ATI נתנו לי תגובה רשמית לבעיית המסך השחור (OUT OF RANGE) בקטליסט 7.5 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ATI נתנו לי תגובה רשמית לבעיית המסך השחור (OUT OF RANGE) בקטליסט 7.5

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואני חשבתי שרק אצלי יש תופעות :-\

עדכנתי לא מזמן את הדריבר של הכ.מסך מאומגה לדריבר של ATI ואחרי כמה ימים הבאתי למחשב שלי מסך LCD שהייתי אמור לעבוד עליו באופן זמני.

בכל זמן העליה, עד שהיה עולה הXP, הייתי רואה על המסך רק הודעה "OUT OF RANGE" ככה שאפילו לגשת לביוס במקרה הצורך לא יכולתי.

לאחרונה גם הייתי קם בבוקר ומוצא את המחשב עם מסך כחול כמה וכמה פעמים.. חזרתי לדריבר של אומגה ומסכים כחולים אין יותר. בקשר להודעה "OUT OF RANGE" אין לי כבר איך לבדוק כי הLCD ההוא לא אצלי, אבל בעוד חמישה ימים יגיע אלי ה2007FP שלי ונקווה שהבעיה הזאת לא תופיע.

נ.ב.

מבחינתי לדריברים של אומגה יש יתרון ענק גם בזה שלא צריך לסבול את הCCC המפגר והכבד של ATI אלא אפשר להמשיך להשתמש בממשק הישן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המסך הכחול,חפרתי באינטרנט וזה סימפטום שקיים עוד משנת 2002

לכל מי שניתקל בבעיה וניסה למצוא פיתרון והתנחם בעובדה שיש כמה לינקים שמציעים סריקה למחשב+פיתרון הבעיה, שייזהר :nono:

בדר"כ כלל מדובר בוירוס או תוכנות ריגול.

http://www.google.com/search?hl=en&q=ATI2DVAG+problem+HELP&btnG=Search

:s07:

זה אחד הDLLים המרכזיים בדרייבר סביר להניח שמרוב הבעיות הקריסה תיהיה דרכו, זה כמו לחפש קריסות של משחק שמסתיימות בשם הקובץ שלו מן הסתם שהרוב המוחץ יהיה זה, אבל זה לא אומר שום דבר על הסיבה לקריסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדרייברים הם סטאנדרטיים אין לך בכלל של IHV, אתה בטוח שהכרטיס עצמו לא בעייתי?

כמו כן אם יש לך תוכנות AV, או כל דבר דומה תכניס את הati2davg.dll לexclude list שלהם, הם יכולים לגרום לקריסות במקרה שהם מנסים לסרוק את הקוד של הDLL..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי,חזרתי ל 7.4 לא עובד

חזרתי עוד אחורה ל 7.3 לא עובד

גם אומגה לא העיל לי משחקים כמו שצריך.

התקנתי שוב 7.4 אבל לא מצליח להעלות את ה CCC

אני מקבל הודעה כזאת (תמונה)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...