מה ההבדל בין‏Golden Orb II ‎ לבין ‏Blue Orb II Silent ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין‏Golden Orb II ‎ לבין ‏Blue Orb II Silent ?

ndv

Recommended Posts

שניהם מגיעים עם לד כחול...

ומחיפוש קטן בפורום הנ"ל הייתה מבין שנתוני הDB של TT רחוקים מהמציאות..

יש לך ביקורת על שניהם כאן..

http://www.techpowerup.com/reviews/Thermaltake/BlueOrb2/3

http://www.techpowerup.com/reviews/Thermaltake/GoldenOrb2/2

כמובן שיש עדיפים/טובים/שקטים מהם ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שניהם מגיעים עם לד כחול (מה שלא רשום במפרט הטכני אלא רק בזה עם השם הכחול) אז מה ההבדל ביניהם ? אני מתכוון לקנות אותו רק בגלל שאני לא יכול עם הקירור סטוק שלי ואני מתכנן OC קטן.... מה גם שאני צריך קירור נמוך לצורך מודינג שאני מתכנן....

עריכה בתגובה לעריכה: אז לפי הביקורת, מה בערך ההבדל בDB בין הקירור סטוק של 775 לבין הגולדן ? ומה עדיף הגולדן או הפריזר 7 של AC ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האתר של היצרנית- הלינק לגולדן לא טוב, יש רק את הלינק לblue one ...

בקשר לזלמן, הוא טיפה חורג מה מהתקציב (שזה בערך 150 ש"ח) - האם הוא שווה את ה50 ש"ח הנוספים (כמובן בהשווה לגולדן) ? או שיש משהו טוב בטווח מחירים שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לשאלה, אין הבדל בין הGOLDEN לBLUE, רק הצבע של המתכת.

אני אישית יכול לשבח את הORB, הם קירורים מצויינים ושקטים מאוד, יש לי נסיון איתם.

את הזלמן אני לא מכיר אז אני לא יכול להגיד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יש אותו ואני די מרוצה

ברגע שהמבד מתחיל לעבוד המאוורר מתחיל לעבוד והטמפרטורה נשארת די נמוכה (עדיין לא עשיתי אוברקלוק רציני אבל אני אעשה בהמשך)

הוא די גדול וכבד ועוד דבר חשוב ביותר...לי יש לוח של AM2 והוא פשוט לא התאים (בערכה שלו יש משטח שאמור להתאים לAM2 אבל כנראה לא על הלוח שלי משום מה), אני פתרתי את הבעיה בעזרת אומים קטנים שחיברתי על הסוקט שבא עם הלוח (החתיכת פלסטיק הכתומה), לקח לי זמן למצוא כאלה אומים קטנים אבל הם מחזיקים מעמד טוב. אז ככה שאם יש לך AM2 קח בחשבון שלא בטוח שהוא יתאים לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לשאלה, אין הבדל בין הGOLDEN לBLUE, רק הצבע של המתכת.

אני אישית יכול לשבח את הORB, הם קירורים מצויינים ושקטים מאוד, יש לי נסיון איתם.

את הזלמן אני לא מכיר אז אני לא יכול להגיד..

מכיוון שהוא לא תומך בסוקט 478 אז אני מניח דיברת על סוקט 775 וא זה אומר שיש/היה לך את הקירור סטוק המעפן של , אז:

בהשוואה לקירור סטוק שהיה לך פעם כמה באמת הוא שקט? (גם בסל"ד מקסימלי וגם במינימלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך ללכת על הארקטיק קולינג בהתאמה לסוקט שלך.

המאווררים שלה שקטים ויחס רעש\אוורור די טוב.קניתי שניים כאלה למארז שלי ומאז ירדה רמת הרעש פלאים.מקודם היו לי שני מאווררים של TT והמחשב היה נישמע כמו טרקטור.אם הבנתי אותך כון ויש לך סוקט AM2 אז מדובר על משהו בערך 150 שקל.

אני ממליץ בחום יותר מאשר על ה ORB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מדובר בסוקט 775.... ההבדל בין הסוקטים הוא איזה 10 ש"ח... כאשר המאוורר מסתובב על מקסימום הוא רועש ? (ככה אני מתכוון לשים אותו רוב הזמן- OC ומאמץ תמידיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהוא לא תומך בסוקט 478 אז אני מניח דיברת על סוקט 775 וא זה אומר שיש/היה לך את הקירור סטוק המעפן של , אז:

בהשוואה לקירור סטוק שהיה לך פעם כמה באמת הוא שקט? (גם בסל"ד מקסימלי וגם במינימלי)

חח לא, אישית אין לי אותו, הרכבתי אותו על מחשבים שבניתי...

אני לא מתעסק עם קירורי סטוק, תמיד אני שם מאוורר אחר, הם פשוט איומים...

עכשיו ככה, למשל כשהORB מחובר ללוח אם שלGB והוא נשלט על ידיו אין שום רעש, כלום! לא תשמע מהמאוורר.

ברגע שתפסיק את השליטה של הלוח על המאוורר אז תשמע אותו קצת, אבל עדיין הוא יהיה מאוד שקט, תכלס לא נראלי שיש מאוורר שלא תשמע על המקסימום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...