קיבלתי מנילה, מה לבחור ולמה? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי מנילה, מה לבחור ולמה?

MilkMan

Recommended Posts

אחרי הצבא אתה מקבל סוג של פרס שאתה יכול לממש ב 5 שנים הראשונות על דירה, לימודים, קורסים ודברים בסגנון (לא טיסות, חופשות ובגדים!) ואחרי 5 שנים אתה יכול לעשות איתם מה שבא לך. אחרי הצבא אתה יכול לתקן עם הזיכוי הזה איזו בגרות שאתה רוצה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יכול במהלך השרות הצבאי להשלים בגרויות , יש כזה דבר משקית ת"ש -תנאי שרות שאתה פונה אליה והיא כבר מסדרת לך קורסים להשלמת בגרויות והכל על חשבון הצבא , אולי עם השתתפות עצמית מאד קטנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צנחנים לא הקטע שלי, גם דובדבן זה קרבי קרבי, אני לא רוצה ממש ממש קרבי ועוקץ נשמע לי ממש טוב עם כלבים וכאלה.

אתה חיי בסרט.

זה שאתה אומר שאתה רוצה עוקץ לא אומר שתגיע לשם. כנ"ל לגביי יהל"ם(יחס"פ,יעל). זה סתם דרכים למשוך אותך לכפיר ולהנדסה.

אם אתה לא רוצה קרבי קרבי אז גם עוקץ לא בשבילך.

בקיצור

תשנה צנחנים ודובדבן ל-5 בדחיפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צנחנים לא הקטע שלי, גם דובדבן זה קרבי קרבי, אני לא רוצה ממש ממש קרבי ועוקץ נשמע לי ממש טוב עם כלבים וכאלה.

אתה צריך בכלל לשקול אם אתה רוצה קרבי,

שמע זה יכול להיות חיים ממש ממש חרא, כל הסרטים האלה שאתה אוכל על חבר'ה ואחווה וצחוקים בקרבי, זה נכון, אבל באחוז מאוד נמוך מהזמן, יש רגעים ממש טובים והכל, אבל יש רגעים כל כך חראאאאא, ואתה לא מבין כמה, פשוט שאתה רוצה לבכות מרוב שחרא לך.

אם אתה מחליט שאתה רוצה קרבי בכל זאת, אז הדירוג שלך צריך להיות כמו שאמרו לפניי צנחנים ודובדבן הכי גבוה, אחרי זה גולני.

גבעתי טוחנים בעזה כמו כלבים, החיים שלהם זה פשוט נסיעות וקפיצות בלתי פוסקות לגדר, בלי יזומות כמעט בכלל.

כפיר אמנם השתפרו מאוד, ויוצאים להמון מעצרים וקווים חמים מאוד, אבל הם טוחנים את אותה גזרה ממש להמון זמן, אני מדבר איתך על שירות שלם כמעט באותה גזרה, וההקצאות והבא"ח שלהם על הפנים לעומת השאר.

הנדסה, מסלול קשה אחושרמוטה, ממש נוראי, בבהל"ץ שזה גיהינום עלי אדמות, לגבי קווים, אמנם יש להם את רמאללה שזה קו מעולה וסד"כ (כוח אדם) גבוהה, הקווים האחרים שלהם זה גבול הצפון, שכל מה שהם עושים זה פתיחת צירים ושומרים במוצבים כמו שועלים.

נח"ל אכלו המון חרא במלחמה, ירדו ההקצאות, והסד"כ הצטמצם מאוד, קווים סבבה יחסית...

עכשיו לגבי גולני וצנחנים, ההקצאות הכי גבוהות בחי"ר, ועזוב אותך מהתבורים העלובים האלה של גבעתי, אל תחזיק מזה.

קווים רק באיו"ש (יהודה ושומרון) רוב המוצבים ברמה גבוהה, הרוב קרוב לאזור המרכז, שאתה לא מרגיש תקוע באיזשהו חור, מגוון מאוד גדול של פעילות, כולל הרבה יזומות, המון פעילות בתוך ישובים, שזה הכי ליגה, אנשים מביאים לך דברים, ואתה ממש מרגיש את הפעילות.

