תוכנת הצריבה הכי טובה לפי דעתכם . - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת הצריבה הכי טובה לפי דעתכם .

King Of Action

מהי תוכנת הצריבה הכי טובה מבין התוכנות הבאות לפי דעתכם ?  

614 הצבעות

1. 1. מהי תוכנת הצריבה הכי טובה מבין התוכנות הבאות לפי דעתכם ?

• NERO
    • WinOnCd
      0
    • Adaptec easy cd creator
      0
    • CDRwin
      0
    • CloneCD
      0

Recommended Posts

הסקר הוא בעצם על תוכנת הצריבה הכי טובה לפי דעתכם, כפי ששמתם לב. הפרמטרים לבחירה לפי דעתי צריכים להיות נוחות שימוש, אופציות צריבה ועוד שאר פרמטרים כפי עיניכם.

זהו הסקר השני מבית KING OF ACTION לאחר שהסקר הראשון נסגר בבושת פנים ללא ידיעתי. :)

הצביעו והשפיעו ! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כל דבר ישר ספאם? יש לכל ת'ארד מסר כלשהו שהוא יכול להעביר לשאר הגולשים...

לך תדע אם מחר יבואו לך 3 משתמשים חדשים (מהסוג של ה- "צריך עזרה דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תכנסו מיד!" [טוב קצת הגזמתי.. :P) וירצו לשאול "איזה תוכנה כדי לי להשתמש כדי לצרוב דיסקים?" (וכמובן אם זה מהסוג השני זה "צריך עזרה דחוף!!!! איזה תוכנה הכי טובה לצריבה?!?!?!?!?!?!??!?!" [שוב פעם קצת הגזמתי... :P]) והת'ארד הזה של KING... ימנע את זה

בקיצור יש לת'ארד מטרה .... אולי לא המטרה שהכותב כיוון את הפתיחה של הת'ארד אבל בהחלט הוא יכול להיות שימושי לכל מיני אנשים....

ובקשר לת'ארד, זה תלוי לאיזה שימוש.. כי נגיד ואני רוצה לצרוב דיסק או DATA, כמובן שעם נרו.

אם זה להעתיק דיסק מחבר (חוקי [שוב נסחפתי.. :P]) אז ברור שאני אעתיק עם קלון סידי כי אני יודע שזה יעשה את זה על הצד הטוב ביותר.

לעשות גיבוי (חס וחלילה שיהרס לי דיסק שעלה 220ש"איכותיים ואין לי גיבוי שלו) אז גם כן קלון סידי, אולי CDRWIN.

*עריכה* - מצטער על ההודעה המוגזמת שלי.... מאוד משעמם היום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שנושאים כמו "איזה הכי טובה", "אינטל או AMD" ו- "איזה תוכנת צריבה הכי טובה" נידונים פה שמונה פעמים בשבוע, חצי מהן בסקרים. חיפוש קצר יכול היה לחסוך לנו את הסקר המיותר הזה וגם לכל החבר'ה עם ה"עזרה דחוווווף!!!!!!!!1" (ה-1 בסוף בכוונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקטע עם הסקרים החסרי-טעם האלה?

האחרון ננעל לך בגלל שהיה ספאם, אז אתה פותח עוד אחד?

אני רואה שמנהלי הפורום ושאר צוות האתר רואים בעין רעה את פעולותי למען הפורום . אני מצטער מאוד שזה כך. רק שתדעו שכל מה שאני עושה הוא כדי לנסות לעזור ולשפר בפורום ולא אחרת . הפעולות של המנהלים ושל צוות האתר בעקבות פתיחת שני הסקרים פגעו בי וערערו את אמוני בכך שחשבתי שצוות HWZONE (או לפחות רובו) הוא צוות מקצועי אשר מנסה להטיב את הפורום . דעתי על הצוות השתנתה מהקצה אל הקצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אני רואה שמנהלי הפורום ושאר צוות האתר רואים בעין רעה את פעולותי למען הפורום . אני מצטער מאוד שזה כך. רק שתדעו שכל מה שאני עושה הוא כדי לנסות לעזור ולשפר בפורום ולא אחרת . הפעולות של המנהלים ושל צוות האתר בעקבות פתיחת שני הסקרים פגעו בי וערערו את אמוני בכך שחשבתי שצוות HWZONE (או לפחות רובו) הוא צוות מקצועי אשר מנסה להטיב את הפורום . דעתי על הצוות השתנתה מהקצה אל הקצה.

אז שתף אותי בבקשה, יכול להיות שטעיתי ואני מתנצל על כך(בהנחה ואכן שגיתי).

מה היא מטרתו הנשגבת מבינתי של הת'רד הזה? שרק אמור לעשות טוב ולהטיב את הפורום?

אתה פתחת אותו אך ורק כדי לפתוח סקר, ואני מצטט אותך על זה:

זהו הסקר השני מבית KING OF ACTION לאחר שהסקר הראשון נסגר בבושת פנים ללא ידיעתי. :)

הצביעו והשפיעו ! :hi:

לא הייתה לך מטרה מסויימת, לא רצית לדעת מה התוכנה הכי טובה אלא סתם לעשות סקר דעת קהל, שבינינו, לא עוזר בגרוש.

המטרה לא הייתה לערער את אמונך בנו, אלא לדאוג לפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...