שימו לב, AUDIGY 2 שולט !! ומי שלא שמע אותו שיחריש - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימו לב, AUDIGY 2 שולט !! ומי שלא שמע אותו שיחריש

alienboo

Recommended Posts

לפני כמה ימים פתחתי נושא בקשר לאודיג'י 2, שמעתי כמה הוא יקר ואיזה כרטיסים בכאילו טובים יותר ועוד דברים מענינות מאוד - כן כן מענינות

אז ככה : לא מכיר פה אף אחד ספציפי ואין לי דעה משוחדת בגרוש וכל מה ששמעתי זה רק השמצות וקישקושים הלכתי ועשיתי השוואה בין

iHERCULES DIGIFIRE 7.1 ל AUDIGY 2 . מה אני אגיד לכם אנשים טובים שלי ??? ההרקולס טוב מאוד אפילו מעולה למי שלא רוצה יותר מידי והמחיר שלו אטרקטיבי ביותר.והוא תואם למשחקים ולסרטים ולמוזיקה ולבלה בלה ..

. אבל ... וזה כזה אבל ... מי שלא שמע את האודיג'י במע' רמקולים טובה כמו LOGITECH Z680 או PROMEDIA 5.1 ומעלה ,ואל תבינו

שצריך רמקולים כאלה בלבד כדי שהוא ישמע מדהים, מי שלא הקשיב למנוע האפקטים ולא שיחק משחקים ב ENVIRMENT HQ ומי שלא ראה ושמע אותו ב DOLBY DIGITAL 24 / 96

שלא יומר לי או לכל אחד אחר שה FORTISIMO 3 יותר טוב . נקודה . שמונה נקודות, חמש סימני קריאה ותוסיפו בעצמכם

איכות מדברת בעד עצמה ואין לה שום סנגור אחר DEFACTO

כמה שה FORTISIMO 3 טוב, אין מה לעשות, ה AUDIGY 2 טוב יותר, החברה של קריאטיב עשו עבודה לעניין, בכול ביקורת בעולם הוא מקבל

שבחים והאוזניים רוטטות מעונג, אשכרה רוטטות, ככה DING DING .

כרטיס יקר, 750+ ,אין מה לעשות כשרק חברה אחת מוכרת מאוד בשוק וגם מנצלת את זה, אבל מי כמוכם יודע שעל איכות משלמים

ולא כדי לומר שיש לי אלה כדי להנות מהחיים, למה לא , מותר לי ...וגם לכם מותר, מכירים את הפירסומת לסוכריות ??

ביררתי במשך חודשיים בקשר TOP LINE של כרטיסי הקול ותאמינו לי או שלא ... זה כרגע ה'כרטיס למי שמוכן להשקיע או לשלם בכיף ולהנות

כמו ארוחה טובה או בחורה טובה או ... :saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, לא אמרתי שום דבר להיפך

הוא משתלם מאוד למשתמשים שלא רוצים יותר מזה ומוכנים להתפשר או שלא עשו השוואת הדגמות עד שצילצלו להם האוזניים

או שזה אחד הכרטיסים הראשונים שהם קונים ולא מכירים את הנושא לעומק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ושמע אותו ב DOLBY DIGITAL 24 / 96"

דבר ראשון כדי שלא תחשוב שיש לי בכלל דעה על הנושא :לא שמעתי באזניי לא את הפורטיסימו ולא את האודיגי 2 - למרות שיש לי את האודיגי 1 ואני אוהב את האיכות.

אבל דבר אחד בכלל לא ברור ממה שאמרת, אמרת שהוא מעולה מצויין וידה ידה - אבל בכלל שמעת את שני הכרטיסים באזנייך ? (כי זה לא רשום) ועל אותה מערכת ובאותו המקום ?? אם כן ספר איפה , כי לא רשמת על זה כלום בפוסט שלך וזה נראה תמוה בלי התייחבות להאזנה אישית.