לגבי מלחמה, גבעתי וכפיר יטחנו איוש ועזה, בעוד שהצנחנים וגולני ילחמו בצפון, שזה גם נקודה דיי חשובה.

לגבי הסיירות, אגוז ודובדבן, סיירות מאוד מובחרות, פועלות הרבה מאוד, יותר מהשאר, במיוחד דובדבן,

יש גם את מגלן, אבל זה כבר סיפור אחר.

לגבי שיריון (ראה אווטר) במלחמה אולי זה טוב להיות שיריונר, אבל בבט"ש זה שואה, אני אפילו לא ייכנס לזה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחליט שאתה רוצה קרבי בכל זאת, אז הדירוג שלך צריך להיות כמו שאמרו לפניי צנחנים ודובדבן הכי גבוה, אחרי זה גולני.

גבעתי טוחנים בעזה כמו כלבים, החיים שלהם זה פשוט נסיעות וקפיצות בלתי פוסקות לגדר, בלי יזומות כמעט בכלל.

כפיר אמנם השתפרו מאוד, ויוצאים להמון מעצרים וקווים חמים מאוד, אבל הם טוחנים את אותה גזרה ממש להמון זמן, אני מדבר איתך על שירות שלם כמעט באותה גזרה, וההקצאות והבא"ח שלהם על הפנים לעומת השאר.

הנדסה, מסלול קשה אחושרמוטה, ממש נוראי, בבהל"ץ שזה גיהינום עלי אדמות, לגבי קווים, אמנם יש להם את רמאללה שזה קו מעולה וסד"כ (כוח אדם) גבוהה, הקווים האחרים שלהם זה גבול הצפון, שכל מה שהם עושים זה פתיחת צירים ושומרים במוצבים כמו שועלים.

נח"ל אכלו המון חרא במלחמה, ירדו ההקצאות, והסד"כ הצטמצם מאוד, קווים סבבה יחסית...

עכשיו לגבי גולני וצנחנים, ההקצאות הכי גבוהות בחי"ר, ועזוב אותך מהתבורים העלובים האלה של גבעתי, אל תחזיק מזה.

קווים רק באיו"ש (יהודה ושומרון) רוב המוצבים ברמה גבוהה, הרוב קרוב לאזור המרכז, שאתה לא מרגיש תקוע באיזשהו חור, מגוון מאוד גדול של פעילות, כולל הרבה יזומות, המון פעילות בתוך ישובים, שזה הכי ליגה, אנשים מביאים לך דברים, ואתה ממש מרגיש את הפעילות.

לגבי מלחמה, גבעתי וכפיר יטחנו איוש ועזה, בעוד שהצנחנים וגולני ילחמו בצפון, שזה גם נקודה דיי חשובה.

)

בגבעתי אין יזומות?! פחח הפלוגה שלי לבד מוציאה 2-3 יזומות בשבוע שלא לדבר על זה שכל הזמן יש גדוד שעושה נטו יזומות ותאמין לי יזומה 2 קמ בתוך עזה סיפור שונה לגמרי מאשר איזה סיור של צנחנים שנכנס לתוך איזה כפר ומוריד את הרגל לאיזה ילד שהחליט לזרוק אבן. נכון גבעתי טוחנים קווים בעזה אבל תאמין לי שמי שמחפש קצת פעילות ולהרגיש שהוא עושה משהו אז הקווים האלו זה הדבר אין שבוע בלי איזה אירוע הכל החל מירי RPG ועד חדירות מחבלים (כיסופים לפני כמה שבועות) שלא לדבר שכמעט כל יום יש ירי צליפה מחבלים שבאים להניח מטענים ועוד אין סוף נסיונות חדירה.

ובמלחמה (בצפון) גבעתי יטחנו עיוש ועזה!? אחי אתה לא מבין כלום גבעתי שייכת לפיקוד צפון זאת אומרת שבמצב של מלחמה גבעתי הולכת למלחמה כמו כולם!

