שאלה על הפסיכומטרי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על הפסיכומטרי

kill_b7

Recommended Posts

היי קניתי לפני כמה ימים את ערכת ההרשמה בסטימצקי לפסיכו. איתה הגיעה חוברת בה הסברים ודוגמאות.

כשראיתי את החלק של העיברית פשוט קיבלתי צמרמורת יש שם המון מילים שאני פשוט לא מכיר, שפה זרה ממש :o

אני עוד נחשב מישהו שהעיברית שלו גבוהה יחסית לממוצע.

רציתי לשאול את מי שלומד לזה/עבר את הבחינה בציון גבוה איך אפשר בעצם ללמוד את כל המילים האלו כי הבנתי שיש המון .

טיפים מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני כבר ממליץ לך להרשם לאיזה קורס הכנה לפסיכומטרי

ככה תוכל להוציא את המירב [למרות שזה דבר לא קל..]

לפי מה שאני יודע בקורסים הפופלריים מקבלים ספרי תרגול וגם כרטיסיות לימוד לאוצר מילים

למשל הייתי בלחמן [אני לא עושה פרסומת או משו] קיבלנו ספר לימוד ותרגול לכל תחום בנוסף לאיזה 500 כרטיסיות

שמכילות את המילים שהכי סביר שיופיעו במבחן ואת ההסבר שלהם

בקיצור אם יש לך את הכסף להשקיע כדאי ללכת לקורס, אלא אם יש לך אפשרות או רצון לעשות פעם שניה, כי הערכה שמקבלים היא בסיסית מאוד

ובקושי מכינה אותך למבחן יחסית למה שיש בקורסים [אין ספור שיטות והדרכה והסברים מקיפים וחופרים ומעמיקים על הכל]

ושיהיה לך בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לשאול את מי שלומד לזה/עבר את הבחינה בציון גבוה איך אפשר בעצם ללמוד את כל המילים האלו כי הבנתי שיש המון .

טיפים מישהו?

היי, אני לא זוכר כמה קיבלתי בחלק של העברית אבל הכללי היה 769 ככה שזה היה בסדר (אני משוויץ פה, מותר לא?)

יש כמה דרכים:

הכי טוב, תקרא ספרים מגיל קטן בלי הפסקה.

אם זה לא ריאלי אז תלך לפי הכרטיסים ובמקום לשנן את המשמעות (משהו שקשה למוח לזכור כי הוא לא בנוי להיות אינדקס) תחבר לכל מילה משפט או שניים כך שהמשמעות תהיה ברורה (הרבה יותר נוח למוח).

בכל מקרה תזהר, עזרתי לחברה שלי ללמוד (לחמן אם אני לא טועה) ובערך אחוז אחד מהפירושים היה לא נכון, עוד 3 אחוז היה לא מדוייק.

בכל מקרה יש משהו שעשיתי במקרה בבוקר המבחן ולהערכתי הוסיף לי בערך 100 נקודות וזה לשבת על החוברת שלהם והכי חשוב גם על ההסברים, גם של מה שענית נכון. כשלמדתי מהספר של קידום היו דברים שלא הבנתי את ההגיון שלהם. כשאתה קורא את ההסבר של מי שכותב את השאלות האמיתיות יותר קל לדעת למה הוא התכוון ומה הוא חושב.

בכל מקרה בהצלחה. אל תשכח להודיע פה שקיבלת 800 (799 לא יתקבל, ראה הוזהרת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלחמן אתה תקבל שם משתמש וסיסמא ללימוד מלים שיש להם באינטרנט, אני לא ממש אהבתי את השיטה, מה גם שהמלים מופיעים בסדר קבוע, ככה שהרבה פעמים זוכרים את הפירוש בגלל הסדר, ולא בגלל שבאמת יודעים את הפירוש (יש שם כ-2000 מלים בעברית ו-1000 באנגלית, ואני חושב שאותו דבר במילון).

בינתיים תסיים את החוברת קצר וקולע וhead start

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הולכים לקורס בשביל הכרטיסיות זה בזבוז. אם אתה צריך את השיטות שלהם, את זה שיושיבו אותך ויכריחו אותך ללומד, סבבה. אבל בשביל כרטיסיות זה טפשות, אפשר לצלם ממישהו אחר ויוצא הרבה יותר זול.

בכל מקרה, אל תיבעל. אם תלמד את זה אתה תדע. ואם לא, עדיין אפשר להסתדר. אני לא למדתי את המילים, והוצאתי לקרת ה-130 בחלק בעיברית (מקסימום זה 150).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המילים זה חלק די זניח בסופו של דבר, אך אם אתה שואף לציון גבוה אז אתה תהיה זקוק לכל שאלה אפשרית, כולל המעטות הנוגעות במילים 'הקשות'.

בסופו של דבר, אם רק בעוד חודש מתחיל הקורס, אין לך מה לדאוג. גם אם המילונים נראים אינסופיים, בסופו של דבר כולם לומדים אותם וכולם זוכרים אותם, וזה באמת לא החלק הבעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזבוז זמן. ללמוד כל כך הרבה מילים בשביל כמה שאלות בודדות יחסית. כמובן שמי שלומד לבחינה הרבה אז מבחינתו זה חובה, אבל מי שלא רוצה להשקיע בזה (כמוני) אלא סך הכל רוצה להוציא את הציון שמספיק לו להתקבל ללימודים (איזור ה-700) אין סיבה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...