O/C לכרטיס מסך - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

O/C לכרטיס מסך

vered

Recommended Posts

תורידי את אחת מהתוכנות המומלצות הבאות מהלינק: שלקוח מהאתר voodoofiles

GeForce Tweak Utility 3.2 t10 - אני ממליץ

RivaTuner 2.0 RC 9

זכרי שכשאחיך יעשה כדאי לו לסמן את האפשרות של החלת השינויים עם עליית הווינדוס, אחרת הם יחזרו לברירת המחדל כל פעם מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני עובד עם הדרייברים של הרקולס, קודם הדרייברים של נוידיה לא עבדו לי טוב אולי בגלל שלא התקנתי כמו שצריך.

עכשיו אני רוצה להתקין כמו שצריך, להסיר את הדרייברים של הרקולס, את הכרטיס בכלל ואת ה קבצי INF ואז שהמחשב עולה לשים STANDARD VGA ולאתחל ורק אז להתקין את הדרייברים של NVIDIA? זאת הפרוצדורה הנכונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב Tweak Utility 3.2 t10 יש אפשרות לפתוח את אפשרות ההמהרה דרך הדרייוורים. למה זה יותר טוב? חוץ מזה בדרייוורים יש תקרה מאוד נמוכה להמהרה, לכן מי שרוצה להשיג המהרה אמיתית לא יוכל להשתמש רק בדרייוורים, אלא עליו קודם כל להחיל את השינויים הרצויים דרך התוכנה. הדרייוורים יתעדכנו במהירות שנקבעה דרך התוכנה, ואם היא גבוהה מהתקרה שלהם אז היא תעשה לתקרה החדשה.

כרגע אני עובד עם הדרייברים של הרקולס, קודם הדרייברים של נוידיה לא עבדו לי טוב אולי בגלל שלא התקנתי כמו שצריך.

עכשיו אני רוצה להתקין כמו שצריך, להסיר את הדרייברים של הרקולס, את הכרטיס בכלל ואת ה קבצי INF ואז שהמחשב עולה לשים STANDARD VGA ולאתחל ורק אז להתקין את הדרייברים של NVIDIA? זאת הפרוצדורה הנכונה?

תעשה פשוט Uninstall לתוכנה של הדרייוורים, ותמחוק את הכרטיס מסך מלוח ההתקנים, שכנראה נשאר שם.

כשהווינדוס, יעלה (אני לא יודע מה יש לך), הוא אמור או להתקין את הדרייוורים שלו, או רק לזהות כרטיס מסך לא מוכר. תלוי בווינדוס.

עכשיו אתה יכול להתקין את הדריוורים של .

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה יותר טוב? חוץ מזה בדרייוורים יש תקרה מאוד נמוכה להמהרה

ממש לא תקרה נמוכה, וזה מאד תלוי לאיזה כרטיס...

ולכל אוברקלוקר ממוצע פלוס המהירות שם מספיקה ויותר !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...