בעיה במשחקים, טקסטורות ניטענות במשחק עצמו.. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במשחקים, טקסטורות ניטענות במשחק עצמו..

andralamusya

Recommended Posts

כמו בכותרת, אני משחק לי ב- 2 אני רואה את הצימחייה והדשא שמה בכללית גדלה לי מול הפנים, אני לא רואה דשא בהתחלה ואחרי זה אני מיתקדם עם השחקן אני רואה את הדשא איפה שעמדתי גדל כזה, וגם ב-Vice City אני סתם נוסע, וסתם אני ניכנס בעמוד והוא ביכלל בילתי ניראה, אחרי שנייה רואים אותו.

גם ב-San Andreas זה ככה, אבל רק ב-3 המשחקים האלה, זו בעיה תכנית? בעיה רצינית? או בעיה שיש אותה לכולם?

תודה מראש לעוזרים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה גם לי בסאן אנדראס... זה מעצבן! אני מנסה לעשות איזה STUNT (שגם ככה אני לא יצליח :cool2:) ופתאום נכנס בעמוד בלתי נראה!

קראתי על זה קצת בפורומים של סאן אנדראס, ושם רשום שזה פשוט LOADING ואין מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להפחית עומס ולתת ביצועים טובים יותר ומינימום טעיות.

יש משחקים שמשתמשים בשיטה הזו שטוענת חפצים רק כשאתה מתקרב אליהם.

אם אני לא טועה המשחק הראשון שהכניס את זה חזק לשוק היה WOW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו בכותרת, אני משחק לי ב- 2 אני רואה את הצימחייה והדשא שמה בכללית גדלה לי מול הפנים, אני לא רואה דשא בהתחלה ואחרי זה אני מיתקדם עם השחקן אני רואה את הדשא איפה שעמדתי גדל כזה, וגם ב-Vice City אני סתם נוסע, וסתם אני ניכנס בעמוד והוא ביכלל בילתי ניראה, אחרי שנייה רואים אותו.

גם ב-San Andreas זה ככה, אבל רק ב-3 המשחקים האלה, זו בעיה תכנית? בעיה רצינית? או בעיה שיש אותה לכולם?

תודה מראש לעוזרים!!

עם איזה אתה משתמש ? תנסה לעדכן אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה לי גם ב-158.02 וגם ב-160.02.[br]פורסם בתאריך: 16.06.2007 בשעה 15:29:21

סליחה על ההקפצה, אבל הבעיה היסתדרה פשוט פירמטי את המחשב ושחכתי להתקין את הדרייבר של הדיסק קשיח :kopfpatsch:

עדיין זה ניטען במשחק עצמו, אבל לא ממש שמים לב לזה, וגם היה מין איטיות זה קצת מעיק כזו בכניסה לתיקיות וכולי, אחרי ההתקנה המחשב עובד מהם יותר ואפילו טס אפשר להגיד לאומת קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...