Senn HD280 סוף סוף קיבלתי את האוזניות אוניברסיטה שלי :) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Senn HD280 סוף סוף קיבלתי את האוזניות אוניברסיטה שלי :)

anatoli

Recommended Posts

קודם כל,תתחדש

עכשיו יש לי שאלה אם אני לא מתכוון לקנות מגבר בזמן הקרוב האם יש הבדל גדול באיכות השמע בין ה HD595 לבינם ששווה את ההשקעה הנוספת?

זה שהאוזניות סגורות או פתוחות לא ממש משנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דיי חובה? למה? הוא כבל סביר לגמרי, ודיי נוח לי שהוא מגולגל, זה לא נמרח על כל הרצפה ככה.

בכל מקרה, בינתיים אני סתם מריץ אותן וקצת מותח אותן שיהיו יותר נוחות (אחרי הכל, חדשות). אם בסופו של דבר אני אשכור דירה ולא אגור במעונות יש מצב טוב שאני אמכור את אלה ואקח משהו אחר שיהיה פתוח יותר.

Anatoli.

חחחח רק קנית אותם וכבר חושב לשדרג..

בקשר לחוט גם אני לא אוהב תחוט הזה הוא לא נוח כמו ששי אמר הוא מושך לכיוון אחד של האוזניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים אני לא ממהר למעונות :)

בכל מקרה, בינתיים אני לא מחליף את הכבל, הוא מתאים לי כרגע. הכל יכול להשתנות כמובן, אבל נכון לעכשיו הוא נשאר.

Anatoli.

למה לא ממהר למעונות?

יש סיכוי מצויין שתקבל חדר עם מזגן, חיבור ודירה משופצת באופן כללי... רק החיסרון זה שותף איתך בחדר :P

תתחדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כה, וזה מצוין להביא בחורות לחדר עם שותף, נכון? חוץ מזה, בא לי להביא כמה ומחשב, אני לא רוצה שמישהו יתעסק עם זה כשאני לא שם.

בנוגע לאוזניות, הכבל שלהם דווקא בסדר לדעתי. בינתיים זה דווקא נוח מאוד.

בנוגע לשדרוג, אני לא חושב על שדרוג, סך הכל על החלפה למשהו שיותר יתאים לצרכים במידה והאטימה שלהן לא תידרש (והן אוטמות מצוין).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כה, וזה מצוין להביא בחורות לחדר עם שותף, נכון? חוץ מזה, בא לי להביא כמה ומחשב, אני לא רוצה שמישהו יתעסק עם זה כשאני לא שם.

בנוגע לאוזניות, הכבל שלהם דווקא בסדר לדעתי. בינתיים זה דווקא נוח מאוד.

בנוגע לשדרוג, אני לא חושב על שדרוג, סך הכל על החלפה למשהו שיותר יתאים לצרכים במידה והאטימה שלהן לא תידרש (והן אוטמות מצוין).

Anatoli.

חשבתי שאסור להכניס בנות למעונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל,תתחדש

עכשיו יש לי שאלה אם אני לא מתכוון לקנות מגבר בזמן הקרוב האם יש הבדל גדול באיכות השמע בין ה HD595 לבינם ששווה את ההשקעה הנוספת?

זה שהאוזניות סגורות או פתוחות לא ממש משנה

אשמח לתשובה לגבי שאלתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש... אני יודע שלא הלכת על איכות כפקטור עיקרי, אבל עדיין אחרי שהורגלת לרמה של K340/K1000 זה לא צניחה ענקית מדי בSQ?

אני במקומך הייתי לוקח איזה IEM טוב. ;) (ואם חסר קצת כסף תמיד אפשר למכור אחת מהנ"ל :smile1:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, כן רק שאין IEM טוב גם במחיר כפול...

ואולי בהזדמנות זו תשתף אותנו מנסיונך מה כל כך נורא בIEM טוב כמו הE500 לדוגמא (קניתי, טפו*עץ*טפו*עץ*טפו*עץ, אצלי בקרוב :)) ? חוץ מעניין הבמה הידוע וההיכרות האינטימית עם תעלות האוזן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...