מי פה מועסק ע"י חנות מחשבים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי פה מועסק ע"י חנות מחשבים?

Ac-Boy

Recommended Posts

אני בן 15 אני בקרוב מוציא פנקס עבודה אני מת לעבוד בחנות מחשבים במשך החופש..

מי שפה מועסק ע"י חנות מחשבים כלשהי שיגיד באיזה חנות הוא מועסק ממתי ובן כמה הוא..

ועוד כמה פרטים אם זה קל מה נותנים לך לעשות יש הוזלה בקניות וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שאלה טובה מצטרף.. צריך לדעת יותר מסתם לפרמט ועוד קצת בסיס במחשב (החלפת כרטיס מסך,החלפת זיכרונות,החלפת הארדדיסק,זיהוי תקלות קטנות) בשביל לעבוד באיזה חנות מחשבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת לעבוד באיזו חנות מחשבים, סך הכל עבודה טובה...

יש לי KSP ליד הבית, אם יהיה לי כוח אולי אני אקפוץ לשאול אותם, למרות שאני מאוד סקפטי לגבי העניין....

בכללי בלי קשר לחופש, יוצא לי להתעסק די הרבה בתחחום, אני מרכיב מערכות לאנשים ומטפל במחשבים, אבל זה תחביב ולא עסק...

בכל מקרה גם אני הייתי לשמוע מאנשים שמועסקים בתחום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP לא יעסיקו אותך, הם המחשבים הגדולה ביותר בארץ..

LOL? :lol:

שאלה טובה מצטרף.. צריך לדעת יותר מסתם לפרמט ועוד קצת בסיס במחשב (החלפת כרטיס מסך,החלפת זיכרונות,החלפת הארדדיסק,זיהוי תקלות קטנות) בשביל לעבוד באיזה חנות מחשבים?

חנות קטנה של שכונה או בעיר קטנה אז כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, לא רוצה להתנשא יותר מדי, אבל המציאות היא כזו שאני לא פחות טוב ממי שעובד שם בKSP ובהרבה מקרים הרבה יותר טוב מהם...

הבעיה שהמעסיק תמיד יראה אותך כבן 16, לא משנה כמה טוב אתה... גם אם אתה גאון הדור, אתה רק בן 16.. וזאת בעיה...

האמת שהציעו לי עבודה... המורה שלי למחשבים אמר שיש לו חבר בעל עסק והוא צריך עובד.. אז אמרתי סבבה ושאני יקח(יותר מאוחר) ממנו טלפון של החבר שלו, מאז לא יצא לי לראות את המורה שלי למחשבים ולצערי פיספסתי הזדמנות מאוד טובה... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק אתמול התקשרתי ל-IQPC, IVORY ו-KSP (כולם באשדוד).

KSP אמרו לי ישר לא...

ב-IQPC מישהי אמרה לי להתקשר עוד 10 דקות, ואחרי זה ענה לי איזה מישהו שהוא כנראה האחראי והוא היה מזה נחמד אבל אמר לי שיש לו צוות מצויין ושהם לא צריכים עוד עובדים.

IVORY אמרו שיעבירו את הבקשה שלי הלאה ושיתקשרו מחר (היום) בבוקר, והם לא התקשרו... אני אנסה עוד פעם אח"כ.

בקיצור, אם יש סיכוי להתקבל זה באמת רק באיזו חנות קטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובן כמה אמרת להם שאתה?

שמע, לא רוצה להתנשא יותר מדי, אבל המציאות היא כזו שאני לא פחות טוב ממי שעובד שם בKSP ובהרבה מקרים הרבה יותר טוב מהם...

הבעיה שהמעסיק תמיד יראה אותך כבן 16, לא משנה כמה טוב אתה... גם אם אתה גאון הדור, אתה רק בן 16.. וזאת בעיה...