מה שכן בגבעתי יש חרא של ת"ש אז עם אתה מחפש ת"ש גבוה לך לצנחנים או גולני אבל תאמין לי אחרי שתעבור את קציעות והר קרן (בסיסי הטירונות והאימון מתקדם) שום מקום בעולם הזה לא יראה לך כמקום גרוע להיות מקומות כאלו מכינים אותך למצבים די קיצוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגבעתי אין יזומות?! פחח הפלוגה שלי לבד מוציאה 2-3 יזומות בשבוע שלא לדבר על זה שכל הזמן יש גדוד שעושה נטו יזומות ותאמין לי יזומה 2 קמ בתוך עזה סיפור שונה לגמרי מאשר איזה סיור של צנחנים שנכנס לתוך איזה כפר ומוריד את הרגל לאיזה ילד שהחליט לזרוק אבן. נכון גבעתי טוחנים קווים בעזה אבל תאמין לי שמי שמחפש קצת פעילות ולהרגיש שהוא עושה משהו אז הקווים האלו זה הדבר אין שבוע בלי איזה אירוע הכל החל מירי RPG ועד חדירות מחבלים (כיסופים לפני כמה שבועות) שלא לדבר שכמעט כל יום יש ירי צליפה מחבלים שבאים להניח מטענים ועוד אין סוף נסיונות חדירה.

ובמלחמה (בצפון) גבעתי יטחנו עיוש ועזה!? אחי אתה לא מבין כלום גבעתי שייכת לפיקוד צפון זאת אומרת שבמצב של מלחמה גבעתי הולכת למלחמה כמו כולם!

מה שכן בגבעתי יש חרא של ת"ש אז עם אתה מחפש ת"ש גבוה לך לצנחנים או גולני אבל תאמין לי אחרי שתעבור את קציעות והר קרן (בסיסי הטירונות והאימון מתקדם) שום מקום בעולם הזה לא יראה לך כמקום גרוע להיות מקומות כאלו מכינים אותך למצבים די קיצוניים.

כן הת"ש בנחל עוז ממש ממש על הפנים... :s07:

בוא למגן דן בחוצ"ש תבין מה זה ת"ש חרא.

אחי תאמין לי שאתה לא צריך להסביר לי על ת"ש, אני באתי משיזפון וביסל"ש, והנורא מכל, נבי מוסא, אז אני חולק על קציעות והר קרן, הם גן עדן לעומת נבי.

אחי, אתה פשוט לקחת את זה אישית ש"ירדתי" על גבעתי, אבל זה ממש לא מה שניסיתי לעשות, תאמין לי שאני יורד על שיריון הרבה יותר, ואני בעצמי בשיריון,

אני לא יודע על איזה יזומות בעזה אתה מדבר, כל מי שעושה את היזומות זה הגדס"ר, ואנחנו, ופה ושם עוד כלמני מובחרות.

בהשוואה לאיוש, זה לא הרבה יזומות, אנמם באמת בעזה הכל יותר מסוכן, אבל גם באיוש זה לא קל, ובאיוש יש הרבה יותר ישובים, וחדירה פוטנציאלית היא הרבה יותר מסוכנת מאשר בעזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת לא לקחתי את זה אישית. אני גם ממליץ לרוב האנשים לא ללכת לגבעתי עם כבר חטיבת חיר אז גולני או צנחנים.

ואני לא מדבר איתך על תש של תנאי מחייה אני יותר מדבר על דברים כמו דאגה לפרט, הלוגיסטיקה על הפנים, ועוד הרבה בעיות אני בתור אחד שמשרת בחטיבה הזאת כבר שנתיים מקבל את ההרגשה שהאנשים הכי הרבה דואגים להם זה חיילי המפקדה והלוחמים הם סתם איזה כלבי שמירה. וכל ההרגשה שלי זה שהאנשים בדרגות הגובוהות בחטיבה פשוט מנסים לקדם את עצמם ודי על הזין שלהם מה הולך עם הלוחמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...