מה יקרה בעירק? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יקרה בעירק?

maverick

מה אתם חושבים שיקרה החודש בעירק?  

605 הצבעות

1. 1. מה אתם חושבים שיקרה החודש בעירק?

• הפקחים ימצאו נשק להשמדה המונית
    • הפקחים לא ימצאו כלום
    • בוש יפתח במתקפה בכל מקרה
    • בוש יתנצל על כך שטעה ויבקש מסדאם סליחה

Recommended Posts

"אמריקה רעה ליהודים? לא היו יהודים בלי אמריקה. אתה יודע למה? כי הגרמנים היו משמידים את כולם. לא הייתה מדינת ישראל בלי אמריקה."

1-הדבר היחידי שעניין את האמריקאים במלחמת העולם השניה הוא הזהב של היטלר ולא הצלת יהודים. אחרת הם לא היו מחכים שחצי ארופה תושמד ואז נכנסים.

"אחרי מלחמת העולם ה-II ארה"ב לא בדיוק רצתה להמשיך ולשלוט על יפן וגרמניה , כך שהטענה שלך דיי מגוכחת."

2-גם לא הייתה להם כל כך ברירה. ההשתלטות שאני מדבר עליה היא לא פיסית אלא כלכלית ובזה הם הצליחו יופי.

"מה הבעיה שהאזרחים יהנו ממשאבי הנפט במדינתם?

הם לא בדיוק גוזלים את הנפט של המוחמדים. המוחמדים נהנים ממסחר תקין, ותחרות עולמית כך ששוב הטיעון שלך לא במקום."

3-המוחמדים מקבלים כסף מהיאנקים על נפט. בא נבדוק מי מרוויח ומי מפסיד:

א-מהמסחר התקין שאתה מדבר עליו נהנות כמה משפחות מוחמדים שמקורבות לשילטון במדינתם. המוחמדים הפחות חכמים(או פחות ברי מזל) נשארים עניים מדוכאים ומסכנים.

ב-המוחמדים העשירים מכספי הנפט האמריקאי מאשימים את היהודים ומממנים באותו כסף פיגועים ופעילות חבלנית עויינת נגדינו. מחבלים לא חסרים כי רוב האנשים בארצות ערב הם מוחמדים שכספי הנפט מגיעים אליהם לחגורת הנפץ ולא להתפתחות. הם רק צריכים מישהו להאשים.

"כרגע אני מעדיף F-15 מאשר קאסם שמגיע ממטיפי השטן במסגדי רצועת עזה."

4-היה לנו פעם לביא(מטוס פרי פיתוח ישראלי שאכל בלי מלח כל מטוס שהיה קיים בזמנו), אבל אמריקה כל כך קינאה בנו וכל כך פחדה שיהיה לנו מטוס יותר טוב אז הם דאגו לסתום לנו את הפה עם כמה מטוסים, כסף ושאר ירקות רקובים. ובכך בעצם סגרו את הגולל על התעשיה האווירית בישראל שיכלה כבר מזמן לעבור את התעשיה הרוסית והאמריקאית ביחד.

"אתה מתלונן על זה שאמריקה מחסלת את סאדם? זה האדם שמכנה אותנו "הישות הציונית", להזכירך. שטוען שצריך למחוק אותנו מהמפה לחלוטין. שיניפו את הראש שלו על קנה M16 מול הבית הלבן As far as I care. "

"המלחמה היא נגד רודנים מסוכנים למין האנושי. אל תשכח מי רוקח נשק כימי ומפעיל אותו על בני עמו."

5-כזכור לי אנחנו התמודדנו איתו יפה מאד עד שהם היו חייבים להתערב ולגנוב את ההצגה.

"זה שהם מייצרים זבל קולנועי לא צריך להפריע לי בחינוך שלי ושל ילדי (ב"ה). אני יודע טוב לאיזה קולנוע ללכת, ואיזה לצפות."

