איזה אוזניות סנהייסר שוות פחות או יותר לגראדו SR60 ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה אוזניות סנהייסר שוות פחות או יותר לגראדו SR60 ?

Vatos-Locos

Recommended Posts

אני שם לב שהמון המון הולכים היום על הגראדו S60 בגלל המחיר הנוח שלהם והאיכות הטובה שהוא מספק.

אמרו לי בחנות שצריך קצת להתרגל לסאונד של הגראדו כי הוא שונה מהסנהייסרים.

אני אישית מאוד אוהב את האוזניות של סנהייסר ולא בהכרח רוצה להחליף, הייתי שמח לשמוע איזה של סנהייסר משתוות לאיכות ובעצם לכל היתרונות שיש לגראדו S60.

* לא מחפש משהו מפלצתי, אבל משהו איכותי שאולי יהיה שווה להחליף בו את ה-HD457 הוותיקות והאהובות שלי.

* אם בכל זאת כן כדאי ללכת על הגראדו, אז האם שווה להוסיף ל-S80 ומה בעצם ההבדל בינהם?

* חשוב לציין שהאוזניות האלה הם רק לבית, ככה שלא אכפת לי אם הם יהיו ענקיות.

* גם AKG נראים לי אחלה אופציה, אבל שוב אני דיי פאנבוי של סנהייסר (בלי שום סיבה, אני לא מבין מי-יודע-כמה באוזניות ולא מתיימר להיות, פשוט נהנה מהסאונד של כמה דגמים שיש לי ולחברים שלי).

תודה רבה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

why not just get the SR60? besides the appalling build quality that is.

the sound of the SR60 is perfect, at first it doesn't sound that good, the bass sounds too strong and the resolution seems standard, but after a while, after you get used to it, it starts to sound really well. I have mine for about a couple of years and still every time I put them on, I fall in love all over again.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה (:

האם ההבדל בינם לבין הנוכחיות שלי משמעותי ושווה את הקניה החדשה של 400 שקל (ולא את ההפרש מחירים בינהם).

מעבר למוזיקה אני משתמש הרבה באוזניות גם בסרטים ותוכניות כשאני לא רוצה לעשות רעש בלילה,

במוזיקה אני בדר"כ שומע היפהופ ו-R&B אבל יוצא לי לא מעט לשמוע גם סוגים רבים אחרים.

איך הגראדו בנושאים האלה? האם הם טובות למגוון תכנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I never had any experience with high-end headphones before the grado so I can't say how will they stack against the 457, but I can tell you that I think they sound brilliant and so do a lot of people with a lot more experience with Hi-Fi gear than me.

I also listen to R&B and Hip Hop mostly (sometimes also light metal and rock) and they sound excellent, though at first the bass might sound too strong. however, they leak the sound out so even if you listen at low volume people inside the room will hear what you're listening to.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, שכנעת אותי שהם מעולות (:

עכשיו רק השאלה האם הם באמת שוות קניה חדשה מול האוזניות הנוכחיות שלי.

ומה בנוגע לאיכות הבניה? ציינת בהתחלה שהיא לא משהו

במה זה מתבטא? שחיקה עם הזמן? אי נוחות אחרי שעות של שמיעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזתומרת קנייה חדשה? אם אתה מתכוון ליד שנייה אז זה כמובן תלוי בך... בחו"ל אגב אתה יכול בדר"כ לקנות אותן באיזור ה-250 ש"ח.

כל הSR של גראדו (60 הן הדגם הכי נמוך אבל הכי משתלם) בנויות זהה מבחינת העיצוב, אתה יכול לראות בעצמך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ilyan הכוונה שלי בקניה חדשה זה בשביל להחליט על כדאיות קניית הגראדו מול הנוכחיות שלי בהתחשב בזה שזה לא רק הפרש של 100 שקל בינהם אלא 400 שקל לקניית הגראדו שהסנייסר כבר אצלי, לראות האם זה משתלם לשלם 400 שקל בשביל ההפרש בינהם...

בכל אופן, עדיין השאלה העיקרית בתארד היא איזה סט של סנהייסר משתווה פחות או יותר לאיכות של הגראדו S60 ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לסנהייזר כרגע במחיר של הSR60 שאיכותיות כמותן... הAKG K81 עולות דומה וגם מאוד איכותיות אבל הן סגורות והסאונד כמובן מאוד שונה, למרות שלא שמעתי אותן בעצמי עדיין.

אבל הSR60 בהחלט יותר טובות מHD457 שיש לך כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה גראדו מבלי לשמוע,במיוחד אם אתה אוהב את האוזניות של סנהייזר(שונים מאוד אחד מהשני).

עדיף כבר ms1 של אלסנדרו(אלה שהם בעצם גראדו 125 שנעשו להם שינויים ושיפורים) שעולה 99 דולר כולל משלוח

אולי בכלל כדאי לחסוך ל hd 555 ,במיוחד לאור העובדה שאתה אוהב סנהיזר -והדגם הזה ממש טוב בנוחות,,מוזיקת היפ הופ -ממש נראה מתאים לדרישות שלך.(עולה 80 דולר בחו"ל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

לצערי אני לא יכול להזמין מחו"ל, אז כנראה שבאמת אחכה קצת אחסוך ואלך על ה555 של סנהייסר, סך הכל המחיר שלהם לא בשמיים אז אני מתאר לעצמי שברגע שהויזה תתפנה אני אפנק את עצמי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

why not just get the SR60? besides the appalling build quality that is.

the sound of the SR60 is perfect, at first it doesn't sound that good, the bass sounds too strong and the resolution seems standard, but after a while, after you get used to it, it starts to sound really well. I have mine for about a couple of years and still every time I put them on, I fall in love all over again.

אותו דבר לגבי - ה-SR60 שלי מפתיעות אותי כל פעם מחדש ;D

בכל מקרה, אם אני טועה אצל גראדו ככל שעולים בדגם, יש בהירות גבוהה יותר, אבל זה על פי אנטולי, לא שמעתי עדיין דגמים אחרים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היום לא הייתי קונה SR80, ההבדל הכי משמעותי בינהן לבין ה60 הוא שאתה מקבל פאדים פחות נוחים...

עריכה:

אבל זה לא אומר שאני לא נהנה מהן ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...