דבר שני :בקשר לדולבי דיגיטל 24-96 - את זה גם שמעת לפני שאתה בכלל מדבר ? אם כן ספר בדיוק איך (כידוע לך 99.9 אחוז מהסרטי די וי די הם 16-48 - אז אולי הכל היה בראש שלך ;) ), ויותר מזה - 95 אחוז שבכלל הרמקולים הטובים שדיברת עליהם מפענחים את הדולבי דיגיטל בעצמם וכל מה שהכרטיס עושה זה להעביר את הקובץ - שבמקרה כזה כל הכרטיסים ולוחות האם מן הסתם ישמעו אותו הדבר כי הרמקולים/מגבר את הפיענוח.

אז הדברים שלך, איך שהם כתובים כרגע, נשמעים כמו סתם איזה "פירסום" או התרברבות על הכרטיסים בלי שום הסבר והוכחה, לא היתי ממליץ למי שקורא פוסט זה (כל עוד זה נשאר כך ולא משתנה ע"י הכותב) לקחת אותו יותר מדי ברצינות.

- מחכה לתיאור מפורט ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, אכן לא אמרתי היכן שמעתי את זה ומהקטילה שלך בנושא אני רץ להתחבא ולבכות לאמא ........... :nono:

שמע, נתחיל בזה שהכרטיס מגיע עם דיסק הדגמה של AUDIO שהוקלט 96 / 24 .

נמשיך עם כרטיסי קול מקצועיים כמו TERRATEC שהתקן הנל כבר ישן עליהם ולכן לכל מיני דיג'יים - כמה חברים שלי הם כאלה - יש מזמן סטים של בתקן הנל כך שיש עם מה להשוות.

דבר נוסף לידיעת הציבור, לא זה לא תרגיל מכירות ולא פירסומת, לכך אחראית קריאטיב וכל האתרים שעושים ביקורת על הכרטיס.

סרטי אכן הוקלטו בעבר ב 48 / 16 אבל כיום מכיוון שמערכות רמקולים 5.1 מתחילות לתפוס תאוצה אפילו למחשבים אישיים ודקודרים של דולבי צצים כמו פטריות אחרי הגשם תקן 96 / 24 הופך לאט אבל בטוח לMAIN STREAM ולכן ישנם גם שמוקלטים כך.

לא מכיר ??? עשה ברור קטן, יש כאלה גם בארץ אבל מועטים.

שחכתי לגמרי, הרי שאלת היכן שמעתי את שני הכרטיסים, יש לי יש לי , על מאדים.

איפה אתה חי אדון יקר, אולי אתה לא מכיר אנשים פה ושם שיש להם אמצעים יותר מלרובנו ביחד אבל אני כן וחלק מהם באמת קונה כדי

להשוויץ - יש לי ולך אין - מה לעשות. חוצמזה, אם אתה מכיר איזה בעל חנות מחשבים טוב אל תאמר לי שהוא לא יתן לך הדגמה אם תבקש ולו כדי שתלך ותספר לחברים וכולם ירוצו לקנות, נכון או לא נכון ??

בקשר לרמקולים ומה שכרטיסי קול זורקים להם, מה שמגיע לרמקולים זו איכות הדגימה או ההקלטה ומה שמגיע לדקודר זה הכיוון של הצליל,

בגלל זה קוראים לו דקודר - מפענח - הוא זה שמעביר לכל את מה שהוא צריך להשמיע.ואם טוב יקבל אות ב 48 / 16 או

96 / 24 אתה תרגיש בהבדל אם שמיעתך תקינה, הצלילים יותר חיים ויותר צלולים - אולי זה באמת בראש שלי ?? לא, שומעים את ההבדל.