6-אתה אולי יודע לעשות הבדל בין זבל אמריקאי להבל אמריקאי, אבל אם נפתח את העניים שלנו ונסתכל סביבנו נגלה שהתרבות הנבובה שלהם חדרה והשמידה פה כל חלקה טובה.(טוב שיש גם אנשים חכמים פה, אבל הרוב לא רואה את זה)

המצב רע מאד אם לא שמנו לב במקרה.

והוא נעשה יותר רע ככל שהאמריקניזציה(התיוונות) מתחזקת במחוזותינו וזה חבל ועצוב.

בדיוק כמו באמריקה: העשירים יותר עשירים, העניים יותר עניים, השנאה יותר חזקה, הקבוצות מתפלגות לקבוצות יותר ויותר קטנות וצריך לבנות יותר ויותר גדרות וחומות כדי שכל אחד יוכל להתבצר יותר חזק בעמדתו. יש לנו כל כך הרבה יותר שכבר קשה לנו לנשום.

מסתבר שהדרך הכי טובה להשמיד אותנו היא לאמץ אותנו. ובזה, אין מה לאמר האמריקאים מצליחים יופי.

האמריקאים הצליחו ללמד אותנו שנאה אמיתית מה היא וזה מתכון בטוח להרס עצמי.

אנחנו צריכים להלחם בתרבות שלהם באהבת חינם אמיתית וחסרת תנאים בינינו, רק ככה נפתור את כל הבעיות ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"היה לנו פעם לביא(מטוס פרי פיתוח ישראלי שאכל בלי מלח כל מטוס שהיה קיים בזמנו), אבל אמריקה כל כך קינאה בנו וכל כך פחדה שיהיה לנו מטוס יותר טוב אז הם דאגו לסתום לנו את הפה עם כמה מטוסים, כסף ושאר ירקות רקובים."

הלביא היה מטוס תקיפה. הוא אכן היה יותר טוב מה-F16, אבל אין מה להשוות בינו ובין ה-F15.

"התעשיה האווירית בישראל שיכלה כבר מזמן לעבור את התעשיה הרוסית והאמריקאית ביחד."

ממש, אבל ממש קשה לי לראות את מייצרת היום מטוס ברמה של ה-F22. פרוייקט ה"לביא" נפל ב-87, לא ב-80.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"היה לנו פעם לביא(מטוס פרי פיתוח ישראלי שאכל בלי מלח כל מטוס שהיה קיים בזמנו), אבל אמריקה כל כך קינאה בנו וכל כך פחדה שיהיה לנו מטוס יותר טוב אז הם דאגו לסתום לנו את הפה עם כמה מטוסים, כסף ושאר ירקות רקובים."

הלביא היה מטוס תקיפה. הוא אכן היה יותר טוב מה-F16, אבל אין מה להשוות בינו ובין ה-F15.

"התעשיה האווירית בישראל שיכלה כבר מזמן לעבור את התעשיה הרוסית והאמריקאית ביחד."

ממש, אבל ממש קשה לי לראות את מייצרת היום מטוס ברמה של ה-F22. פרוייקט ה"לביא" נפל ב-87, לא ב-80.

היום אולי לא כי לא היתה לנו הזדמנות שניה לפתח מטוס יותר טוב. הלביא היה רק ההתחלה והמערכות שלו עדיין פועמות בלב כל מטוסי חיל האוויר ובעצם מציבות אותם כמטוסים המתוכחמים ביותר בעולם.

אם היו נותנים לנו קצת חופש פעולה(או שהיינו לוקחים קצת חופש פעולה), היינו מפתחים הרבה יותר מתקדמים וטובים. אולי היינו קונים מהם מנועים כי בזה הם הכי טובים(כח ברוטאלי). אבל הם מעדיפים שהכסף ישאר אצלם והמוחות שלנו יחשבו בשבילם.

אני גם די משוכנע שהיינו מפתחים שיטה יותר טובה לשלוח אדם לחלל אם רק היו לנו המשאבים ליישם את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יניב סנה . בלי להעליב ובלי להסתכסך ....

