Halo 2 - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Halo 2 - הדיון הראשי

nim901

Recommended Posts

לא צריך לשכתב את כל הקוד מחדש, בטוח הם הכינו את זה וחוצמזה, כמו שהצליחו להריץ DX 10 על XP עם כרטיסים שאפילו לא תומכים בזה, יצליחו להריץ את זה

כן תווכח איתי על זה...

א לא הצליחו להריץ DX10 על XP, יש אימולטור תוכנתי לחלק מהפוקציות שלו, יש לך גם את דולפין שמאפשר להריץ PS\VS2.0 על כל מעבד אז? אין לך WGF\WDDM בXP ולא יהיה לך מעולם...

Games for משתמשים בדברים כגון VSM, והDirect Input החדש, אתה כן תצתרך לשכתב חצי מהקוד בשביל זה, לMS אין שום רצון בלהשאיר את XP בתור אופציה לhigh end gaming לVista יש המון פונקציות באמת מרשימות גם עם כל חבלי הלידה שיש לה כרגע, אני עובד על Enterprise בעבודה ללא שום בעיות.

לGames For אין שום קשר לDX10, אבל מי שחושב שעדכון פשוט ועוד אחד שייכתב ע"י אנשים מחוץ לחברת הפיתוח של אותו משחק יפתור את ההגבלה הזאת הוא טועה בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמעתי על שמועה שטופאק חיי בשדרות זה לא הופך את זה לנכון, לMS יש את כל הסיבות שבעולם למה להשיק משחקים לVista Only ויש לה את כל הכלים שבעולם לגרום לכך שזה לא יעבוד על ורוב הדברים הם גם בצדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

קעלק "היום יצא המשחק לחנויות"

ליתר דיוק, בשביל הישראלים: "היום יש אותו כבר להורדה בטורנט ליץ'"

בכל מקרה, נקווה שיפרצו אותו איכשהו ויגרמו לו לפעול באקספי [נפלאות ההאקרים]

לא מתקין בשביל שום משחק. [הוא תואם גם ל-DX9, רייט?]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא! רק אל תוריד ואז את המשחק! מה יעשו עם כל האין כסף שנתת להם?

אני דווקא קראתי שמיקרוסופט מעודדת משתמשים להוריד גרסאות לא חוקיות של מערכות הפעלה שלה.

המטרה-שיהיו כמה שיותר משתמשים בעולם לOS שלה,כמה שפחות ללינוקס.

וזה הגיוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא קראתי שמיקרוסופט מעודדת משתמשים להוריד גרסאות לא חוקיות של מערכות הפעלה שלה.

המטרה-שיהיו כמה שיותר משתמשים בעולם לOS שלה,כמה שפחות ללינוקס.

וזה הגיוני

זאת לא הסיבה...

הם מתכננים לפתח מערכות הגנה מפני חזקות וכל מי שהמערכת הפעלה שלו לא חוקית, יאלץ לעבור למערכת הפעלה חוקית (הוא כבר רגיל לחלונות)... זה בערך ההקשר שבאלמר אמר את הדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...