לסיום, התרשמות שלי ושלך יכולות להיות שונות בעליל, אל תקטול סתם. אם קראת את כל מה שכתבתי אז תזכור שעשיתי ברור במשך זמן ולאו

דווקא שלי אלא גם של אנשים אחרים בעולם. פרסומת ????? אם קנית את מה שכתבתי בלי לבדוק בעצמך ... :nono: שטות רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה סליחה

אני מדבר כאחד

שאמצעים זה לא הדבר שיש לו בחיים ואני אומר לך שאתה לא צריך להשוויץ לכולם

ולהגיד שיש לך כסף אתה חושב שזה מעיניין מישהו (אם כן אתה טועה)

אז יש לך אודיגי 2 אז מה ?! זה כולה חתיכת סיליקון מה אתה מודיע פה

שהוא יותר טוב, אז הוא יותר טוב אז ?!!? ואני שמעתי את הכרטיס ויש כרטיסי טרהטק יותר טוביים !!

וחוץ מזה פורטיסימו 3 הוא אחלה כרטיס למשתמש הפשוט ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, אכן לא אמרתי היכן שמעתי את זה ומהקטילה שלך בנושא אני רץ להתחבא ולבכות לאמא ........... :nono:

שמע, נתחיל בזה שהכרטיס מגיע עם דיסק הדגמה של AUDIO שהוקלט 96 / 24 .

דבר נוסף לידיעת הציבור, לא זה לא תרגיל מכירות ולא פירסומת, לכך אחראית קריאטיב וכל האתרים שעושים ביקורת על הכרטיס.

סרטי אכן הוקלטו בעבר ב 48 / 16 אבל כיום מכיוון שמערכות רמקולים 5.1 מתחילות לתפוס תאוצה אפילו למחשבים אישיים ודקודרים של דולבי צצים כמו פטריות אחרי הגשם תקן 96 / 24 הופך לאט אבל בטוח לMAIN STREAM ולכן ישנם גם שמוקלטים כך.

לא מכיר ??? עשה ברור קטן, יש כאלה גם בארץ אבל מועטים.

איפה אתה חי אדון יקר, אולי אתה לא מכיר אנשים פה ושם שיש להם אמצעים יותר מלרובנו ביחד אבל אני כן וחלק מהם באמת קונה כדי

להשוויץ - יש לי ולך אין - מה לעשות. חוצמזה, אם אתה מכיר איזה בעל חנות מחשבים טוב אל תאמר לי שהוא לא יתן לך הדגמה אם תבקש ולו כדי שתלך ותספר לחברים וכולם ירוצו לקנות, נכון או לא נכון ??

בקשר לרמקולים ומה שכרטיסי קול זורקים להם, מה שמגיע לרמקולים זו איכות הדגימה או ההקלטה ומה שמגיע לדקודר זה הכיוון של הצליל,

בגלל זה קוראים לו דקודר - מפענח - הוא זה שמעביר לכל את מה שהוא צריך להשמיע.ואם טוב יקבל אות ב 48 / 16 או

96 / 24 אתה תרגיש בהבדל אם שמיעתך תקינה, הצלילים יותר חיים ויותר צלולים - אולי זה באמת בראש שלי ?? לא, שומעים את ההבדל.

לסיום, התרשמות שלי ושלך יכולות להיות שונות בעליל, אל תקטול סתם.

הישראלי העצבני , אומרים לו "מה קורה" והוא אומר "מה אמרת לי יא מאניאק ? ",

אחי הבנת לא טוב - וחשבתי שמשפט ההקדמה שלי והסמיילים הספיקו - לא קטלתי שום דבר לא אמרתי כלום ממה שאמרת בתגובתך , להפך תפסתי התלהבות מהתלהבות שלך ורציתי שתפרט לנו את הכל - פשוט דיברת כמו אלה שקוטלים סתם כל דבר "זה טוב , זה רע" רק לכיוון השני - ההתלהבות ;) , אז פשוט דירבנתי אותך לרשום לנו על חוויתך (ואמרתי זאת כי הייתי בטוח שכן האזנת) כי זה מעניין, אתה אומר שיש לנו כנראה דעות שונות - אבל לא אמרתי מלה רעה אחת על האודיגי 2 - אתה בונה הכל בראש לך - אז תעשה ריסטרט ונתחיל מהתחלה.

