לא ברור לי ההבדל בין גרסת הOEM לRETAIL - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא ברור לי ההבדל בין גרסת הOEM לRETAIL

weissby

Recommended Posts

רק אני יודע שOEM אם אנלא טועה זה סתם רק דיסק בלי כל האריזה והחוברות הסברים

וRETAIL זה כל החבילה - הדיסק קופסה חוברות הכל הכל..

(ד"א ההתמקדות שלי היא בXפ לא בויסטה)

אבל בתוכנה עצמה יש הבדל?

זתומרת אני משום מה הבנתי OEM יהיה אפשר להתקין אותו על מחשב אחד ואחר כך אם אני בא לקנות מחשב ואז להתקין עליו את אותו הווינדואוס אז לא אפשרי או שמהו כזה

וכאילו RETAIL זה כן אפשרי?

אני שואל מתוך עניין אבל גם כיא יזה חבר אחד שלי נואש מהעותקים הלא חוקיים שהוא משיג/מוריד והוא חושב כבר ללכת על קנייה

אז זה סבבה גם ללכת על OEM? כי הפערי מחירים בין OEM לRETAIL די רציניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן בOEM אתה מקבל התקנה חד פעמית על מערכת ספציפית אחת (אם נשרף משהו במערכת וכו אין מה לדאוג)..

בRETAIL יש אפשרות לעבור ממערכת למערכת..כאשר הסרת לחלוטין את מערכת ההפעלה מהמערכת הראשונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן בOEM אתה מקבל התקנה חד פעמית על מערכת ספציפית אחת (אם נשרף משהו במערכת וכו אין מה לדאוג)..

בRETAIL יש אפשרות לעבור ממערכת למערכת..כאשר הסרת לחלוטין את מערכת ההפעלה מהמערכת הראשונה..

ורגע, בOEM אתה לא יכול להסיר את הווינדואוס מערכת אחת ואז להתקין באחת אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון,כמובן שאתה יכול....אבל זה אסור.ועובר על הרישיון שקיבלת.

אין להם במיקרוסופט כל דרך לדעת על זה. (אלא אם באקטבציה תגיד להם)

בעיקרון ניתן לקנות oem אך ורק עם מחשב חדש.זה כל העיקרון של oem,לאחר שיש מחשב שעלה יקר.מקבלים הנחה על מערכת ההפעלה.

אבל אני בטוח שתוכל למצוא מקום שימכור לך oem בלי מחשב.

עד שאני התקנתי את הויסטה היה לי oem מהמחשב הישן שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון,כמובן שאתה יכול....אבל זה אסור.ועובר על הרישיון שקיבלת.

אין להם במיקרוסופט כל דרך לדעת על זה. (אלא אם באקטבציה תגיד להם)

יש להם דרך לדעת גם בלי שתגיד להם, בין אם עושים אקטיבציה דרך האינטרנט ובין דרך הטלפון. בכל אופן אפשר להחליף מס' מסויים של רכיבים [יש לזה קריטריונים].

מזתומרת באקטיבציה?

אחרי ההתקנה צריך ליצור קשר עם ms דרך הטלפון או האינטרנט וע"י זה להפעיל את המערכת אחרת לאחר 30 יום היא תפסיק לפעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם דרך לדעת גם בלי שתגיד להם, בין אם עושים אקטיבציה דרך האינטרנט ובין דרך הטלפון. בכל אופן אפשר להחליף מס' מסויים של רכיבים [יש לזה קריטריונים].

אחרי ההתקנה צריך ליצור קשר עם ms דרך הטלפון או האינטרנט וע"י זה להפעיל את המערכת אחרת לאחר 30 יום היא תפסיק לפעול.

בעזרת תהליך ההפעלה הם יכולים להקטין את מספר העותקים הלא חוקיים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין להם שום דרך,עובדה שהתקנתי את הווינדוס בלי שום בעיה במחשב החדש.כולל אקטיבציה ושימוש בסיריאל שיש על המדבקה

וגם אם אני אחזור לxp.לא תהיה לי שום בעיה להתקין מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין להם שום דרך' date='עובדה שהתקנתי את הווינדוס בלי שום בעיה במחשב החדש.כולל אקטיבציה ושימוש בסיריאל שיש על המדבקה

וגם אם אני אחזור לxp.לא תהיה לי שום בעיה להתקין מחדש.

[/quote']אתה טועה.

הייתה ההשוואה בין REATIL ל OEM כתבה ב YNET לפני איזה חודש ואמרו שגירסאת OEM אי אפשר להפעיל פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה.

הייתה ההשוואה בין REATIL ל OEM כתבה ב YNET לפני איזה חודש ואמרו שגירסאת OEM אי אפשר להפעיל פעמים.

זה שזה היה כתוב בynet זה לא אומר שזה נכון.הפעלתי את הווינדוס יותר מ10 פעמים אונליין.וכפעמיים-שלוש באמצעות התקשרות למוקד האוט'.

פעם אחת הייתי צריך לדבר עם מענה אנושי

ושוב,אני מדבר על כשר ומקורי.

ייתכן שבחצי השנה האחרונה הם ביטלו את ההפעלה האונליין אבל תמיד יש את האפשרות להפעיל באמצעות הטל'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך OEM?

כן,הווינדוס שלי הוא oem.

כרגע הxp לא בשימוש כי אני משתמש בויסטה,אבל אם אני אחלטי להתקין את ה מחדש,מבטיח לך שלא תהיה לי בעיה.

מקס' טלפון אחד למוקד וזה מופעל.

רק צריך לענות למוקדן שהווינדוס על מחשב אחד וזהו...

יש בכל העניין הזה פרדוקס.מי שמתקין מערכת לא חוקית לא צריך לעשות כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...