צריך חוות דעת לכרטיס מסך 8800GTX במערך SLI, כנסו לפרטים.. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חוות דעת לכרטיס מסך 8800GTX במערך SLI, כנסו לפרטים..

andralamusya

Recommended Posts

נגיד אני רוצה לירכוש עוד 8800GTX ולהשים אותו במערך , הביצועים הישתפרו בכמה אחוזים? בעיקר ברזולוציות הגבוהות.

ואיזה ספק כוח אני יצתרך בישביל להריץ מערך .

העם כדי לי לחכות לדור הבא של Nvidia?

תודה לעזורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך!!

אבל, SLI אני יודע שהוא לא מישתלם זו לא קנייה שאני הולך לעשות עכשיו, פשוט כספית אין לי בעיה ליקנות גם את הדור הבא של את כרטיס הדגל שיהיה לה.

שווה לי לחכות ל-G90 וליקנות אחד ואחרי תקופה מסויימת ליקנות עוד אחת ולעשות מערך , או ליקנות עוד 8800GTX ולהשים אותו במערך SLI?

שוב תודה לעזורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לך לחכות למשחקי DX10 אמיתיים בכדי לבחון כדאיות של השקעה בכרטיס מסך נוסף.

אל תשכח שזהו הכרטיס הראשון שיצא ל DX10 ,עברה כבר חצי שנה ומשחקים-אין.

יש לך כרטיס מפלצתי,תמהיר אותו אם הוא לא מספק אותך.

האולטרה הוא כרטיס מגוחך לדעתי-GTX מומהר ותו לא.

יש כאן ביקורת שמתייחסת בדיוק לשאלה שלך:

(השתמשו שם בספק 1KW )

http://cgi.ebay.com/Tom-Clancys-Rainbow-Six-Vegas-PC-DVD-Games-NEW_W0QQitemZ180125410490QQihZ008QQcategoryZ62053QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לך לחכות למשחקי DX10 אמיתיים בכדי לבחון כדאיות של השקעה בכרטיס מסך נוסף.

אל תשכח שזהו הכרטיס הראשון שיצא ל DX10 ,עברה כבר חצי שנה ומשחקים-אין.

יש לך כרטיס מפלצתי,תמהיר אותו אם הוא לא מספק אותך.

האולטרה הוא כרטיס מגוחך לדעתי-GTX מומהר ותו לא.

יש כאן ביקורת שמתייחסת בדיוק לשאלה שלך:

(השתמשו שם בספק 1KW )

http://cgi.ebay.com/Tom-Clancys-Rainbow-Six-Vegas-PC-DVD-Games-NEW_W0QQitemZ180125410490QQihZ008QQcategoryZ62053QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

שוב תודה לך, צודק אני כניראה יחכה ל-Crysis.

ואחלה משחק ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב הביצועים ישתפרו לך ב60%-100% ולא ב30%-40%(בממוצע).

גם לאור זה הSLI פשוט לא משתלם.

כשה8800GTX יהיה חלש בשבילך, וזה עוד הרבה מאוד זמן.אז תקנה כבר כרטיס מהדור הבא שיהיה עדיף על הSLI וגם יעלה פחות,יהיה שקט יותר ויצרך פחות ספק ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בזבוז להשיג עכשיו 2 כרטיסי 8800 כי גם אין כמעט במה לנצל אותם (אלא אם כן אתה משחק על רזולוציה עצומה, משהו שלא ראינו עד היום). וגם ככה כרטיסי הDX10 החדשים של הHIGH END מעבר לפינה. היום אין במה להתחרט בקנייה של 8800 אחד, אבל שניים, זה בזבוז כסף מוחלט. את הכסף ל8800 השני תחסוך לרכישת הכרטיסים הבשלים של הDX10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן אני משחק על רזולוצייה 1920x1200 AAx16\AFx16 אני מעוניין לעבור ל-AAx16Q רואים יותר יפה ועם אני לא טועה זה עושה שימוש של .

בכל מיקרה אני ימתין לכרטיסי המסך הבאים של , שוב תודה אפשר לינעול, אין איפה להוסיף ואין על מה לדבר אני לקחתי חומר למחשבה ואני בדור הבא יקח מערך SLI של כרטיסי הדגל שיהיה ל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב ככה כשיצא הדור הבא של נוידיה ותראה תוצאות תוכל להחליט אם לקנות כרטיס דגל חדש או לא,ואם לא אז עד אז ה gtx גם ירד ותוכל לקנות אותו ביותר זול,גם אם יש לך כסף תמיד נעים וטוב לחסוך קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל לחסוך ולחסוך לשם מה?

יש לי כסף אין לי מטרה חח

עכשיו המטרה הבאה שלי היא מערך SLI של כרטיס הדגל של .

וכמובן ליקנות ספק איזה 1000W\1200W, אני מתכנן ליקנות עוד דברים ולעשות OC רציני.

אז כמו שאמרתי הוא נתן לי חומר למחשבה ואני יחשוב על זה עד שהכרטיסי המסך הדור הבא יצאו לשוק וניראה מחירים ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

קודם כל, אין ספק ששני GTX מהירים יותר אבל זה ממש לא משתלם! אני לא מזמן החלפתי מערך של 7900GTX ב8800GTX אחד שמהיר יותר משניהם.

שני ה7900 עלו לי 7000 ש"ח בזמנו. אני לא אומר שלא היה תענוג אבל אחרי שנה(!) החלפתי אותם ב8800. אז לא, זה לא שווה את ההשקעה. חכה לדור הבא וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...