YES MAX שווה הצטרפות? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

YES MAX שווה הצטרפות?

SpiritKnight

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זאת אומרת "אי אפשר להקליט"? אי אפשר להקליט אותה מראש?

אגב גם אני צופה מושבע של אמריקן צ'ופר :)

אי אפשר לעשות הקלטה אוטומטית של כל הפרקים, רק פרק פרק :'(

ולפי דעתי, כן אפשר לראות תוכנית בשידור חי בזמן שמקליטים 2 רק צריך לבטל את ההקלטה האוטומטית (מה שבעצם מאפפשר לך לעצור את השידור) ואז לפי דעתי זה יעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ניסיון עם ה-Hot Magic שנה ורבע ורמת התיפקוד שלו גבוהה. אני ובני המשפחה הפסקנו תרתי משמע לראות שידורים חיים, ומקליטים איתו יום יום 4-5 שעות של סידרות ותכנים נוספים, כולל אפשרות לבצע קישור להקלטה של כל פרקי סידרה אהובה בסגנון "הזמן פעם אחת ותשכח" ;D. גם הוא מצוייד בשני טיונרים להקלטה מקבילה של שני ערוצים שונים ומאפשר צפייה בתוכן מוקלט באותו זמן או צפייה באחד הערוצים האנלוגיים בשידור חי - זה היתרון של הוט לעומת יס.

קראתי פה שהיס מקס נוטה להרעיש לפעמים בגלל המאוורר. המג'יק הוא ממיר ששותק :-X. יש בו מאוורר מובנה בחזית האחורית של המכשיר, אבל הוא פעל רק עם ההשקה של הממיר למשך כמה דקות לאחר מכן בכלל לא שמענו אותו פועל גם במיוחד שהוא בסביבה שממוזגת דרך קבע, וככל הנראה הממיר וה-HDD מאווררים באופן פסיבי דרך פתחי איוורור בצורה יעילה. הדיסק קשיח שלו לא משמיע רעשים או קליקים של ראשי הקריאה/כתיבה.

תקלה לא הייתה עד כה חוץ מהעובדה שהבנו כי מקש Enter תקוע כל הזמן בשגגה בשלט רחוק של APEX יכול לשבש את הממיר ולגרום לו להידלק ולהתכבות בלולאה, עד שמשחררים את המקש התקוע בשלט של ה-. מאז אנו כבר נזהרים מלגרום לתקיעה בשגגה של המקש ההוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי ששאל, גם לי יש HOT MAGIC.

אי אפשר לעשות הקלטה אוטומטית של כל הפרקים, רק פרק פרק :'(

קשה לי להאמין שה-YES MAX לא מאפשר הקלטה אוטומטית. הרי זו המטרה שלו.

ב-HOT MAGIC יש אפשרות של קישור לסדרה. המערכת מזהה את הסדרה לפי ה-EPG ודואגת להקליט לך את הפרקים כמו שצריך. לרוב, בלי להתבלבל עם שידורים חזורים, אם יש כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ה-MAX דפוק במהותו :D

ולכן, זו כבר סיבה לא ללכת ל-YES, אם זה השיקול העיקרי.

הוא לא דפוק במהותו כי יש לו את היכולת.

זה בסך הכל עניין טכני.

החברה של יס קצת עצלנים אבל אני מקווה שתוך כמה חודשים זה ייכנס לכל הערוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ה-MAX דפוק במהותו :D

ולכן, זו כבר סיבה לא ללכת ל-YES, אם זה השיקול העיקרי.

כמו שאמרו, מה כבר יש לך להקליט? טלנובלה ערבית באל-ג'זירה? דפנה ודודידו בהופ? מבט בערוץ 1? מה שחסר זה רק ערוצי המדע שלא נכללים בהקלטת סדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מה שאני רואה :'(

עוד משהו ששכחתי להזכיר - למקס יש נטיות נחמדות להקליט מתי שבא לו, למשל הפרק האחרון של הסופרנוס - הוא הקליט לי מהאמצע או משהו :nixweiss:

גם יש לו נטיה לצאת מסכרון - התרגום בא לפני הקול או הפוך

יש לו גם נטיה להקליט דפוק - פתאום התמונה עוצרת ואז ממשיכה או שהוא מקליט חלקים בלי קול (לא בטוח שזה ההקלטה עצמה דפוקה)

את 2 האחרונים אפשר לתקן אם יוצאים ונכנסים להקלטה, את הראשון :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...