רק דבר אחד בסוף שכחת להגיד לנו - נתת הרצאה על חנויות אבל לא סיפרת לנו על ההאזנה שלך - אפילו לא אמרת אם היתה :) , אז אולי כבר תספר לנו...

אבל לשני דברים לא מדויקים כן שמתי לב ואתה מסרב לקבל: 1) -24-96 כמו שאמרת וכמו שחשבתי - דיסק הדגמה. זה כמו לקנות GFFX אך ורק בשביל הדמואים של אנוודיה , ולא יעזור מה תגיד - זה נדיר , זה לא מועיל כי זה נדיר, וזה נפוץ כמו שוודיות בפתח תקווה או רמלה, לכן אני חושב שדווקא זה לא פרמטר משהו להשוואה.

2) AC3 - ברגע שאתה מחבר אותו למגבר חיצוני (או מגבר שיש ברמקולים) בצורה דיגיטלית (אופטית או קואקסלית) הכרטיס קול לא משפיע בשום פרמטר על הסאונד - כל חישוב נעשה בציפ שיושב במגבר, ואני לא יודע אם אתה יודע או לא אבל אגיד בכל זאת: AC3 זה קובץ סאונד דחוס בדיוק כמו והחיבור הדיגיטאלי נקרא כך כי הוא פשוט מעביר את המידע בקובץ דחוס - ובקשר למונחיי לשון שלך דקודר ומפענח - אז "דקודר" מהמילון זה "מפענח צופן" - בקיצור : פורס - הוא פשוט פורס/מפענח את צופן הAC3 שבו הקובץ דחוס, לכן הוא נקרא דיקודר ולכן הסאונד לא מושפע. עכשיו שים לב - מה שדיברתי עליו נוגע אך ורק ל AC3 בצורה דיגיטאלית - כל השאר (סטיראו בחיבור דיגיטאלי או AC3 בחיבור אנלוגי) לזה כן תבוא ההשפעה מהכרטיס קול כי את כל אלה הדקודר שבמגבר לא יודע לעבד ובכלל לא קשור לזה - הוא רק יודע לקבל דחוס בפורמט AC3. עכשיו - אם תשמע הבדל כשאותו מגבר מקבל AC3 דיגיטאלית משני כרטיסים שונים - אז אתה אכן מדמיין (וזה בסדר , דמיון זה חלק מההרגשה וזה פועל טוב - קרא קצת על מושג ה"פלציבו" ותבין).

זהו - אלו בלבד שני הנושאים שרציתי לחדד ולתקן אצלך , כל השאר היה רק לחזק אותך ולדרבן אותך לספר לנו ולוודא שאתה לא עוד אחד מ 1000 הפוסטים בפורומים של "זה פיצוץ" "זה עשר" "זה חרא".

מה שכן - חובתך עדיין לספר לנו על ההשוואה שעשית - מה שמלהיב אותך - גם מלהיב אותי ועוד הרבה אחרים - וזאת הסיבה, ושתבין , לי בעצמי יש אודיגי וזה פינטס בשבילי - כי אצלי כל מטר בכבל של הרמקולים עולה 40 ש"ח (רק הכבלים עולים יותר מהאודיגי 2 שלך), אני יודע בדיוק על מה אתה מדבר ועל בדיוק איזו חוויה, אז יאללה - ריסטרט, דף חדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנשים אז ככה :

איפרנו - קבל בעיטה רצינית - הנה אני דופק לך ישר בראש :bash: מאיפה צץ העניין שיש לי ואני משוויץ ?????????

