קיבלתי מנילה, מה לבחור ולמה? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי מנילה, מה לבחור ולמה?

MilkMan

Recommended Posts

תאמת לא לקחתי את זה אישית. אני גם ממליץ לרוב האנשים לא ללכת לגבעתי עם כבר חטיבת חיר אז גולני או צנחנים.

ואני לא מדבר איתך על תש של תנאי מחייה אני יותר מדבר על דברים כמו דאגה לפרט, הלוגיסטיקה על הפנים, ועוד הרבה בעיות אני בתור אחד שמשרת בחטיבה הזאת כבר שנתיים מקבל את ההרגשה שהאנשים הכי הרבה דואגים להם זה חיילי המפקדה והלוחמים הם סתם איזה כלבי שמירה. וכל ההרגשה שלי זה שהאנשים בדרגות הגובוהות בחטיבה פשוט מנסים לקדם את עצמם ודי על הזין שלהם מה הולך עם הלוחמים.

רוב הצבא זה ככה. :nixweiss: קצינים דואגים דבר ראשון לתפקיד הבא שלהם.

בבכל מקרה אני ממליץ על יהלו"ם ובפרט על מסלול הס"פ (סילוק פצצות).

אמנם המשמעת הצבאית ביחידה התקשחה בשנים האחרונות (לא עוד מופעי פירוטכניקה :jump:,

הפגזת "עוקץ" בשימורים :lol:, בירה במועדון :alcoholic: ומנגלים על פצצות :nono:), עדיין נראה לי טוב יותר מרוב היחידות בצה"ל.

התפקיד עצמו מאתגר (פיסית ונפשית), יש אפשרויות קידום (הסמכות), התעסקות עם מכשור מתקדם,

הכרת תחמושות צה"ליות ואוייב, הכרת מטענים מאולתרים ותקניים.

העבודה בצוותים קטנים בד"כ, אפשרות לשירות קבע.

מומלץ בחום. :xyxthumbs: (להיתראות במילואים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יכול להמליץ לך בחום לדרג כ"לא מעוניין" את שיריון ותותחנים עלפי נסיון של חברים שלי יש להם חרא של יציאות יחסית לשאר יחידות הקרביים וזה יחסית טחינה חושמוטה

ואני אזרח מאושר כבר מעל לחצי שנה !!!

מה מה??

שריון לא טוב?!?!?

מי אמר לך את זה?!?!?

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים שבצבא אנשים מתבגרים מהר. אז אחרי שנתיים באמת אפשר לראות איך כל הדברים שאנשים כאן כותבים וחושבים זה פשוט שטויות לא רלוונטיות ופשוט לא נכונות.

מי שחושב שאם חוסר רצון לקרבי אבל שסיירת פיצוצים זה נשמע מגניב יגיע בסוף להיות מאחזק נגמ"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבעתי שייכת לפיקוד דרום .. ולפותח הת'ראד .. תתייעץ גם עם חברים דודים מכרים עם כל העולם לפני שאתה עושה את הבחירה הזאת .. כי לרוב מה שאתה בוחר זה מה שאתה מקבל (חוץ מסיירות .. או משהו שדורש גיבוש וכו' )

ל FLAW

קציעות זה באמת חרא של מקום .. אבל לא דואגים למפקדה שם .. תאמין לי אני חייל במפקדה של הבא"ח ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים שבצבא אנשים מתבגרים מהר. אז אחרי שנתיים באמת אפשר לראות איך כל הדברים שאנשים כאן כותבים וחושבים זה פשוט שטויות לא רלוונטיות ופשוט לא נכונות.

מי שחושב שאם חוסר רצון לקרבי אבל שסיירת פיצוצים זה נשמע מגניב יגיע בסוף להיות מאחזק נגמ"ש.

אל תידאג זה עובד לאחר מספר שבעות באזרחות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'כלס אני לא חושב שהחשיבה שלך היא נכונה. בכל מקום החבר'ה הם אחלה,יכול להיות שבמקומות מסויימים יש חבר'ה טובים יותר או פחות (אני לא מדבר על סיירות) אבל אתה תמצא חברים. ת"ש הוא תלוי קו,בהר דוב למשל הצנפים טחנו יותר מהשריונרים כשהייתי שם...סתם למחשבה,אבל זה לא הדבר היחידי שתסתכל עליו,כי אם התפקיד לא מעניין זה לא משנה. בנוסף אתה גם נשמע מאוד לא בטוח אם אתה רוצה קרבי,אני חושב שאתה צריך להיסגר על זה ומהר,אחרת כל המנילה סתם תדפוק אותך.

ופרספקטיבה קצרה שלי על התפקידים מהיכרות שלי איתם.

חי"ר-זה תלוי חטיבה,בנח"ל בד"כ יש חבר'ה טובים יותר בגלל הבני מש"קים אבל סך הכל בחירה טובה,יש אפשרויות להתקדם רק רצוי שתתרחק מכפיר כי זו חטיבה איומה. לגבי הנדסה-תתרחק,אלא אם אתה רוצה ללכת לס"פ/יעל.

שריון-חבר'ה בגדול יותר איכותיים מהחי"ר,לא מתאים לעצלנים כי הם טוחנים טיפולים בטנקים כשהחי"ר הולכים לנוח אחרי פעולות אבל הם הכי מקצועיים וטוב שכך. מצד שלישי זה מאוד לא זוהר יחסית לחי"ר.

תותחנים-חיל שבוז כזה מהיכרות שלי איתם,לא באים במגע עם שאר היחידות,מרוחקים טיפה בעורף. אפילו פחות זוהר משיריון. אבל יש להם יכולות מטורפות ויחידות מעניינות.

נ"מ-תתרחק,טוחנים קווי חי"ר ועושים סימולטרי ירי.

איסוף-תכל'ס מודיעין שדה. לחבר'ה הברי מזל שם יכולים להגיע לסיירות או לקו חם ולצאת למבצעים ולתת מידע בזמן אמת. השאר יסתפקו בלטחון מארבי רקון על הגדר בקו נידח.

וזהו בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך שלא להתפתות ולא לבחור לפי היחידות שבסוגריים.

זה תרגיל שיווקי. למשל אם תבחר בהנדסה, הסיכוי שלך להגיע ליעל נמוך (אותו כנ"ל מיתר ותותחנים=סבלים)

מציע לך לא ללכת למג"ב.

הדבר היחיד שמעניין שם זה דובדבן ואיסוף. כל השאר טחינה

בכל מקרה, תמיד יש סיכוי טוב שכל הקלפים ייטרפו ברגע שתגיע לבקו"ם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רצוי שתתרחק מכפיר כי זו חטיבה איומה.

למה בדיוק אתה אומר את זה? על סמך מה בדיוק? אחלה חטיבה שבעולם בדיוק כמו כל חטיבה אחרת חוץ מצנחנים כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...