אבל , באמת, אבל האם באמת התכוונת למה שכתבת:

"1-הדבר היחידי שעניין את האמריקאים במלחמת העולם השניה הוא הזהב של היטלר ולא הצלת יהודים. אחרת הם לא היו מחכים שחצי ארופה תושמד ואז נכנסים"

או ששיחקת יותר מידי וולפשטיין, או שפשוט יש לך רעיון לסרט הוליוודי עם מיטב השחקנים....

תגיד לי שזה מתיחה. בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאמריקאים ולהתערבותם במלחמת העולם השניה, גררו אותה למלחמה... היא לא רצתה להתערב, זה למה בריטניה לא התערבה ורק הגנה על עצמה. היא כן תרמה למשבר הכלכלי שהיה לה ומכרה ציוד לבעלות הברית אבל זהו. לאחר מכן היא נכנסה כי לא רצתה שרוסיה תנצח ותשליט שלטון קומוניסטי באזור, ולא רצתה שהיא תהיה המעצמה החזקה, לכן נכנסה למלחמה. כביכול עם רוסיה ב"שותף" אבל עדיין נגדה. ואז הפסיקה לתת ליפנים נפט (זה היה נפט נכון?) והיפנים התעצבנו וגררו אותה למלחמה איתם.

עשיתי בגרות לפני שנתיים, קיבלתי 71, אני בשוק שאני זוכר את זה.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לישראל "לפי שמועות" יש להשמדה המונית

לצפון קוריאה יש שיכול לפורר את הירח.... !!

רוסייה ...... לא צריך להרחיב במילים וכל מדינה שמוזכרת (כן כן גם ישראל) מהווה סיכון לא קטן בהחזקת מסוג זה (לכו תדעו מה יהיה מחר ומי יהיה בשלטון!) אז למה "להטפל" דווקא לעירקי עם השפם ? פשוט מאוד כי הוא שולט בעתודות הנפט הגדולות בעולם!!

נפט, עד שיוחלף באנרגיית גרעין, הוא מקור האנרגייה העיקרי של העולם כולו ותזכרו מה קרה בשנת 73 בעקבות מלחמת יום הכיפורים שהעולם הערבי היה זה שהחרים את העולם המערבי וסגר לנו את ברזי הנפט, בוש לא מוכן ששוב "יתפסו את אמריקה בביצים" הוא לא מחפש שום גז הוא רוצה נפט ושיהיה ברור! ברגע שאמריקה שולטת בעתודות הנפט של עירק שזה הרבהההההההה נפט, נגמרו צרותייה הכלכליות למאה הקרובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לישראל "לפי שמועות" יש להשמדה המונית

לצפון קוריאה יש שיכול לפורר את הירח.... !!

רוסייה ...... לא צריך להרחיב במילים וכל מדינה שמוזכרת (כן כן גם ישראל) מהווה סיכון לא קטן בהחזקת מסוג זה (לכו תדעו מה יהיה מחר ומי יהיה בשלטון!) אז למה "להטפל" דווקא לעירקי עם השפם ? פשוט מאוד כי הוא שולט בעתודות הנפט הגדולות בעולם!!

נפט, עד שיוחלף באנרגיית גרעין, הוא מקור האנרגייה העיקרי של העולם כולו ותזכרו מה קרה בשנת 73 בעקבות מלחמת יום הכיפורים שהעולם הערבי היה זה שהחרים את העולם המערבי וסגר לנו את ברזי הנפט, בוש לא מוכן ששוב "יתפסו את אמריקה בביצים" הוא לא מחפש שום גז הוא רוצה נפט ושיהיה ברור! ברגע שאמריקה שולטת בעתודות הנפט של עירק שזה הרבהההההההה נפט, נגמרו צרותייה הכלכליות למאה הקרובה.

עדיף להיטפל לסדאם משתי סיבות:

1) עדיין אין לו ויותר קל לכסח אותו.

