צריך עזרה בנקמה, אעיונות מקוריים ומביכים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בנקמה, אעיונות מקוריים ומביכים

DXM

Recommended Posts

אני מרביץ להם כי הם מפגרים ולא למדו לסתום את הפה שלהם.

חוץ מזה זה בעיה לתפוס אותם כי אנחנו רק 3 והם היו איזה 8,

למרות שאנחנו יותר גדולים מהם, והם כל כך חלשים שכל אחד מאיתנו יכול להסתדר עם 3 מהם.

בכל מקרה, קיוותי שיהיו לכם רעיונות, לפוצץ אותם מכות זה לא כזה מסובך, אבל בגלל שהם הרבה

קצת בעיה ללכת מכות 8 פעמים ביום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחפשו למחבלים, תקנו אקדח אוויר (בלי כדורים, כדי שלא תירו עליהם בטעות!) ותעלו עליהם עם האקדחים ותיקחו אותם למקום חשוך. דברו קצת בערבית כדי שזה יראה אמין ואני מבטיח לך שהביצים שלהם יתפוצצו מרוב פחד ואחרי זה כל פעם שהם מציקים לך תאיים עליהם שתספר את זה לכולם (כדאי להביא לפעולה גם ולצלם! :lol:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תגיד איפו הקיבוץ שלך נתארגן כמה חברים אני יביא את חבר שלי הקרנף מהמכון בשכונה הוא מרים את כל המישקולות של החזה רק לראות אותו זה פחד

או שים אותם בחדר תשים הזעקה ותדליק מלא חזיזים ערבים טריפלים שרקנים כאלה דברים אם הם היו במילחמה של הקיץ הם ימותו מפחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף כל סוף רעיונות מקוריים, אגב עזוב להתארגן כמה חברה לפוצץ אותם זה לא העניין, אפשר לעשות את זה לבד.

הרעיון של הבלון מים באמת יכול להיות יעיל. וגם המחבלים, שני החברים שלי שהיו שם לומדים ערבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחביא להם דפים ממגזינים נחמדים בכיסים. כשאמא שלהם תעשה כביסה והיא תמצא את זה בכיסים שלהם, הם ימותו מבושה! :lol:

אמרתי מקורי, עשיתי את זה פעם, לא בדיוק ממגזינים אלא יותר

מתמונות מודפסות, אבל זה לא הלך טוב כי אנחנו בקיבוץ ועושים כביסה

במכבסה המשותפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אתה דפוק

הם יותר קטנים ממך, מה אתם בכלל מתייחס עליהם?

אתה חשוב שתנקום בהם עלק זה יעזור לך? אם זה לא ממש קיצוני מה שיקרה שהם יחזירו לך חזרה..

(ואם הם לא יודעים מי עשה את זה בכלל סיכוי קטן שיעזור לך.. )

גם שכלב נובח עליך אתה נובח חזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי נראה לי שאתה קצת מושפע מנWWE אחלה סידרה אחי יש לי תמונה שמכבה את המחחשב אם יש לך את האייסיקיו שלהם או מסנגר שלח להם את זה ותראה אותם מתנתקים ומתחברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אתה דפוק

הם יותר קטנים ממך, מה אתם בכלל מתייחס עליהם?

אתה חשוב שתנקום בהם עלק זה יעזור לך? אם זה לא ממש קיצוני מה שיקרה שהם יחזירו לך חזרה..

(ואם הם לא יודעים מי עשה את זה בכלל סיכוי קטן שיעזור לך.. )

גם שכלב נובח עליך אתה נובח חזרה?

תראהף הפ סך הכל יותר קטנים ממני בשנה, ותראה הפואנטה זה לנסות להחזיר להם לא במכות

(כי את זה אני עושה כל יום), ותזכור זה קיבוץ. ואגב לשאלתך...כן אני נובח עליו בחזרה xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...