכל המשיבים ותבורכו על הידע הנרחב שלכם.

בברכה,

גולש נאמן,

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנא אם תוכלו, השתדלו לענות כך שנבין: לדוגמא הרכב טויוטה קורולה היא חברה יפנית אבל מיוצר בטורקיה.

טויטוה מיצרת גם באנגליה , גם באמריקה וגם ביפן...

ולבסוף אחרי שתרמתם כמה שיכולתם(ותבורכו על כך), אנא אימרו את דעתכם על הדילמה הבאה: האם יש לכך חשיבות עבור לוחות אם? כמו במכוניות?

יש דבר כזה שנקרא "בקרת איכות" - כל חברה והתקנים שלה... ככה שמקום היצור לא נראה לי חיוני..

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה בעיקרון אין כ"כ הבדל בין החברות ויש הרבה חברות שבכל FOXCON או חברה אחרת מייצרת עבורן את כל הלוח או חלקים ממנו.

אני יכול להגיד שלכולן יש מפעלים בסין. התכנון למשל באינטל מתבצע גם בישראל אבל היצור בסין.

לכל חברה יש מפעלים משלה ודיי קשה לעקוב אחרי כל זה ואין כ"כ חשיבות

לASUS למשל יש מפעםל בסין ונראה לי גם בטיוואן כשלכל מפעל טכנולוגיות משלו ליצור.

ABIT נרכשה כמה פעמים ע"י חברות שונות.

ושוב אין כ"כ חשיבות החברות הגדולות מבצעות בקרת איכות ותקווה לטוב ו90% מגיע מסין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם לוח ?

שמעתי שהם חברה יפנית, וגם מייצרים את הלוח שלהם ביפן.

זה נכון ?

ABIT דווקא יותר זול (לפחות בארץ).

ואל תחשוב שאם נניח הם מיוצרים ביפן ולא בסין הם יותר טובים...

פשוט תזהר מחברות ג'נריות, על אף שבלוחות אם זה לא נפוץ וכל מי שציינת הם יצרנים מוכרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...