האמת שהציעו לי עבודה... המורה שלי למחשבים אמר שיש לו חבר בעל עסק והוא צריך עובד.. אז אמרתי סבבה ושאני יקח(יותר מאוחר) ממנו טלפון של החבר שלו, מאז לא יצא לי לראות את המורה שלי למחשבים ולצערי פיספסתי הזדמנות מאוד טובה... :'(

אני מבין אותך, יש פה עוד הרבה מאוד שטובים מהם..

אל תשכחו שזו עבודה דיי עדינה ועם חוסר ניסיון אפשר לעשות נזקים מאוד גדולים בלי כוונה

כמובן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יעסיק אותך. חנויות מחשבים קטנות לא מחפשות עובדים נוספים, גם ככה חסר כסף. חנויות גדולות ורשתות לא יקחו ילד לעבודה כזאת, אולי בפרוטקציה. כל זה נאמר מבלי להתייחס בכלל לעובדה שאתה בן 15 ועדיין לומד, זאת אומרת שלא תעבוד קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק אתמול התקשרתי ל-IQPC, IVORY ו-KSP (כולם באשדוד).

KSP אמרו לי ישר לא...

ב-IQPC מישהי אמרה לי להתקשר עוד 10 דקות, ואחרי זה ענה לי איזה מישהו שהוא כנראה האחראי והוא היה מזה נחמד אבל אמר לי שיש לו צוות מצויין ושהם לא צריכים עוד עובדים.

IVORY אמרו שיעבירו את הבקשה שלי הלאה ושיתקשרו מחר (היום) בבוקר, והם לא התקשרו... אני אנסה עוד פעם אח"כ.

בקיצור, אם יש סיכוי להתקבל זה באמת רק באיזו חנות קטנה.

אני יכול להגיד לך רק דבר אחד אני בן 21 וגר באשדוד עם נסיון של יותר מ3 שנים אני גם בזמנו חיפשתי עבודה בעיר

ואני יגיד לך מה אף חנות לא תיקח אותך לעבוד למה אף אחד לא יודע מי אתה ואפשר להבין אותם לאף אחד לא יהיו עצבים לעמוד ליידך ולראות מה אתה יודע !

וגם חניות קטנות בעיר גם ככה יש להם קצת עבודה ...

אז אני ירדתי מהרעיון ומסתפק בתיקונים פרטיים ועובד כטכנאי מחשבים פרטי :-\ ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום חברה לא תיקח אותך.

ולמה?

כי אתה תלמיד,אתה עוד ילד,ויש להם אנשים עם תעודות שלמדו להיות טכנאים.

אני באתי לחנות בכפר סבא הראתי להם את הידע שלי ,אמרו סבבה תשלח קורות חיים ,אמרתי להם אני בן 17 איזה קורות חיים יש לי כבר?

חיפפו אותי מהחנות ,אמרו לי שלא מקבלים אנשים בלי נסיון וקטינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, אף אחד לא יקח אותך בלי פרוטקציה.

יש לזה כמה סיבות:

1. אתה לומד ולכן אתה לא עובד קבוע, זה לא דוכן גלידה שעובד לפי עונות - חנות מחשבים צריכה עובדים במשרה מלאה.

2. יחסי האנוש שלך, לא משנה איך תסובב את זה - 95% מהאנשים בגילך יש להם יחסי אנוש גרועים ולא יסתדרו בעבודה מול לקוחות, זה משפיע גם עליך.

3. אחריות. שוב הגענו לעניין הגיל - כצעיר אתה פחות אחראי ממבוגר ויכול לגרום לתקלות ולהפסד כספי למקום העבודה שלך.

4. עם כל הכבוד לזה שאתה מתקן מחשבים לכל המשפחה המורחבת ולחברים שלך כבר 3 שנים, אין מה להשוות את זה לטכנאי שלמד או מישהו שעבד במקצוע בעבר ויש לו ניסיון.

5. השוק רווי בדורשי עבודה הרבה יותר איכותיים ממך.

6. רציניות וגדולות לרוב לא מעסיקות קטינים ולחנויות שכונתיות או קטנות אין מספיק עבודה או שמדובר בעסק משפחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...