האם התוכנות שאני משתמש מספיק טובות להגנה על המחשב? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם התוכנות שאני משתמש מספיק טובות להגנה על המחשב?

parker8

Recommended Posts

יש לי כרגע את NOD32, AD-AWARE, SPYWARE DOCTOR....

עכשיו אני מפעיל רק את NOD32 "בזמן אמת".

האם צריך גם להפעיל את אחת מהתוכנות מהאחרות, או שמספיק רק הנוד?

כמו כן אני "מטפל" במחשב בעזרת Registry Mechanic ו-TuneUp Utilities 2007...

תודה לעוזרים מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערך התוכנות שלך הוא מספק,

מומלץ תמיד להיות מאחורי פיירוול (או מאחורי ראוטר) ועם אנטי וירוס פעיל. אני לא הייתי ממליץ על הפעלה ברקע של תוכנות להסרת ספייוור, אלא פשוט לסרוק איתן כל שבוע או כל פרק זמן מסוים.

בנוסף לא הייתי ממליץ לך להתעסק יותר מדי עם הניקוי של הרג'סטרי עדיף אפילו לא להשתמש כלל בתוכנות מהסוג הזה (ובטח לא כל יום או כל שבוע).

מה שכן כדאי לעשות זה לנקות קבצי "זבל" מהמחשב (קבצים זמניים, קבצים ישנים וכו') אפשר לעשות זאת בעזרת Tune up utilities שרשמת שאתה משתמש בה או בעזרת תוכנות אחרות כדוגמת www.ccleaner.com.

כמובן שיש גם תוכנות אנטי ספייוור נוספות שאפשר להשתמש בהן וכו' אבל אלו שאתה משתמש בהן הן בסדר גמור.

בנוסף אם אתה מעוניין לפנות ולשחרר קצת יותר משאבים של מערכת ההפעלה, כדאי להסיר ולבטל תוכנות שעולות עם המחשב אותן אתה לא צריך וגם להפסיק ולבטל שירותי מערכת (services) שאתה לא זקוק להם.

אפשרות נוספת היא להשתמש בתוכנת "ארגז חול" כדוגמת http://www.sandboxie.com/. בגדול בעזרת תוכנות מהסוג אתה מבודד את התוכנה הפעילה ממערכת ההפעלה כך שהשפעות מזיקות שלה (בייחוד כשמדובר בגלישה באינטרנט) לא יעברו למערכת עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה!

אני מאחורי ראוטר (אז אני לא צריך פירוול) והנוד יהיה פעיל כל הזמן, וכמובן אני גולש בפיירפוקס.

בתוכנות האחרות אני אעשה סריקה כל שבוע שבועיים ככה.

דרך אגב, ב-TUNE UP אפשר גם לטפל בתוכנות שעולות בתחילת המחשב... זה די טוב האמת.

יש לי שאלה בקשר לנוד- יש לו מין מסך כזה קטן שעולה בתחילת המחשב, יש אפשרות שהוא לא יעלה, והנוד רק יפעל בלי המסך שעולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתה מתכוון ל splash screen, אני לא משתמש ב NOD אבל מבירור קצר שעשיתי אין ממש דרך "פשוטה" להסיר אותו וגם בגדול לא מומלץ להסיר אותו כי בזמן שהוא מופיע התוכנה כבר פעילה ברקע וכל זמן שהוא מופיע היא מבצעת פעולות בדיקה עצמית שונות (לא אלא בדיקות עצמיות) וכאשר היא מסיימת אוחן המסך נעלם. בעצם העלמות המסך מהווה אינדיקציה שהכל בסדר עם התוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...