שרת החינוך מעוניינת לגנוב כספים בעקיפין לאור יום - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת החינוך מעוניינת לגנוב כספים בעקיפין לאור יום

אלימלך אגוז

Recommended Posts

אתה באמת רוצה לדעת כמה הם ישדדו ממך כשיהיו לך ילדים? צרייך לטפל בזה עכשיו ולא לחכות שהם יפשטו מאיתנו את העור והגידים, ועוד בתמורה לחינוך חרא.

גם אני מאחל לו שיהיה בעשירון העליון.

חברים אפשר למתן קצת את הדיון... אין צורך לקרוא לזה גניבת כספים לאור היום - זה לא הולך לכיס שלה.

אני גם נגד ההצעה - אבל היא תקפה (לפחות כמובן מהכתבה) רק לעשירון העליון (או לפחות מאוד מדורג לעשרונים העליונים).

אני חושב שזה צעד גרוע - כי זה התפקיד של מס' הכנסה - ולא יתכן שמשרד ימסה אוכלוסיה בנפרד לצרכיו שלו.

בכל מקרה האוצר מתנגד - אז אין מצב שזה יעבוד לדעתי.[br]פורסם בתאריך: 12.06.2007 בשעה 19:05:59

מזה השטויות האלה, העשירים אשמים בכל הבעיות של החברה בארץ? העשירים צריכים לשלם על כל על כל דבר שהעני לא יכול לממן לעצמו?! העשיר צריך לשלם 49% מס הכנסה בזמן ש150K איש חיים מקצבאות ולא רוצים ללכת לעבוד ?!

יש בארץ צורת מחשב שכל מי שאין לו כסף צריך להיות ממומן על ידי שכנו המבוסס היטב,למההההההההה?!?!

שלא תבינו אותי לא נכון, אני בעד לימודים בחינם ,אבל זה לא צריך לבוא על חשבונו של מישהו אחר , ואם מישהו זקוק לעזרה אז הוא צריך לקבל אותה מהמדינה !

אתה מצחיק - מי אתה חושב זה "המדינה" אולי שכחתה ש"המדינה" וכל הכסף שלה - זה מיסים.

שמע למרות מס' ההכנסה - בישראל יש פערים חברתיים גדוליים ביחס למדינות המערב - עד כמה שאני זוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה השטויות האלה, העשירים אשמים בכל הבעיות של החברה בארץ? העשירים צריכים לשלם על כל על כל דבר שהעני לא יכול לממן לעצמו?! העשיר צריך לשלם 49% מס הכנסה בזמן ש150K איש חיים מקצבאות ולא רוצים ללכת לעבוד ?!

יש בארץ צורת מחשב שכל מי שאין לו כסף צריך להיות ממומן על ידי שכנו המבוסס היטב,למההההההההה?!?!

שלא תבינו אותי לא נכון, אני בעד לימודים בחינם ,אבל זה לא צריך לבוא על חשבונו של מישהו אחר , ואם מישהו זקוק לעזרה אז הוא צריך לקבל אותה מהמדינה !

סוציאליזם,ישראליזם,פרזיטיזם

you said the true :xyxthumbs:

מערכת החינוך הישראלית:תוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...