מתלבט בין שני דברים שונים , מחשב או PS2? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שני דברים שונים , מחשב או PS2?

DS

Recommended Posts

אוקי הכותרת לא אומרת הכל.

יש לי PS2, ואני יכול לקנות מחשב של 5000 ש"ח שזה המון, אבל הקטע שאני מתלבט אם למכור את הPS2 ולקנות מחשב או להשאיר את ה PS2.

למה ההתלבטות? מכיוון שיש משחק שעומד לצאת SvR 2008 ושמעתי שהוא הולך להיות פצצה וחבל לי לוותר ואחר כך לומר: חבל שלא השארתי את ה PS2.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאיר תPS2 שלך, מקסימום תמכור ב500 ש"ח זה לא שווה את זה, תשאיר ככה יהיה לך משחקים גם לזה וגם לזה, אה וכן אל תסתמך על שום אימולטור לPS2 מכיוון שכולם גרועים בצורה מחפירה.

לא מסכים איתך אני משחק בודוקאי 3 על 34FPS.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנות האלה יותר מיסתמכות על המעבד ולא על הכרטיס מסך, בכל מיקרה במחשב הישן שלי הרצתי על בין 13-16FPS, להזכיר לכם שזה .

ולזה שמיתחתי, יש לי 2 גייסטיקים של שלטים דמויי שלטי PS-2 זה כיף לעשות טורנירים ולשחק עם החברים בזה, נכון ש-34FPS זה קצת לא שחיק אבל עדיין, זה כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא היו מכריזים על SVR 2008 מזמן הייתי מוכר, אולי זאתי הסיבה שאני משאיר את זה.

אמרו שיהייו מהלכים חדשים והכל אז חשבתי שוואלה, יש עוד שימוש בקונסולה הישישה(שיעורי תנ"ך =/)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים איתך אני משחק בודוקאי 3 על 34FPS.

יופי...

1) יש לך מחשב מטורף.

2) זה בודוקאי... נסה את GT4 או GoW2

3) זה 34FPS, ועוד על מחשב כזה, זה לא כיף, גם לא עם חברים, משחקים צריכים להיות משוחקים על הפלטפורמה המקורית שלהם ללא אמולוציה.

4) עדיף כבר לקנות PS2 ב- 1\12 מהמחיר של המחשב שלך בשביל להריץ משחקים כאלו.

עצה שלי - תשאיר את ה- PS2 ובכל זאת תקנה מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל לא ראית את ההודעה השנייה שלי עם המחשב הנייד המעפן שלי שעולה בערך 3 אלף, הצלחתי לשחק באותו משחק על 13-16FPS.

הביצועים בתוכנות האלה לא ניקבעים לרוב על ידי הכרטיס מסך בערך 25% על הכרטיס מסך וכל השאר על המעבד.

ונכון לא קניתי את המחשב בישביל לשחק באיזה אולימטור בודוקאי 3, אבל בכל זואת שווה לנסות ולשחק מידי פעם זה מרענן חיסית.

אני אומר לך תשאיר את ה-PS-2 שלך ואל תימכור, יש לי 2 סיבות בישבילך:

1) המחיר שתימכור פשוט מצחיק עדיף שישאר לך בבית בשקט.

2) אתה עדיין יכול להנות מימנו, מיילה עם זה היה PS-1 הייתי אומר לך תיתרום אותו או תימכור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...