התחממת ?? לא נורא, קורה, טעות, טועים, טעית :saint:

אומנם אני מכיר חברים שבשבילהם לתת לי הלוואה לקניית אדיג'י זה כמו בשבילי ללכת לשרותים קלי קלות, אבל אחד הנושאים שלי פה בפורום

היה אם כדאי לקנות את הכרטיס, תתעדכן מתוק שלי, אני עוד לא משתין כסף. בקשר למותר לי , זה היה רק ציון הרצון שלי ולא יותר.

אני כרגע עובד עם SBLIVE וLOGITECH Z560 .

אייס 2 ק - קבל התנצלות, כנראה לא הבנתי אותך נכון, גם אתה אשם, טעות טועים טעיתי טעית טעינו ......יאללללה נימאס לי כבר לכתוב את

המילה הזאת. טוב ונעבור לפרסומות, יש לי חבר DJ עצבני בכל מיני מסיבמבות בצפון והוא ממזר כזה שכל פעם שהוא קונה דבר חדש, אני בין הראשונים לדעת על זה. - כדי שאני יקנא, אלא מה ?. -

קיצר, הבחור לא רצה להשקיע אלפי שקלים בכ.קול מקצועי - קמצן - אז הוא קנה אודיג'י 2 פלטינום, עם כל היציאות וכל הכניסות וכל המסביב.

כי זה מה הוא בירר טופ טופ וזה מה מתאים לו, על רמקולים הוא לא מוותר אף פעם ויש לו מע' מגניבות בשעועית של כל מיני חברות וכל מיני סטים, פשוט פריק כזה של , אחד הסטים שלו זה PROMEDIA 5.1 וזה מה שאני שמעתי בו, אומנם יש לי חברה בכל מיני חברות מחשבים

וגם הם הדגימו לי את הכרטיס כשביקשתי אבל על של ALTEC , ATP5 ולפי דעתי ועור התוף שלי הראשונים פי ימבה יותר טובים.

מהDJ קיבלתי הדגמה של סאונד כי אחד מכיר אחר והם מעבירים חומר בניהם ותקן 96 / 24 ישן אצלהם, הקלטות וסימפולים ועניינים ובלה בלה ומחבריקים של מחשבים הדגמות של משחקים עם מנוע האפקטים של הכרטיס,ו מיוחדים שהם לא הסכימו לומר לי מאיפה נגנב. לדעתי הענייה, פצצות לגבות זה לא פקטור יותר. אגב, מהם גם ביקשתי שישימו את ההרקולס כדי שיהיה לי איזשהו רפרנס להשוואה.

כרטיס טוב, באמת, לא מסטלבט עליכם.

בקשר למידע הטכני של שנינו אנחנו בטח יכולים להשלים אחד את השני או ללמוד משהו חדש ככה שאני לא חולם אפילו להתווכח איתך על

שבדית ברמלה, אתה צודק בנושא הדיגיטלי והפיענוח ועדיין טוהר הצליל ניקבע ע"י מה שנישלח לרמקול, מפענח או הכרטיס עצמו זה לא משנה.

פלציבו - מונח מפסיכולוגיה המתאר מצב בו אדם מקבל דבר דמה ללא השפעה ממשית - תרופת סוכר לדוגמא - ומתוקף המחשבה שקיבל דבר

אמיתי יוצר מצב פיסי דימיוני כגון ריפוי ממחלה או כניסה למצב מחלה. איך אני פסי'חו'לוג בשבילך ? :smoke:

שוב אנשים, לא באתי לקשקש פה זיפת אלה לומר שממה שאני בדקתי זה כרגע ה'כרטיס, מי שרוצה שלא יקשיב לי כי דעה זה עניין מאוד מוזר ויחודי אלא שיגש ויבדוק בעצמו. להזכירכם, כל ביקורת בעולם כרגע קובעת דעה שהכרסיס פשוט מגניבבבבב - דעה -

מקווה שהסברתי את עצמי, אה , או , אי,

חברים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...