2) הוא לא ממש יציב בנפשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"נטפלים" לעירק לא בגלל שיש לה נפט אלא בגלל שאסור לה להחזיק בנשק להשמדה המונית !!

למה אף אחד לא מבין את זה?!

היא חתומה על הסכם לפיו היא מתחייבת להשמיד את הנשק שהיה ברשותה, לא לפתח נוסף ולתת גישה חופשית לפקחי האו"ם בכל זמן ובכל מקום שהם ירצו.

עירק לא עמדה בשלושת התנאים האלו, עכשיו הגיע הזמן לשלם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יניב סנה . בלי להעליב ובלי להסתכסך ....

אבל , באמת, אבל האם באמת התכוונת למה שכתבת:

"1-הדבר היחידי שעניין את האמריקאים במלחמת העולם השניה הוא הזהב של היטלר ולא הצלת יהודים. אחרת הם לא היו מחכים שחצי ארופה תושמד ואז נכנסים"

או ששיחקת יותר מידי וולפשטיין, או שפשוט יש לך רעיון לסרט הוליוודי עם מיטב השחקנים....

תגיד לי שזה מתיחה. בבקשה

אין ממה להעלב ובטח לא על מה להסתכסך. כולו דיון בפורום.

רק שתדע שיש עדיין כמויות אדירות של זהב שהיטלר לקח מכל אירופה ומהיהודים שנעלם מעל פני האדמה אחרי שהאמריקאים פשטו על אדמת אירופה. מדובר בעשרות ומאות טונות של זהב שפשוט נעלמו. רבים טוענים שכל הזהב הזה נמצא כרגע בפורט נוקס.

גם אם יש אמת בדברים וגם אם לא תהיה בטוח שלא הצלת יהודים הייתה בראש מעייניהם של האמריקאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי בדיוק יגיע לברלין ראדון בשנת 45 בסוף מחלמת העולם השניה? האמריקאים? לא הרוסים :)

מי בדיוק עלה לבניין הפרלמנט או אך שלא קוראים לן-בברלין? אמריקה? לא,הרוסים :)

ועכשיו מי מוכר לערבים בשנים האלו? >אמריקאים,רוסים,גרמנים,בריטים, ובקיצור כל מדינה....

סדאם סתם חולה נפש! הוא ערבי לא יציב בנפשו ולכן לבן אדם כזה אסור להחזיק גרעיני.

אבל גם אריק שרון קצת לא יציב בנפשו וגם לא אסור אבל לישראך לא אומרים כלום :)

בוש רוצה נפט ולא איכפת לא מכלום אבל עם יש כבר מצב טוב למלחמה אז למה לא לפתוח במלחמה?

עם הוא היה פותח במלחמה בלי קשר היו מאמשימים אותו... אבל עם יש מצב מסוכן בעולם. ועם הוא יוכל

לטפל בו ואז לקחת גם שדות מפט אז למה לא? בעצם אף אחד לא יזכור שהוא תפס את שדות הנפט.

כולם יקבלו אותו בגיבור של ארצו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

אבל גם אריק שרון קצת לא יציב בנפשו וגם לא אסור אבל לישראך לא אומרים כלום :)

...

אני חושב שאסור ל"קצת לא יציבים בנפשם" להבחר לראש ממשלה של "מדינת ישראל".

אז או שאנחנו כולנו "קצת לא יציבים בנפשם" או שהדברים שכתבת סתם מעוררים תשומת לב מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכורה לך ועדה מסוימת שפסלה את הח"מ מלהיות שר ביטחון בזמנו? (ואם זה היה עולה על הפרק, גם פוסלת אותו מלהיות ראש ממשלה?)

למה לסטות מהנושא? הת'רד הוא על עירק ולא על שרון או למה פסלו/לא פסלו אותו. אם אתה מעוניין לדבר על שרון (ונראה לי שיש לך הרבה לומר עליו) תפתח ת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...